Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

losfer 1 dzień
Blady 4 dni
Mamasita 1 tydzień
Marthinus 1 tydzień
Janosik 1 tydzień

Gości Online: 8

Twoje IP to: 54.162.15.31

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 687
Posty na Forum 2161
Komentarzy 4579
Księga Gości
Newsy 1353
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6625
Ostatnio Widziani
losfer 1 dzień
Blady 4 dni
Mamasita 1 tydzień
Marthinus 1 tydzień
Janosik 1 tydzień
doktorek 2 tygodni
tomekjez10 tygodni
alek11 tygodni
BOCHMAR18 tygodni
FilipU18 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 4 turniejach 0 losfer 25-09-2018 08:07
Punktacja po 2 turniejach 0 losfer 12-09-2018 21:20
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 22-08-2018 08:22
Punktacja po 13 turniejach 0 losfer 18-08-2018 09:11
Punktacja po 12 turniejach 0 losfer 14-08-2018 06:12
PustaMiska - akcja charytatywna
Zobacz Temat
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe | Turnieje poniedziałkowe tenisa stołowego | Cykl jesień-zima 2011
Autor Punktacja po 18 turniejach
losfer
Administrator

Avatar Użytkownika

Postów: 522
Miejscowość: Kraków
Data rejestracji: 08.08.06
Dodane dnia 17-01-2012 07:54
1 Stefan Flak 81,4% 835
2 Mariusz Bochenek 77,9% 802
3 Czesław Kamiński 74,3% 769
4 Krzysztof Kapik 78,0% 763
5 Jacek Skalda 75,0% 724
6 Stanisław Kurdziel 66,5% 724
7 Janusz Seweryn 68,7% 706
8 Paweł Ślazyk 68,9% 704
9 Bogdan Palczyński 63,1% 688
10 Jakub Biel 78,9% 665
11 Tadeusz Szymoniak 60,0% 655
12 Marek Kochmański 64,1% 622

13 Alojzy Nowak 59,0% 604
14 Antoni Wojciaczyk 69,6% 603
15 Adrian Gadawski 73,4% 589
16 Marcin Pojnar 69,8% 559
17 Łukasz Bieńczycki 58,3% 532
18 Ryszard Woźniak 57,7% 527
19 Angelika Janik 60,0% 515
20 Maciej Gonet 63,8% 515
21 Radosław Morek 60,6% 513
22 Józef Knapczyk 56,5% 511
23 Krzysztof Petka 59,0% 504
24 Szymon Gonet 57,6% 460
25 Wiesław Rygiel 71,3% 450
26 Tomasz Janik 83,0% 439
27 Sławomir Bzowy 61,2% 416
28 Grzegorz Kluzek 70,1% 403
29 Zbigniew Repetowski 58,7% 403
30 Rafał Utylski 100,0% 391
31 Dariusz Woźny 60,3% 384
32 Ziemowit Sowiński 58,9% 375
33 Paweł Konstantyn 77,5% 367
34 Paweł Stach 71,1% 362
35 Tadeusz Rutkowski 56,4% 310
36 Mirosław Różyczka 74,4% 285
37 Krzysztof Zalewski 63,5% 269
38 Jerzy Szczebak 61,5% 253
39 Mirosław Sitko 83,8% 244
40 Katja Sivakova 83,2% 214
41 Marek Strzałka 80,3% 209
42 Łukasz Klimas 95,2% 179
43 Paweł Drozd 68,4% 177
44 Paweł Oleś 63,5% 152
45 Bogdan Wełna 59,6% 146
46 Sebastian Biały 75,0% 146
47 Arkadiusz Florek 70,8% 137
48 Tomasz Raputa 95,4% 126
49 Damian Jedynak 57,0% 112
50 Łukasz Szata 78,1% 107
51 Maciej Kucharski 58,0% 104
52 Wojciech Bartuzi 74,2% 99
53 Jacek Szelest 60,2% 78
54 Tomasz Kruk 59,0% 78
55 Marek Biesaga 63,0% 77
56 Tomasz Raś 61,9% 73
57 Paweł Podolec 55,4% 67
58 Damian Zając 100,0% 63
59 Jan Kaczor 69,6% 48
60 Janusz Osika 79,3% 46
61 Paweł Ciećko 64,7% 44
62 Damian Dudziak 70,0% 42
63 Robert Kalicki 60,9% 42
64 Krzysztof Michalczyk 56,5% 39
65 Paweł Bochenek 56,5% 39
66 Sławomir Kluzek 56,5% 39
67 Jan Pasieczny 60,0% 36
68 Rafał Glazer 57,1% 36
69 Jacek Antosiak 56,5% 35
70 Marcin Wolnicki 59,3% 35
71 Wacław Frydrych 55,0% 33
72 Bartosz Kucharski 53,4% 31


up the irons!
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Janosik
12/09/2018 19:54
Sorki za opóźnienie

Janosik
12/09/2018 19:53
Wyniki z 3.09 1.Zalewski 2.Biały 3.Bolek 4.Mikrut. 5-6.Szczebak Lelel 7-8. Wojdyła Janik G 9-12.Wala Palczyński Wolanin Gala D 13-16. Szymoniak Gala B Nowak Bodnar 17-24 Piegza Cepil Pietrzyk

losfer
12/09/2018 08:30
O trzecie miejsce wygrał Bruzda czy Wojciaczyk? Bo nie wpiszę wyników bez tej informacji smiley

Marthinus
09/09/2018 17:12
Z przyczyn obiektywnych rozdanie nagród za dwa ostatnie topy odbędzie się nie 10 a 17 września. Turniej jutro jest oczywiście normalnie.

losfer
27/08/2018 16:17
I Jurka też nie będzie, więc 3 rezerwowy też niech przybywa...

Archiwum