Wyniki 7 i 8 turnieju cyklu wakacje 2014 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 7
Użytkownicy: 63160

Użytkownicy Online:

doktorek 3 dni
Blady 6 dni
tomekjez 6 dni
Mamasita 7 tygodni
BOCHMAR10 tygodni

Go¶ci Online: 7

Twoje IP to: 35.173.47.43

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 721
Posty na Forum 2196
Komentarzy 4587
Księga Go¶ci
Newsy 1390
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 10
Postów w Shoutbox 6670
Ostatnio Widziani
doktorek 3 dni
Blady 6 dni
tomekjez 6 dni
Mamasita 7 tygodni
BOCHMAR10 tygodni
alek11 tygodni
losfer12 tygodni
FilipU17 tygodni
Marthinus22 tygodni
Holly23 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 Turniejach 0 tomekjez 17-09-2019 10:50
Punktacja po 2 Turniejach 0 tomekjez 10-09-2019 16:26
Punktacja po 16 Turniejach ... 0 tomekjez 26-08-2019 22:32
Punktacja po 15 Turniejach 0 tomekjez 23-08-2019 10:13
Punktacja po 14 Turniejach 0 tomekjez 20-08-2019 08:54
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 7 i 8 turnieju cyklu wakacje 2014
Turnieje PoniedziałkoweTurniej nr 7 (24.07.2014)
1. Tomasz Janik 48
2. Zbigniew Kwater 45
3. Damian Dudziak 42
4. Jan Seweryn 39
5-6. Zbigniew Mucha 36
Tomasz Wala 36
7-8. Adrian Gadawski 33
Angelika Janik 33
9-12. Bogdan Palczyński 30
Tadeusz Szymoniak 30
Stanisław Kurdziel 30
Czesław Kamiński 30
13-16. Janusz Lodowski 27
Dawid Taler 27
Ryszard WoĽniak 27
Sławomir Boroń 27
17-19. Damian Zaj±c 24
Marek Biesaga 24
Sandra Kozioł 24

Turniej nr 8 (28.07.2014)
1. Krzysztof Zalewski 45
2. Jacek Skalda 42
3. Adrian Gadawski 39
4. Jakub Biel 36
5-6. Jan Seweryn 33
Paweł ¦lazyk 33
7-8. Angelika Janik 30
Stanisław Kurdziel 30
9-12. Mateusz Kuli¶ 27
Tomasz Wala 27
Janusz Lodowski 27
Damian Dudziak 27
13-14. Bogdan Palczyński 24
Tadeusz Szymoniak 24
15-16. Sławomir Boroń 21
Ryszard WoĽniak 21
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

tomekjez
30/08/2019 16:07
Rozdanie nagród za obydwa TOPy (wiosna i lato) odbędzie się 9.09.2019 na turnieju poniedziałkowym

tomekjez
26/08/2019 22:46
z tego powodu przynajmniej 4 osoby w kolejności z następnych miejsc czyli: 17,18,19, 21,23,24,25,26 (20 i 22 nie bedzie na pewno)

tomekjez
26/08/2019 22:40
Na tą chwilę już wiem, że z pierwszej 16-ki kwalifikującej sie do gry w TOPie nie pojawią się na pewno 4-ry osoby, oraz z następnych w kolejności nie będzie na pewno 1-ej

tomekjez
26/08/2019 22:36
Ostatni turniej cyklu letniego 2019 za nami. TOP12 odbędzie się jak już pisałem 28.08.2019 w środę.

tomekjez
21/08/2019 22:45
tu na czacie, przez kolegę... itd - wchodzą do gry za nich następne osoby klasyfikacji

Archiwum