- Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachïżœd

5 liga Gr.A Krakïżœw

5 liga Gr.B Krakïżœw

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

Mamasita02:44:44
farokh 3 dni
doktorek 4 dni
losfer 4 dni
Marthinus 2 tygodni

Go¶ci Online: 5

Twoje IP to: 52.23.192.92

Kategorie Forum 46
Wčtki na Forum 695
Posty na Forum 2169
Komentarzy 4582
Ksiêga Go¶ci
Newsy 1362
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjêcia w Albumach 263
¶ciagniêtych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6640
Ostatnio Widziani
Mamasita02:44:44
farokh 3 dni
doktorek 4 dni
losfer 4 dni
Marthinus 2 tygodni
Holly 4 tygodni
FilipU 9 tygodni
tomekjez14 tygodni
Blady18 tygodni
Janosik22 tygodni
Witamy
Turnieje Tenisa Stołowego odbywaj± siê cyklicznie co poniedziałek o godzinie 18:30 w Klubie Sportowym Podwawelski ul. Komandosów 21 w Krakowie tel:(012)2665405
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 15 turniejach 0 losfer 18-12-2018 17:42
Punktacja po 13 turniejach 0 losfer 11-12-2018 16:35
Punktacja po 12 turniejach 0 losfer 27-11-2018 07:34
Punktacja po 10 turniejach 0 losfer 06-11-2018 10:06
Punktacja po 9 turniejach 0 losfer 31-10-2018 07:41
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki TOP12 jesieƄ 2018
Turnieje PoniedziałkoweWreszcie wpisaƂem wyniki TOPa. Co ja robiƂem przez prawie tydzieƄ? Top byƂ niezƂy, parę zaskakujących wynikĂłw. Za to finaƂ jak zwykle i jak zwykle - przy tej dwĂłjce zawodnikĂłw - zapewniƂ porywający spektakl bƂyskawicznych wymian :D. Wszystkim gratuluję i do zobaczenia na następnym topie ;)

1. RafaƂ Bruzda
2. Ɓukasz Bolek
3. Jakub Biel
4. PaweƂ Lelek
Wyniki 14 i 15 turnieju cyklu jesieƄ 2018
Turnieje PoniedziałkoweWyniki 14 turnieju z 10.XII.2018:
1. RafaƂ Bruzda 49
2. BartƂomiej Gala 46
3. Tomasz Wala 43
4. PaweƂ Lelek 40

Wyniki 15 turnieju z 17.XII.2018:
1. RafaƂ Bruzda 47
2. Grzegorz Janik 44
3. PaweƂ Lelek 41
4. BartƂomiej Gala 38
Wyniki 13 turnieju cyklu jesieƄ 2018
Turnieje PoniedziałkoweWyniki z tygodniowym opĂłĆșnieniem, bo Marcin P. jest zarobiony i nie ma czasu wysƂać mi zdjęcia wczeƛniej ;)

1. Sebastian BiaƂy 47
2. Jerzy Szczebak 44
3. MirosƂaw RĂłĆŒyczka 41
4. RafaƂ Bruzda 38
Wyniki 11 i 12 turnieju cyklu jesieƄ 2018
Turnieje PoniedziałkoweWyniki turnieju 11 z 19.11.2018:
1. Dominik WojdyƂa 51
2. Marcin Pietrzyk 48
3. BartƂomiej Gala 45
4. Jerzy Szczebak 42

Wyniki turnieju 12 z 26.11.2018:
1. Jakub Biel 50
2. RafaƂ Bruzda 47
3. Ɓukasz Bolek 44
4. MichaƂ Bodnar 41
Wyniki 10 turnieju cyklu jesieƄ 2018
Turnieje PoniedziałkoweBrawo Kuba, forma coraz wyĆŒsza ;). Damian znĂłw wielu pomęczyƂ - szczegĂłlnie jednego :D

1. RafaƂ Bruzda 53
2. Jakub Mikrut 50
3. Ɓukasz Bolek 47
4. Damian Dąbrowski 44
Wyniki 9 turnieju cyklu jesieƄ 2018
Turnieje PoniedziałkoweHa! Gratulacje Podwawelski IV - czterech grajkĂłw w pierwszej 6 turnieju! A największe gratulacje dla MichaƂa oczywiƛcie :D. A mnie przy tym nie byƂo - shame on me :(

1. MichaƂ Dymek 46
2. MirosƂaw RĂłĆŒyczka 43
3. Damian Dąbrowski 40
4. Antoni Wojciaczyk 37
5-6. Jakub Mikrut 34
Marcin Pietrzyk 34
Wyniki 7 i 8 turnieju cyklu jesieƄ 2018
Turnieje PoniedziałkoweTurniej nr 7 z 15 opaĆșdziernika
1. Adrian Piegza 53
2. Bartosz Janik 50
3. Ɓukasz Bolek 47
4. RafaƂ Bruzda 44

Turniej nr 8 z 22 poaĆșdziernika
1. BartƂomiej Gala 51
2. Ɓukasz Bolek 48
3. Sebastian BiaƂy 45
4. Antoni Wojciaczyk 42
Wyniki 6 turnieju cyklu jesieƄ 2018
Turnieje PoniedziałkoweNo - z caƂym szacunkiem dla wszystkich - doƛć sensacyjne wyniki ;). Gratuluję wszystkim w kaĆŒdym razie :D

1. Bartosz Janik 55
2. Artur Opyd 52
3. Ɓukasz Bolek 49
4. Marcin Pietrzyk 46
Wyniki 5 turnieju cyklu jesieƄ 2018
Turnieje PoniedziałkoweWygraƂ Adam - choć juĆŒ wisiaƂ w póƂfinale ;). Ale co byƂo ciekawsze - wybacz Adam ;) - to po latach zaszczyciƂ nas znĂłw Damian Dąbrowski i - powiem szczerze - niewielu wiedziaƂo/pamietaƂo jak z nim grać :D. Mocne 4 miejsce w nowym debiucie.

1. Adam Gdula 52
2. Jakub Biel 49
3. Sebastian BiaƂy 46
4. Damian Dąbrowski 43
Wyniki 3 i 4 turnieju cyklu jesieƄ 2018
Turnieje PoniedziałkoweTurniej nr 3 z 17.09.2018:
1. Adrian Piegza 54
2. Sebastian BiaƂy 51
3. Ɓukasz Bolek 48
4. RafaƂ Bruzda 45
MiaƂem napisać, ĆŒe w tym turnieju ƛwietnie graƂ Adrian P. ;)

Turniej nr 4 z 24.09.2018:
1. Krzysztof Zalewski 50
2. RafaƂ Bruzda 47
3. Jerzy Szczebak 44
4. Sebastian BiaƂy 41
Ale w tym juĆŒ chyba nie tak ƛwietnie :D
Wyniki 2 turnieju cyklu jesieƄ 2018
Turnieje PoniedziałkoweMiaƂem coƛ napisać więc piszę: wygraƂ Ɓukasz - bo miaƂ fuksa w finale; Antoni przegrywaƂ wyƂącznie z ludĆșmi na B.; Sebastian miaƂ wygrać... ale nie zdoƂaƂ; Adrian solenizant - wszystkiego najlepszego - tak się ucieszyƂ ze zwycięstwa w pierwszej partii, ĆŒe zapomniaƂ jak się gra w następnych ;). A RafaƂ zƂoƛliwie i wyrachowanie wysƂaƂ caƂą rodzinę GalĂłw (czyli asteriksa, panoramiksa itd :D) do domu - nieƂadnie, nieƂadnie

1. Ɓukasz Bolek 52
2. Jakub Biel 49
3. RafaƂ Bruzda 46
4. Antoni Wojciaczyk 43
Strona 1 z 124 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby siê zarejestrowaæ.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawaæ posty w shoutboksie.

farokh
13/02/2019 15:26
Wrzućcie coƛ pls, Juz pewnie z 4 tygonie nic ni ma ... ; )

doktorek
12/02/2019 20:48
coƛ na turnieje poniedziaƂkowe https://joemonster.org/fi
lmy/95987/Tym_jednym_uder
zeniem_pokonuje_przeciwni
kow_na_calym_swiecie


losfer
12/02/2019 20:36
Miejsca 3-8 z wczoraj potrzebuję - to wreszcie wyniki jakieƛ będą - bo się obijaƂem ostatnio smiley

Marthinus
31/01/2019 20:46
13-16 Dymek, Janiszewski, Nowak, Lodowski 17-20 Szczebak, Szymoniak, ApostoƂ, BoroƄ

Marthinus
31/01/2019 20:44
Z poniedziaƂku: 1 WojdyƂa 2 Szelest 3 Dąbrowski 4 Pietrzyk 5-6 RĂłĆŒa, Wala 7-8 Biesaga, G Janik 9-12 Gala B, Galda D, Kurdziel, Rudny

Archiwum