Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 5
Użytkownicy: 63162

Użytkownicy Online:

losfer 2 dni
Marthinus 4 dni
BOCHMAR 4 tygodni
FilipU 5 tygodni
Holly 9 tygodni

Gości Online: 9

Twoje IP to: 54.162.227.37

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 674
Posty na Forum 2148
Komentarzy 4575
Księga Gości
Newsy 1337
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6605
Ostatnio Widziani
losfer 2 dni
Marthinus 4 dni
BOCHMAR 4 tygodni
FilipU 5 tygodni
Holly 9 tygodni
alek12 tygodni
tomekjez15 tygodni
Mamasita17 tygodni
Janosik23 tygodni
doktorek26 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 20-06-2018 17:23
TOP 12 wiosna 2018 0 losfer 16-06-2018 10:48
Punktacja po 14 turniejach 0 losfer 16-06-2018 10:39
Punktacja po 12 turniejach 1 losfer 04-06-2018 08:20
Punktacja po 10 turniejach 1 losfer 21-05-2018 16:17
PustaMiska - akcja charytatywna
Zobacz Temat
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe | Turnieje poniedziałkowe tenisa stołowego | Cykle jesienne
Autor Punktacja po 17 turniejach
losfer
Administrator

Avatar Użytkownika

Postów: 509
Miejscowość: Kraków
Data rejestracji: 08.08.06
Dodane dnia 11-01-2018 08:50
1 Stanisław Kurdziel 65,8% 555
2 Tomasz Wala 67,0% 525
3 Damian Jedynak 66,6% 524
4 Marcin Pietrzyk 74,3% 509
5 Jerzy Szczebak 72,5% 500
6 Michał Dymek 59,0% 495
7 Jakub Mikrut 59,9% 475
8 Tadeusz Szymoniak 63,3% 472
9 Jakub Biel 79,9% 463
10 Dawid Taler 57,7% 453
11 Janusz Lodowski 56,5% 447
12 Mateusz Sobucki 56,4% 444
13 Bogdan Palczyński 62,8% 435
14 Rafał Bruzda 81,7% 432
15 Marek Lenart 80,4% 430
16 Czesław Kamiński 70,8% 406
17 Grzegorz Janik 63,0% 402
18 Alojzy Nowak 58,8% 377
19 Peter Luha 80,0% 294
20 Ryszard Woźniak 55,6% 291
21 Andrzej Zieliński 54,5% 291
22 Sebastian Biały 86,4% 231
23 Damian Zając 98,6% 217
24 Daniel Palacz 57,2% 208
25 Wojciech Górecki 98,7% 203
26 Sławomir Boroń 61,7% 194
27 Paweł Ślazyk 69,5% 192
28 Krzysztof Zalewski 90,3% 190
29 Jakub Chłędowski 66,9% 183
30 Jacek Szelest 65,0% 174
31 Michał Tyka 55,9% 149
32 Adam Gdula 95,8% 140
33 Dominik Wojdyła 83,9% 130
34 Mateusz Bodziony 64,7% 130
35 Adrian Piegza 77,4% 124
36 Ksymena Basińska 54,4% 118
37 Anna Cepil 58,2% 96
38 Mateusz Kosiński 56,8% 95
39 Antoni Wojciaczyk 59,9% 89
40 Mariusz Janiszewski 54,4% 86
41 Witold Urban 77,7% 84
42 Grzegorz Kluzek 74,4% 79
43 Ziemowit Sowiński 66,6% 71
44 Radosław Morek 64,3% 70
45 Wojciech Grzegorzewski 100,0% 55
46 Mariusz Bochenek 100,0% 54
47 Angelika Janik 100,0% 52
48 Damian Dudziak 94,4% 51
49 Michał Majchrzak 94,2% 49
50 Mirosław Różyczka 84,2% 48
51 Sławomir Kluzek 78,2% 43
52 Tomasz Janik 76,9% 40
53 Michał Ostanek 72,2% 39
54 Krzysztof Petka 71,2% 37
55 Marcin Przeździk 71,2% 37
56 Łukasz Bolek 63,8% 37
57 Pastuszak 58,6% 34
58 Zbigniew Markiewicz 64,7% 33
59 Grzegorz Skrzypek 64,7% 33
60 Marek Biesaga 61,1% 33
61 Piotr Wolanin 57,9% 33
62 Agnieszka Pietrzak 59,6% 31
63 Arkadiusz Siemek 55,6% 30
64 Jakub Masternak 53,8% 28
65 Dominik Kwater 50,9% 28


up the irons!
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

losfer
20/06/2018 17:29
I przypominam by ci co grają w eliminacjach punkt 18 pod salą byli.

losfer
20/06/2018 17:29
Punktacja ustalona, przypominam o zgłaszaniu jakby kogoś miało nie być

Marthinus
18/06/2018 22:40
Dwa razy wpisałem Tomka Walę. Tomek był 4, na 9-12 Grzesiek Janik

Marthinus
18/06/2018 22:39
13-16 Szymoniak, Palczyński, Nowak, Janiszewski 17-24 Dymek, Taler, Biesaga, Kurdziel, Biel

Marthinus
18/06/2018 22:31
1 Zalewski 2Bolek 3 Piegza 4Wala 5-6 Wojciaczyk, Lelek 7-8 Pietrzyk, Morek 9-12Luha, Szczebak, Wala, Staniszewski

Archiwum