Wyniki 1, 2 i 3 turnieju cyklu wiosna 2019 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 7
Użytkownicy: 63160

Użytkownicy Online:

Blady 1 dzień
tomekjez 1 dzień
Mamasita 7 tygodni
BOCHMAR 9 tygodni
alek11 tygodni

Gości Online: 5

Twoje IP to: 18.204.2.53

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 721
Posty na Forum 2196
Komentarzy 4586
Księga Gości
Newsy 1390
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 10
Postów w Shoutbox 6670
Ostatnio Widziani
Blady 1 dzień
tomekjez 1 dzień
Mamasita 7 tygodni
BOCHMAR 9 tygodni
alek11 tygodni
losfer11 tygodni
doktorek13 tygodni
FilipU16 tygodni
Marthinus22 tygodni
Holly22 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 Turniejach 0 tomekjez 17-09-2019 10:50
Punktacja po 2 Turniejach 0 tomekjez 10-09-2019 16:26
Punktacja po 16 Turniejach ... 0 tomekjez 26-08-2019 22:32
Punktacja po 15 Turniejach 0 tomekjez 23-08-2019 10:13
Punktacja po 14 Turniejach 0 tomekjez 20-08-2019 08:54
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 1, 2 i 3 turnieju cyklu wiosna 2019
Turnieje PoniedziałkoweTurniej nr 1:
Dominik Wojdyła
Jacek Szelest
Damian Dąbrowski
Marcin Pietrzyk
Mirosław Różyczka
Tomasz Wala
Marek Biesaga
Grzegorz Janik
Dawid Gala
Bartłomiej Gala
Stanisław Kurdziel
Marek Rudny
Michał Dymek
Alojzy Nowak
Mariusz Janiszewski
Janusz Lodowski
Jerzy Szczebak
Paweł Apostoł
Tadeusz Szymoniak
Sławomir Boroń

Turniej nr 2:
Damian Dudziak
Krzysztof Zalewski
Bartłomiej Gala
Witold Urban
Mirosław Różyczka
Tomasz Wala
Jerzy Szczebak
Marcin Pietrzyk
Stanisław Kurdziel
Paweł Lelek
Paweł Apostoł
Jakub Biel
Bogdan Palczyński
Alojzy Nowak
Tadeusz Szymoniak
Grzegorz Janik
Stanisław Gala
Marek Rudny
Łukasz Bieńczycki
Janusz Lodowski
Dawid Taler



Mariusz Janiszewski

Turniej nr 3:
Jakub Biel
Dominik Wojdyła
Jerzy Szczebak
Tomasz Wala
Jacek Szelest
Piotr Wolanin
Paweł Lelek
Łukasz Bolek
Marcin Pietrzyk
Dawid Gala
Stanisław Gala
Grzegorz Janik
Paweł Apostoł
Marek Rudny
Bartłomiej Gala
Tadeusz Szymoniak
Stanisław Kurdziel
Mariusz Janiszewski
Dawid Taler
Alojzy Nowak




Mantojfel
Krzysztof Duraj
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

tomekjez
30/08/2019 16:07
Rozdanie nagród za obydwa TOPy (wiosna i lato) odbędzie się 9.09.2019 na turnieju poniedziałkowym

tomekjez
26/08/2019 22:46
z tego powodu przynajmniej 4 osoby w kolejności z następnych miejsc czyli: 17,18,19, 21,23,24,25,26 (20 i 22 nie bedzie na pewno)

tomekjez
26/08/2019 22:40
Na tą chwilę już wiem, że z pierwszej 16-ki kwalifikującej sie do gry w TOPie nie pojawią się na pewno 4-ry osoby, oraz z następnych w kolejności nie będzie na pewno 1-ej

tomekjez
26/08/2019 22:36
Ostatni turniej cyklu letniego 2019 za nami. TOP12 odbędzie się jak już pisałem 28.08.2019 w środę.

tomekjez
21/08/2019 22:45
tu na czacie, przez kolegę... itd - wchodzą do gry za nich następne osoby klasyfikacji

Archiwum