KLASYFIKACJA - SENIORÓW PO II OTK - WTK - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 7
Użytkownicy: 63160

Użytkownicy Online:

doktorek 3 dni
Blady 6 dni
tomekjez 6 dni
Mamasita 7 tygodni
BOCHMAR10 tygodni

Go¶ci Online: 8

Twoje IP to: 35.173.47.43

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 721
Posty na Forum 2196
Komentarzy 4587
Księga Go¶ci
Newsy 1390
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 10
Postów w Shoutbox 6670
Ostatnio Widziani
doktorek 3 dni
Blady 6 dni
tomekjez 6 dni
Mamasita 7 tygodni
BOCHMAR10 tygodni
alek11 tygodni
losfer12 tygodni
FilipU17 tygodni
Marthinus22 tygodni
Holly23 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 Turniejach 0 tomekjez 17-09-2019 10:50
Punktacja po 2 Turniejach 0 tomekjez 10-09-2019 16:26
Punktacja po 16 Turniejach ... 0 tomekjez 26-08-2019 22:32
Punktacja po 15 Turniejach 0 tomekjez 23-08-2019 10:13
Punktacja po 14 Turniejach 0 tomekjez 20-08-2019 08:54
PustaMiska - akcja charytatywna
KLASYFIKACJA - SENIORÓW PO II OTK - WTK
WTKM-ce Nazwisko Imię Data Klub Miejscowo¶ć P-ty

OTK 1 PEREK JAKUB 04.08.86 PKS OPOKA TRZEBINIA 433
OTK 2 KACZMAREK KRZYSZTOF 03.11.71 PKS OPOKA TRZEBINIA 424
OTK 3 PRUS-STROWSKI KAROL 08.10.86 PKS OPOKA TRZEBINIA 296
4 UTYLSKI RAFAŁ 17.05.83 PKS OPOKA TRZEBINIA 170
5 OSIKA JANUSZ 01.12.88 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 154
6 GOLONKA ALBERT 19.09.76 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 150
7 POCIASK GRZEGORZ 28.11.89 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 141
8 ZAJˇC DAMIAN 03.02.86 UKS POLFIN O¦WIĘCIM 139
9 OSIKA SŁAWOMIR 20.10.90 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 136
10 BIAŁY SEBASTIAN 30.01.80 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 131
11 WRÓBEL JAN 20.09.88 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 122
12 UTYLSKI FILIP 21.04.82 MKS KSOS KRAKÓW 115
13 ¦WIATŁOŃ PIOTR 14.08.89 UKS ZARABIE MY¦LENICE 109
14-16
HOMOLA PIOTR 01.08.75 MKS KSOS KRAKÓW 93
GRUCHAŁA GRZEGORZ 24.03.87 MKS KSOS KRAKÓW 93
SKALDA JACEK 11.05.66 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 93
17-18
KONIECZNY TOMASZ 08.07.87 MKS KSOS KRAKÓW 87
BARTUZI WOJCIECH 25.04.90 KS CRACOVIA KRAKÓW 87
19 BIAŁCZYK ŁUKASZ 08.09.89 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 81
20-21
KIERSKI SZYMON 04.05.91 KS GORCE NOWY TARG 80
KIERSKI MIKOŁAJ 02.12.92 KS GORCE NOWY TARG 80
22-23
BORKOWSKI MAREK 11.06.60 KS START NOWY SˇCZ 79
SAWCZAK MIŁOSZ 01.11.73 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 79
24 LEKKI PAWEŁ 31.03.79 KS TURBACZ MSZANA DOLNA 70
25-26
POJNAR MARCIN 23.03.91 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW
65

JANIK BARTOSZ 16.11.88 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 65
27-28
BUKOWSKI ADRIAN 10.09.92 KS GORCE NOWY TARG 57
DˇBROWSKI DAMIAN 19.10.79 MKS KSOS KRAKÓW 57
29 SURMA MARIUSZ 24.02.75 KS TURBACZ MSZANA DOLNA 54
30-31
BOCHENEK MARIUSZ 25.05.69 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW
53

MADZULA PAWEŁ 06.01.76 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 53
32 CZYSZCZOŃ JAKUB 06.09.93 KS GORCE NOWY TARG 50
33-37
STACH PAWEŁ 29.05.78 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 42
KˇDZIOŁKA KRZYSZTOF 30.08.92 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 42
MISZCZYK ŁUKASZ 22.11.93 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 42
¦WIATŁOŃ SEBASTIAN 21.10.91 UKS ZARABIE MY¦LENICE 42
KAMIŃSKI CZESŁAW 26.08.72 KS CRACOVIA KRAKÓW 42
38-40
URBAŃSKI ADAM 05.12.50 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 40
DROZD PAWEŁ 27.03.79 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 40
KULEWICZ RADOSŁAW 03.01.88 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 40
41 GÓRKA MICHAŁ 21.10.89 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 39
42-46
WAWRZON MATEUSZ 25.09.90 KS GORCE NOWY TARG 34
KRUCZEK MATEUSZ 05.09.91 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 34
MˇKA KAROL 04.06.91 KS START NOWY SˇCZ 34
BOBER DAMIAN 14.02.87 KS TURBACZ MSZANA DOLNA 34
KOSMAL WOJCIECH 14.03.74 KS TURBACZ MSZANA DOLNA 34
47-49
KˇDZIOŁKA PIOTR 30.08.92 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 31
TALAR KONRAD 15.05.91 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 31
GIERCZYK MARCIN 09.11.93 KS "SZCZAWA" SZCZAWA 31
50-55
PITALA STANISŁAW 17.07.52 KS TURBACZ MSZANA DOLNA 28
BIAŁECKI JAN 31.05.91 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 28
SŁOWIKOWSKI BARTŁOMIEJ 01.06.91 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 28
TALAR PAWEŁ 04.06.71 KS "SZCZAWA" SZCZAWA 28
NIEĆ ANDRZEJ 20.07.84 KS "SZCZAWA" SZCZAWA 28
MALIK MATEUSZ 23.12.92 LUKS "SOBOLIK" SOBOLÓW 28
56-59
NOWAK GRACJAN 14.02.80 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 25
RÓŻYCZKA MIROSŁAW 04.09.73 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 25
RA¦ TOMASZ 03.01.79 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 25

ROSPOND PIOTR 04.11.89 UKS ZARABIE MY¦LENICE 25
60-61
WOLNICKI MARCIN 11.04.94 MKS KSOS KRAKÓW 24
KOPCZYK ADRIAN 09.09.91 PKS OPOKA TRZEBINIA 24
62-64
TOMERA KRZYSZTOF 21.07.92 KS "SZCZAWA" SZCZAWA 21
RUSNAK RAFAŁ 07.02.93 KS "SZCZAWA" SZCZAWA 21
KUTYŁA DAWID 06.12.91 KS GORCE NOWY TARG 21
65-71
STANISZ WOJCIECH 08.11.69 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 17
MIKOŁAJCZYK RADOSŁAW 24.03.89 STS OSP KOZINIEC 17
ŻYTNIEWSKI MARCIN 10.11.90 LKS OLIMPIA BUCZE 17
KLOCEK TOMASZ 02.11.93 KS GORCE NOWY TARG 17
GOLONKA ADAM 06.12.88 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 17
LENARCZYK MICHAŁ 05.12.91 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 17
KURNYTA MARIUSZ 13.03.89 KS "SZCZAWA" SZCZAWA 17
72-82
PALACZ GRZEGORZ 01.04.82 STS OSP KOZINIEC 14
NOWAK ALOJZY 09.10.64 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 14
SZLAMKA PAWEŁ 08.12.89 KS CRACOVIA KRAKÓW 14
NĘDZA-KUBINIEC TOMASZ 20.01.67 TG SOKÓŁ ZAKOPANE 14
¦LˇSKI DAMIAN 03.02.91 KS "SZCZAWA" SZCZAWA 14
DZIADEK KONRAD 26.07.92 UKS ZARABIE MY¦LENICE 14
BIEL JAKUB 24.03.77 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 14
CHROBAK DAMIAN 22.08.88 KS "SZCZAWA" SZCZAWA 14
TURECKI ADRIAN 05.03.93 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 14
KRÓL KRZYSZTOF 17.07.90 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 14
JASTRZĘBSKI KRZYSZTOF 21.07.89 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 14
83-89
WALICZEK WOJCIECH 07.07.88 TG SOKÓŁ ZAKOPANE 7
BIERNACKI IGNACY 14.07.93 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 7
BIERNACKI MACIEJ 10.07.91 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 7
BIERNACKI ANTONI 27.03.94 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 7
PALCZYŃSKI BOGDAN 10.12.64 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 7
KU¦NIERZ RYSZARD 01.04.49 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 7
BOLSĘGA PAWEŁ 15.11.94 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 7
Komentarze
FilipU dnia grudzień 29 2007 11:13:27
Na mistrzostwach województwa gra piersza 48 z rankingu.Koniu i Róża starajcie się bo was zabraknie.
Holly dnia grudzień 29 2007 11:15:49
san Gin Ty chyba masz jak±¶ życiow± forme, albo dajesz siana wieczorkowi ze tak wysoko jestessmiley
FilipU dnia grudzień 29 2007 15:23:08
Ja gram swoje na WTKach a Ty Holly martw sie czy zagrasz na mistrzostwach na 3 WTK musisz sie sprezyc
Holly dnia grudzień 29 2007 16:21:52
Spokojnie, dam troche siana organizator± i trafie na Ciebie , no i będziesz miał pod Górkesmiley
alien dnia grudzień 29 2007 17:05:27
ale za to jak Cie już spakuje - to będzie miał z Górki smiley
FilipU dnia grudzień 29 2007 20:40:30
Pod Gorke mialem na 1 i jakos ywszedlemsmiley
T-REX dnia grudzień 30 2007 09:45:31
Na Aliena jak kto¶ trafi to wolny los;-) tzn. jak ski-pass na narty ;-)
alien dnia grudzień 30 2007 22:21:46
T-REX: no dla niektóry może i wolny - ale ty ze mn± na WTK jeszcze nigdy nie wygrałe¶ smiley
czkamyk dnia grudzień 31 2007 07:29:06
Na swoim padoku zawsze jest łatwiej-kopyta s± przyzwyczajone do podłoża smiley
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

tomekjez
30/08/2019 16:07
Rozdanie nagród za obydwa TOPy (wiosna i lato) odbędzie się 9.09.2019 na turnieju poniedziałkowym

tomekjez
26/08/2019 22:46
z tego powodu przynajmniej 4 osoby w kolejności z następnych miejsc czyli: 17,18,19, 21,23,24,25,26 (20 i 22 nie bedzie na pewno)

tomekjez
26/08/2019 22:40
Na tą chwilę już wiem, że z pierwszej 16-ki kwalifikującej sie do gry w TOPie nie pojawią się na pewno 4-ry osoby, oraz z następnych w kolejności nie będzie na pewno 1-ej

tomekjez
26/08/2019 22:36
Ostatni turniej cyklu letniego 2019 za nami. TOP12 odbędzie się jak już pisałem 28.08.2019 w środę.

tomekjez
21/08/2019 22:45
tu na czacie, przez kolegę... itd - wchodzą do gry za nich następne osoby klasyfikacji

Archiwum