Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

Mamasita02:45:21
farokh 3 dni
doktorek 4 dni
losfer 4 dni
Marthinus 2 tygodni

Gości Online: 2

Twoje IP to: 52.23.192.92

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 695
Posty na Forum 2169
Komentarzy 4582
Księga Gości
Newsy 1362
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6640
Ostatnio Widziani
Mamasita02:45:21
farokh 3 dni
doktorek 4 dni
losfer 4 dni
Marthinus 2 tygodni
Holly 4 tygodni
FilipU 9 tygodni
tomekjez14 tygodni
Blady18 tygodni
Janosik22 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 18-12-2018 17:42
Punktacja po 13 turniejach 0 losfer 11-12-2018 16:35
Punktacja po 12 turniejach 0 losfer 27-11-2018 07:34
Punktacja po 10 turniejach 0 losfer 06-11-2018 10:06
Punktacja po 9 turniejach 0 losfer 31-10-2018 07:41
PustaMiska - akcja charytatywna
Zobacz Temat
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe | Turnieje poniedziałkowe tenisa stołowego | turnieje wakacyjne
Autor Punktacja po 14 turniejach
losfer
Administrator

Avatar Użytkownika

Postów: 530
Miejscowość: Kraków
Data rejestracji: 08.08.06
Dodane dnia 22-08-2018 08:22
1 Łukasz Bolek 80,5% 589
2 Adrian Piegza 83,5% 481
3 Rafał Bruzda 82,0% 475
4 Tomasz Wala 73,9% 466
5 Jakub Biel 73,2% 424
6 Stanisław Kurdziel 61,4% 417
7 Marcin Pietrzyk 65,3% 409
8 Grzegorz Janik 63,4% 399

9 Tadeusz Szymoniak 59,9% 378
10 Wojciech GĂłrecki 96,9% 352
11 Jerzy Szczebak 73,0% 344
12 Paweł Lelek 64,5% 339
13 Witold Urban 76,6% 324
14 Mariusz Łakomy 53,8% 312
15 Mariusz Janiszewski 56,9% 298
16 Sebastian Biały 79,3% 294

17 Krzysztof Zalewski 86,9% 273
18 Alojzy Nowak 56,7% 271
19 Dominik Wojdyła 63,0% 266
20 Michał Dymek 67,3% 247
21 Radosław Morek 63,1% 237
22 Bogdan Palczyński 56,2% 235
23 Antoni Wojciaczyk 61,8% 228
24 Gabriela Sutor 58,6% 221
25 Bartłomiej Gala 59,5% 220
26 Adam Gdula 79,7% 211
27 Dawid Gala 56,2% 208
28 Dawid Taler 55,1% 207
29 Andrzej Zieliński 53,9% 200
30 Jacek Szelest 57,7% 150
31 Anna Cepil 54,0% 141
32 Angelika Janik 88,2% 138
33 Michał Bodnar 65,5% 138
34 Damian Jedynak 62,0% 126
35 Marek Biesaga 57,3% 121
36 Marcin Wierzbiński 62,2% 100
37 Michał Majchrzak 94,3% 99
38 Robert Kempa 62,1% 99
39 Jakub Chłędowski 58,4% 93
40 Tomasz Janik 85,1% 86
41 Sandra Kozioł 69,1% 73
42 Jakub Mikrut 66,2% 70
43 Jan Pasieczny 62,1% 69
44 Ryszard Partyka 61,8% 63
45 Bartosz Janik 60,3% 62
46 Marek Glinka 55,0% 59
47 Marcin PrzeĹşdzik 56,3% 58
48 Czesław Kamiński 53,2% 55
49 Damian Dudziak 94,6% 53
50 Krzesimir Kleszcz 89,1% 49
51 Jakub Reszka 67,3% 37
52 Łukasz Bieńczycki 62,5% 35
53 Dawid Wacław 64,7% 33
54 Paweł Wolańczyk 57,1% 32
55 Paweł Apostoł 51,8% 29
56 Ziemowit Sowiński 53,8% 28
57 Mateusz Bodziony 53,8% 28
58 Mateusz Sobucki 52,9% 27
59 Alex Goretchov 50,0% 24


up the irons!
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

farokh
13/02/2019 15:26
Wrzućcie coś pls, Juz pewnie z 4 tygonie nic ni ma ... ; )

doktorek
12/02/2019 20:48
coś na turnieje poniedziałkowe https://joemonster.org/fi
lmy/95987/Tym_jednym_uder
zeniem_pokonuje_przeciwni
kow_na_calym_swiecie


losfer
12/02/2019 20:36
Miejsca 3-8 z wczoraj potrzebuję - to wreszcie wyniki jakieś będą - bo się obijałem ostatnio smiley

Marthinus
31/01/2019 20:46
13-16 Dymek, Janiszewski, Nowak, Lodowski 17-20 Szczebak, Szymoniak, Apostoł, Boroń

Marthinus
31/01/2019 20:44
Z poniedziałku: 1 Wojdyła 2 Szelest 3 Dąbrowski 4 Pietrzyk 5-6 Róża, Wala 7-8 Biesaga, G Janik 9-12 Gala B, Galda D, Kurdziel, Rudny

Archiwum