Wyniki III WTK-u seniorów - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 7
Użytkownicy: 63160

Użytkownicy Online:

doktorek 3 dni
Blady 6 dni
tomekjez 6 dni
Mamasita 7 tygodni
BOCHMAR10 tygodni

Go¶ci Online: 12

Twoje IP to: 35.173.47.43

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 721
Posty na Forum 2196
Komentarzy 4587
Księga Go¶ci
Newsy 1390
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 10
Postów w Shoutbox 6670
Ostatnio Widziani
doktorek 3 dni
Blady 6 dni
tomekjez 6 dni
Mamasita 7 tygodni
BOCHMAR10 tygodni
alek11 tygodni
losfer12 tygodni
FilipU17 tygodni
Marthinus22 tygodni
Holly23 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 Turniejach 0 tomekjez 17-09-2019 10:50
Punktacja po 2 Turniejach 0 tomekjez 10-09-2019 16:26
Punktacja po 16 Turniejach ... 0 tomekjez 26-08-2019 22:32
Punktacja po 15 Turniejach 0 tomekjez 23-08-2019 10:13
Punktacja po 14 Turniejach 0 tomekjez 20-08-2019 08:54
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki III WTK-u seniorów
WTKM-ce Nazwisko Imię Data Klub Miejscowo¶ć P-ty
1 GOLONKA ALBERT 19.09.76 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 90
2 POCIASK GRZEGORZ 28.11.89 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 85
3 OSIKA JANUSZ 01.12.88 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 81
4 BIAŁCZYK ŁUKASZ 08.09.89 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 77
5 WRÓBEL JAN 20.09.88 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 74
6 OSIKA SŁAWOMIR 20.10.90 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 72
7-8
¦WIATŁOŃ PIOTR 14.08.89 UKS ZARABIE MY¦LENICE 69
UTYLSKI FILIP 21.04.82 MKS KSOS KRAKÓW 69
9-12
ZAJˇC DAMIAN 03.02.86 UKS POLFIN O¦WIĘCIM 62
KLOCEK TOMASZ 02.11.93 KS GORCE NOWY TARG 62
KLUZEK SŁAWOMIR 18.08.86 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 62
RÓŻYCZKA MIROSŁAW 04.09.73 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 62
13-16
SAWCZAK MIŁOSZ 01.11.73 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 53
POJNAR MARCIN 23.03.91 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 53
BUKOWSKI ADRIAN 10.09.92 KS GORCE NOWY TARG 53
GÓRKA MICHAŁ 21.10.89 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 53
17-24
BORKOWSKI MAREK 11.06.60 KS START NOWY SˇCZ 40
BIAŁY SEBASTIAN 30.01.80 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 40
SKALDA JACEK 11.05.66 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 40
JANIK BARTOSZ 16.11.88 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 40
JĘDRZEJCZYK KAROL 20.01.90 MKS KSOS KRAKÓW 40
KAMIŃSKI CZESŁAW 26.08.72 KS CRACOVIA KRAKÓW 40
BARTUZI WOJCIECH 25.04.90 KS CRACOVIA KRAKÓW 40
KIERSKI SZYMON 04.05.91 KS GORCE NOWY TARG 40
25-32
WAWRZON MATEUSZ 25.09.90 KS GORCE NOWY TARG 25
KˇDZIOŁKA PIOTR 30.08.92 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 25
DROZD PAWEŁ 27.03.79 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 25
WOLNICKI MARCIN 11.04.94 MKS KSOS KRAKÓW 25
KRUCZEK MATEUSZ 05.09.91 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 25
KULEWICZ RADOSŁAW 03.01.88 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 25
¦WIATŁOŃ SEBASTIAN 21.10.91 UKS ZARABIE MY¦LENICE 25
ROSPOND PIOTR 04.11.89 UKS ZARABIE MY¦LENICE 25
33-48
KUTYŁA DAWID 06.12.91 KS GORCE NOWY TARG 17
RZEPECKI SYLWESTER 23.06.88 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 17
STACH PAWEŁ 29.05.78 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 17
KRÓL KRZYSZTOF 17.07.90 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 17
BIEL JAKUB 24.03.77 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 17
BZOWY SŁAWOMIR 18.12.51 PKS PORTA KRAKÓW 17
ZAJˇC GRZEGORZ 24.05.93 KS PRˇDNICZANKA KRAKÓW 17
UTYLSKI RAFAŁ 17.05.83 PKS OPOKA TRZEBINIA 17
KOPCZYK ADRIAN 09.09.91 PKS OPOKA TRZEBINIA 17
CZYSZCZOŃ JAKUB 06.09.93 KS GORCE NOWY TARG 17
BIESAGA MAREK 30.12.64 NIESTOW.- W.MAŁOPOLSKIE 17
TURECKI ADRIAN 05.03.93 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 17
JASTRZĘBSKI KRZYSZTOF 21.07.89 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 17
KˇDZIOŁKA KRZYSZTOF 30.08.92 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 17
KACIK LUCJAN 07.10.56 NIESTOW.- W.MAŁOPOLSKIE 17
MˇKA KAROL 04.06.91 KS START NOWY SˇCZ 17
49-51
MŁODAWSKI KAMIL 27.07.93 PKS PORTA KRAKÓW 14
ROMAN MARCIN 20.01.90 PKS PORTA KRAKÓW 14
KRÓL ADRIAN 25.08.94 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 14
Komentarze
bialy dnia styczeń 21 2008 11:36:15
ciekawe jak Albert poradzi sobie na otku smiley i pozdro dla grajacego "czyste" palce
pajorass dnia styczeń 21 2008 15:05:17
Albert pojedzie na Otk i bedzie gral na lobysmileysmiley/ ale lepiej ze on pojedzie , niz mialaby jechac ferma drobiusmileysmiley
Holly dnia styczeń 22 2008 15:12:40
Ale co sie stalo ze od nas było tylko 7 osobsmiley Zawsze jest ponad pietnascie a teraz tylko 7smiley
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

tomekjez
30/08/2019 16:07
Rozdanie nagród za obydwa TOPy (wiosna i lato) odbędzie się 9.09.2019 na turnieju poniedziałkowym

tomekjez
26/08/2019 22:46
z tego powodu przynajmniej 4 osoby w kolejności z następnych miejsc czyli: 17,18,19, 21,23,24,25,26 (20 i 22 nie bedzie na pewno)

tomekjez
26/08/2019 22:40
Na tą chwilę już wiem, że z pierwszej 16-ki kwalifikującej sie do gry w TOPie nie pojawią się na pewno 4-ry osoby, oraz z następnych w kolejności nie będzie na pewno 1-ej

tomekjez
26/08/2019 22:36
Ostatni turniej cyklu letniego 2019 za nami. TOP12 odbędzie się jak już pisałem 28.08.2019 w środę.

tomekjez
21/08/2019 22:45
tu na czacie, przez kolegę... itd - wchodzą do gry za nich następne osoby klasyfikacji

Archiwum