Wyniki 11 i 12 turnieju cyklu wiosna 2018 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zachód

5 liga Kraków

6 liga Kraków

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 6
Użytkownicy: 63161

Użytkownicy Online:

losfer 2 dni
Marthinus 2 tygodni
Blady 3 tygodni
tomekjez 5 tygodni
alek 5 tygodni

Gości Online: 9

Twoje IP to: 54.198.27.243

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 684
Posty na Forum 2158
Komentarzy 4577
Księga Gości
Newsy 1349
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 9
Postów w Shoutbox 6617
Ostatnio Widziani
losfer 2 dni
Marthinus 2 tygodni
Blady 3 tygodni
tomekjez 5 tygodni
alek 5 tygodni
BOCHMAR12 tygodni
FilipU13 tygodni
Holly18 tygodni
Mamasita26 tygodni
Janosik31 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 13 turniejach 0 losfer 18-08-2018 09:11
Punktacja po 12 turniejach 0 losfer 14-08-2018 06:12
Punktacja po 11 turniejach 0 losfer 13-08-2018 07:27
Punktacja po 10 turniejach 0 losfer 07-08-2018 07:53
Punktacja po 9 turniejach 0 losfer 06-08-2018 14:33
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 11 i 12 turnieju cyklu wiosna 2018
Turnieje Poniedziałkowe1. Michał Majchrzak 50
2. Dominik Wojdyła 47
3. Rafał Bruzda 44
4. Angelika Janik 41
5-6. Jakub Chłędowski 38
Łukasz Bolek 38
7-8. Paweł Lelek 35
Mateusz Bodziony 35
9-12. Agnieszka Pietrzak 32
Jakub Biel 32
Marcin Pietrzyk 32
Michał Dymek 32
13-16. Alojzy Nowak 29
Adrian Piegza 29
Tomasz Wala 29
Mariusz Janiszewski 29
17-21. Bogdan Palczyński 26
Anna Cepil 26
Stanisław Kurdziel 26
Tadeusz Szymoniak 26
Andrzej Zieliński 26

1. Rafał Bruzda 53
2. Krzysztof Zalewski 50
3. Łukasz Bolek 47
4. Michał Dymek 44
5-6. Marcin Pietrzyk 41
Bartłomiej Gala 41
7-8. Dominik Wojdyła 38
Paweł Lelek 38
9-12. Adrian Piegza 35
Mariusz Janiszewski 35
Stanisław Kurdziel 35
Jakub Chłędowski 35
13-16. Damian Jedynak 32
Peter Luha 32
Alojzy Nowak 32
Dawid Gala 32
17-24. Jakub Biel 29
Tadeusz Szymoniak 29
Andrzej Zieliński 29
Jacek Szelest 29
Tomasz Wala 29
Bogdan Palczyński 29
Janusz Lodowski 29
Jerzy Szczebak 29
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

losfer
18/08/2018 09:16
UWAGA, UWAGA! Już nie będzie turniejów piątkowych. To oznacza, że 20 sierpnia jest ostatni turniej, a 27 TOP12

losfer
02/08/2018 11:30
Nie będzie mnie jutro. I w dodatku nie mam wyników z poniedziałku :/

Marthinus
17/07/2018 16:35
13-16 Lelek, Szczebak, Bruzda, G.Janik 17-24 Taler, Nowak, B.Gala, Wolańczyk, Sutor, Łakomy, Chłędowski, D.Gala 25-27 Zieliński, Szelest, B.Janik

Marthinus
17/07/2018 16:33
1 GĂłrecki 2 Pietrzyk 3 Piegza 4 Gdula 5-6 Morek, Dymek 7-8 Szymoniak, Bolek 9-12 Kurdziel, Wala, Wojciaczyk, Biel

Marthinus
14/07/2018 10:13
Na miejscu 9-12 w miejsce Jacka Szelesta Łukasz Bolek

Archiwum