Wyniki Memoriału im. Stanisława Dychtonia- 13.07.2014 r - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 7
Użytkownicy: 63160

Użytkownicy Online:

tomekjez 6 dni
Blady 2 tygodni
Mamasita 6 tygodni
BOCHMAR 9 tygodni
alek10 tygodni

Go¶ci Online: 7

Twoje IP to: 34.237.76.91

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 720
Posty na Forum 2195
Komentarzy 4586
Księga Go¶ci
Newsy 1389
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 10
Postów w Shoutbox 6670
Ostatnio Widziani
tomekjez 6 dni
Blady 2 tygodni
Mamasita 6 tygodni
BOCHMAR 9 tygodni
alek10 tygodni
losfer11 tygodni
doktorek13 tygodni
FilipU16 tygodni
Marthinus21 tygodni
Holly22 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 2 Turniejach 0 tomekjez 10-09-2019 16:26
Punktacja po 16 Turniejach ... 0 tomekjez 26-08-2019 22:32
Punktacja po 15 Turniejach 0 tomekjez 23-08-2019 10:13
Punktacja po 14 Turniejach 0 tomekjez 20-08-2019 08:54
Punktacja po 13 Turniejach 0 tomekjez 15-08-2019 22:17
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki Memoriału im. Stanisława Dychtonia- 13.07.2014 r
Memoriał im. Stanisława Dychtonia- 13.07.2014 r.

Kobiety
1. Piotrowska Agnieszka KoĽmice Wielkie
2. Pis Agnieszka LUKS "Galux" Skrzyszów
3. Kasprzyk Michalina LUKS "Galux" Skrzyszów
4. Kara¶ Katarzyna Brzesko

MężczyĽni II-III liga
1. Furtak Krzysztof UKS "Villa Verde" Olesno
2. Bochenek Mariusz KS "Podwawelski" Kraków
3. Malik Mateusz UKS "Gulon" Zakliczyn
4. Motyka Tadeusz UKS "Villa Verde" Olesno
5-6. Tatarczuch Rafał UKS "Villa Verde" Olesno
Lis Daniel UKS "Villa Verde" Olesno
7-8. Cholewa Dariusz UKS "Sokół"Żabno
Zalewski Krzysztof MKS KSOS Kraków
9-12. Pis Marcin MOSiR Tuchów
Kieroński Adam UKS "Villa Verde" Olesno
Dychtoń Jakub UKS "Sokół"Żabno
Puskharov Konstantyn UKS ""Villa Verde" Olesno
13-15. Tatarczuch Marek UKS "Villa Verde" Olesno
¦lazyk Paweł YMCA Kraków
Opioła Tomasz UKS "Sokół"Żabno

MężczyĽni IV-V liga
1. Jasielski Marek UKS "Gulon" Zakliczyn
2. Błocho Przemysław UKS "Villa Verde" Olesno
3. Wojdyła Dominik MKS KSOS Kraków
4. Jasielski Franciszek UKS "Gulon" Zakliczyn
5-6. Kozioł Wiesław LUKS "Galux" Skrzyszów
Gajewski Dominik LZS "Solidarni" Mędrzechów
7-8. Błocho Zdzisław UKS "Villa Verde" Olesno
Rusek Andrzej LZS "Solidarni" Mędrzechów
9-12. Holeczko Oskar UKS "Królewski Biecz" Biecz
Pis Kamil LUKS "Galux" Skrzyszów
Dudek Adam UKS "Królewski Biecz" Biecz
Pis Konrad LUKS "Galux" Skrzyszów
13. Lebiest Damian UKS "Rokicie" Szczytniki


MężczyĽni - amatorzy
1. Skalda Jacek Kraków
2. Glanowski Jakub Olkusz
3. Rygiel Wiesław Kraków
4. Mosio Krzysztof Gorzyce
5-6. Glanowski Waldemar Olkusz
Florek Sławomir Tarnów
7-8. Olechny Jakub Tarnów
Lebiest Wojciech Stani±tki
9-12. Tobiasz Andrzej Mędrzechów
Wojtoń Przemysław Bochnia
Rozkuszka Zbigniew Mędrzechów
Hazik jakib Brzesko
13-16. Nowak Mariusz Brzesko
Sapeta Mariusz Tarnów
Lebiest Mikołaj Stani±tki
Wzorek Artur Tarnów
17-20. Chamielec Jacek Tarnów
Knybel Ireneusz Tarnów
Kocoł Bartłomiej Tarnów
Kocoł Piotr Tarnów

OPEN
1. Kieroński Adam UKS "Villa Verde" Olesno
2. Malik Mateusz UKS "Gulon" Zakliczyn
3. Dychtoń Jakub UKS "Sokół"Żabno
4. Skalda Jacek Kraków
5-8. Motyka Tadeusz UKS "Villa Verde" Olesno
Jasielski Franciszek UKS "Gulon" Zakliczyn
Błocho Przemysław UKS "Villa Verde" Olesno
Rygiel Wiesław Kraków
9-16. Rusek Andrzej LZS "Solidarni" Mędrzechów
Cholewa Dariusz UKS "Sokół"Żabno
Gajewski Dominik LZS "Solidarni" Mędrzechów
¦lazyk Paweł YMCA Kraków
Florek Sławomir Tarnów
Holeczko Oskar UKS "Królewski Biecz" Biecz
Rozkuszka Zbigniew Mędrzechów
Furtak Krzysztof UKS "Villa Verde" Olesno
17-32. Bochenek Mariusz KS "Podwawelski" Kraków
Pis Konrad LUKS "Galux" Skrzyszów
Wojtoń Przemysław Bochnia
Wzorek Artur Tarnów
Piotrowska Agnieszka KoĽmice Wielkie
Pis Kamil LUKS "Galux" Skrzyszów
Błocho Zdzisław UKS "Villa Verde" Olesno
Jasielski Marek UKS "Gulon" Zakliczyn
Olechny Jakub Tarnów
Pis Marcin LUKS "Galux" Skrzyszów
Sapeta Mariusz Tarnów
Kozioł Wiesław LUKS "Galux" Skrzyszów
Pis Agnieszka LUKS "Galux" Skrzyszów
Puskharov Konstantyn UKS "Villa Verde" Olesno
Dudek Adam UKS "Królewski Biecz" Biecz
Zalewski Krzysztof MKS KSOS Kraków
33- Wojdyła Dominik MKS KSOS Kraków
Lebiest Damian UKS "Rokicie" Szczytniki
Kocoł Bartłomiej Tarnów
Kasprzyk Michalina LUKS "Galux" Skrzyszów
Lebiest Mikołaj Stani±tki
Kocoł Piotr Tarnów
Knybel Ireneusz Tarnów
Lebiest Wojciech Stani±tki
Tobiasz Andrzej Mędrzechów

Sędzia: Stanisław D±bro¶
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

tomekjez
30/08/2019 16:07
Rozdanie nagród za obydwa TOPy (wiosna i lato) odbędzie się 9.09.2019 na turnieju poniedziałkowym

tomekjez
26/08/2019 22:46
z tego powodu przynajmniej 4 osoby w kolejności z następnych miejsc czyli: 17,18,19, 21,23,24,25,26 (20 i 22 nie bedzie na pewno)

tomekjez
26/08/2019 22:40
Na tą chwilę już wiem, że z pierwszej 16-ki kwalifikującej sie do gry w TOPie nie pojawią się na pewno 4-ry osoby, oraz z następnych w kolejności nie będzie na pewno 1-ej

tomekjez
26/08/2019 22:36
Ostatni turniej cyklu letniego 2019 za nami. TOP12 odbędzie się jak już pisałem 28.08.2019 w środę.

tomekjez
21/08/2019 22:45
tu na czacie, przez kolegę... itd - wchodzą do gry za nich następne osoby klasyfikacji

Archiwum