Wyniki 10-12 turnieju cyklu wakacje 2017 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 7
Użytkownicy: 63160

Użytkownicy Online:

Blady 1 dzień
tomekjez 1 dzień
Mamasita 7 tygodni
BOCHMAR 9 tygodni
alek11 tygodni

Go¶ci Online: 9

Twoje IP to: 18.204.2.53

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 721
Posty na Forum 2196
Komentarzy 4586
Księga Go¶ci
Newsy 1390
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 10
Postów w Shoutbox 6670
Ostatnio Widziani
Blady 1 dzień
tomekjez 1 dzień
Mamasita 7 tygodni
BOCHMAR 9 tygodni
alek11 tygodni
losfer11 tygodni
doktorek13 tygodni
FilipU16 tygodni
Marthinus22 tygodni
Holly22 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 Turniejach 0 tomekjez 17-09-2019 10:50
Punktacja po 2 Turniejach 0 tomekjez 10-09-2019 16:26
Punktacja po 16 Turniejach ... 0 tomekjez 26-08-2019 22:32
Punktacja po 15 Turniejach 0 tomekjez 23-08-2019 10:13
Punktacja po 14 Turniejach 0 tomekjez 20-08-2019 08:54
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 10-12 turnieju cyklu wakacje 2017
Turnieje PoniedziałkoweTurniej 9 z 31 lipca:
1. Adrian Gadawski 50
2. Łukasz Bolek 47
3. Marcin Pietrzyk 44
4. Adrian Piegza 41
5-6. Tadeusz Szymoniak 38
Grzegorz Janik 38
7-8. Tomasz Wala 35
Dominik Wojdyła 35
9-12. Stanisław Kurdziel 32
Radosław Morek 32
Kacper Krawczyk 32
Jan Pasieczny 32
13-16. Mateusz Sobucki 29
Mateusz Kosiński 29
Bogdan Palczyński 29
Partyka 29
17-21. Mateusz Bodziony 26
Jakub Mikrut 26
Daniel Palacz 26
Mariusz Janiszewski 26
Ziemowit Sowiński 26

Turniej 11 z 2.08:
1. Adrian Piegza 41
2. Łukasz Bolek 38
3. Marcin Pietrzyk 35
4. Mateusz Kosiński 32
5-6. Tadeusz Szymoniak 29
Adrian Gadawski 29
7-8. Stanisław Kurdziel 26
Grzegorz Janik 26
9-10. Jakub Mikrut 23
Kacper Krawczyk 23
11-12.Damian Jedynak 20
Mariusz Janiszewski 20

Turniej 12 z 7.08:
1. Adrian Gadawski 48
2. Łukasz Bolek 45
3. Tomasz Wala 42
4. Jakub Biel 39
5-6. Mateusz Kosiński 36
Tadeusz Szymoniak 36
7-8. Czesław Kamiński 33
Damian Jedynak 33
9-12. Stanisław Kurdziel 30
Jacek Szelest 30
Ryszard WoĽniak 30
Peter Luha 30
13-16. Grzegorz Janik 27
Daniel Palacz 27
Antoni Wojciaczyk 27
Jakub Mikrut 27
17-18. Mateusz Sobucki 24
Mateusz Bodziony 24
19. Mariusz Janiszewski 21
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

tomekjez
30/08/2019 16:07
Rozdanie nagród za obydwa TOPy (wiosna i lato) odbędzie się 9.09.2019 na turnieju poniedziałkowym

tomekjez
26/08/2019 22:46
z tego powodu przynajmniej 4 osoby w kolejności z następnych miejsc czyli: 17,18,19, 21,23,24,25,26 (20 i 22 nie bedzie na pewno)

tomekjez
26/08/2019 22:40
Na tą chwilę już wiem, że z pierwszej 16-ki kwalifikującej sie do gry w TOPie nie pojawią się na pewno 4-ry osoby, oraz z następnych w kolejności nie będzie na pewno 1-ej

tomekjez
26/08/2019 22:36
Ostatni turniej cyklu letniego 2019 za nami. TOP12 odbędzie się jak już pisałem 28.08.2019 w środę.

tomekjez
21/08/2019 22:45
tu na czacie, przez kolegę... itd - wchodzą do gry za nich następne osoby klasyfikacji

Archiwum