Wyniki Mistrzostw Województwa Małopolskiego seniorek i seniorów - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 7
Użytkownicy: 63160

Użytkownicy Online:

Blady 1 dzień
tomekjez 1 dzień
Mamasita 7 tygodni
BOCHMAR 9 tygodni
alek11 tygodni

Gości Online: 7

Twoje IP to: 18.204.2.53

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 721
Posty na Forum 2196
Komentarzy 4586
Księga Gości
Newsy 1390
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 10
Postów w Shoutbox 6670
Ostatnio Widziani
Blady 1 dzień
tomekjez 1 dzień
Mamasita 7 tygodni
BOCHMAR 9 tygodni
alek11 tygodni
losfer11 tygodni
doktorek13 tygodni
FilipU16 tygodni
Marthinus22 tygodni
Holly22 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 Turniejach 0 tomekjez 17-09-2019 10:50
Punktacja po 2 Turniejach 0 tomekjez 10-09-2019 16:26
Punktacja po 16 Turniejach ... 0 tomekjez 26-08-2019 22:32
Punktacja po 15 Turniejach 0 tomekjez 23-08-2019 10:13
Punktacja po 14 Turniejach 0 tomekjez 20-08-2019 08:54
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki Mistrzostw Województwa Małopolskiego seniorek i seniorów
WTKGRA POJEDYNCZA
kategoria : SENIORZY

M-ce Nazwisko Imię Data Klub Miejscowość
1 UTYLSKI RAFAŁ 17.05.83 PKS OPOKA TRZEBINIA
2 OSIKA SŁAWOMIR 20.10.90 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA
3 POCIASK GRZEGORZ 28.11.89 KS SPEKTRUM SŁOPNICE
4 BIAŁCZYK ŁUKASZ 08.09.89 KS BRONOWIANKA KRAKÓW
5-6
WRÓBEL JAN 20.09.88 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA
CZYSZCZOŃ JAKUB 06.09.93 KS GORCE NOWY TARG
7-8
GOLONKA ALBERT 19.09.76 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA
OSIKA JANUSZ 01.12.88 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA
9 RÓŻYCZKA MIROSŁAW 04.09.73 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW
10 SAWCZAK MIŁOSZ 01.11.73 KS SPEKTRUM SŁOPNICE
11-12
KIERSKI SZYMON 04.05.91 KS GORCE NOWY TARG
ŚWIATŁOŃ PIOTR 14.08.89 UKS ZARABIE MYŚLENICE
13-16
KIERSKI MIKOŁAJ 02.12.92 KS GORCE NOWY TARG
POJNAR MARCIN 23.03.91 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW
BIAŁY SEBASTIAN 30.01.80 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW
KULEWICZ RADOSŁAW 03.01.88 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA
17-24
GRUCHAŁA GRZEGORZ 24.03.87 MKS KSOS KRAKÓW
SKALDA JACEK 11.05.66 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW
ROSPOND PIOTR 04.11.89 UKS ZARABIE MYŚLENICE
BARTUZI WOJCIECH 25.04.90 KS CRACOVIA KRAKÓW
BOCHENEK MARIUSZ 25.05.69 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW
ŚWIATŁOŃ SEBASTIAN 21.10.91 UKS ZARABIE MYŚLENICE
LEKKI PAWEŁ 31.03.79 KS TURBACZ MSZANA DOLNA
KONIECZNY TOMASZ 08.07.87 MKS KSOS KRAKÓW
25-32
STACH PAWEŁ 29.05.78 KS BRONOWIANKA KRAKÓW
NOWAK GRACJAN 14.02.80 KS SPEKTRUM SŁOPNICE
KLOCEK TOMASZ 02.11.93 KS GORCE NOWY TARG
KLUZEK SŁAWOMIR 18.08.86 KS BRONOWIANKA KRAKÓW
JANIK BARTOSZ 16.11.88 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA
KAMIŃSKI CZESŁAW 26.08.72 KS CRACOVIA KRAKÓW
ZAJĄC DAMIAN 03.02.86 UKS POLFIN OŚWIĘCIM
BUKOWSKI ADRIAN 10.09.92 KS GORCE NOWY TARG
33-40
KĄDZIOŁKA KRZYSZTOF 30.08.92 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA
DROZD PAWEŁ 27.03.79 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW
UTYLSKI FILIP 21.04.82 MKS KSOS KRAKÓW
KĄDZIOŁKA PIOTR 30.08.92 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA
SURMA MARIUSZ 24.02.75 KS TURBACZ MSZANA DOLNA
KANAS TADEUSZ 07.12.59 MKS KSOS KRAKÓW
WOLNICKI MARCIN 11.04.94 MKS KSOS KRAKÓW
WAWRZON MATEUSZ 25.09.90 KS GORCE NOWY TARG

GRA PODWÓJNA
kategoria : SENIORZY

1. Osika Janusz, Golonka Albert UKS „Płomień” Limanowa
2. Osika Sławomir, Wróbel Jan UKS „Płomień” Limanowa
3. Utylski Rafał, Utylski Filip PKS „Opoka” Trzebinia, MKS KSOS Kraków
4. Zając Damian, Skalda Jacek UKS „Polfin” Oświęcim, OSKiR Podwawelski
5-8.
Białczyk Łukasz, Kluzek Sławomir KS „Bronowianka” Kraków
Sawczak Miłosz, Pociask Grzegorz KS „Spektrum” Słopnice
Gruchała Grzegorz, Konieczny Tomasz MKS KSOS Kraków
Biały Sebastian, Drozd Paweł OSKiR Podwawelski Kraków
9-16
Pojnar Marcin, Rospond Piotr OSKiR Podwawelski, UKS „Zarabie” Myślenice
Światłoń Piotr, Światłoń Sebastian UKS „Zarabie” Myślenice
Wawrzon Mateusz, Kierski Szymon KS „Gorce” Nowy Targ
Bochenek Mariusz, Różyczka Mirosław OSKiR Podwawelski Kraków
Janik Bartosz, Kulewicz Radosław UKS „Płomień” Limanowa
Bukowski Adrian, Klocek Tomasz KS „Gorce” Nowy Targ
Stach Paweł, Bartuzi Wojciech, KS „Bronowianka” Kraków, KS Cracovia Kraków
Czyszczoń Jakub, Kierski Mikołaj KS „Gorce” Nowy Targ
17-20.
Kanas Tadeusz, Wolnicki Marcin MKS KSOS Kraków
Kądziołka Krzysztof, Kądziołka Piotr UKS „Płomień” Limanowa
Kamiński Czesław, Nowak Gracjan KS „Cracovia” Kraków, KS „Spektrum” Słopnice
Lekki Paweł, Surma Mariusz KS „Turbacz” Mszana Dolna

GRA PODWÓJNA MIESZANA

1. Sikorska Agnieszka, Osika Sławomir KS „Gorce” Nowy Targ, UKS „Płomień” Limanowa
2. Kowalczyk Paulina, Kierski Szymon KS „Gorce” Nowy Targ,
3. Krużel Paulina, Zajac Damian CKiS Skawina, UKS „Polfin” Oświęcim
4. Witkowska Wioletta, Utylski Rafał KS „Bronowianka” Kraków, PKS „Opoka” Trzebinia
5-8. Osika Aneta, Osika Janusz LUKS „Sobolik” Sobolów UKS „Płomień” Limanowa
Ślifirczyk Katarzyna, Czyszczoń Jakub KS „Bronowianka” Kraków, KS „Gorce” Nowy Targ
Kuźma Magdalena, Utylski Filip CKiS Skawina, MKS KSOS Kraków
Woś Agata, Pociask Grzegorz CKiS Skawina, KS „Spektrum” Słopnice
9-14. Godlewska Izabela, Wawrzon Mateusz KS „Gorce” Nowy Targ,
Kluba Ewelina, Golonka Albert LUKS „Sobolik” Sobolów UKS „Płomień” Limanowa
Pieczarkowska Elżbieta, Kamiński Czesław KS „Cracovia” Kraków,
Dytko Rachela, Klocek Tomasz KS „Gorce” Nowy Targ,
Kalawa Małgorzata, Bukowski Adrian KS „Gorce” Nowy Targ,
Krzewicka Maja, Kierski Mikołaj KS „Gorce” Nowy Targ,

GRA POJEDYNCZA
kategoria : SENIORKI

1 GUMULA RENATA 28.11.86 KS BRONOWIANKA KRAKÓW
2 KRZEWICKA MAJA 12.03.93 KS GORCE NOWY TARG
3 ŚLIFIRCZYK KATARZYNA 16.03.93 KS BRONOWIANKA KRAKÓW
4 KALAWA MAŁGORZATA 05.12.87 KS GORCE NOWY TARG
5 KOWALCZYK PAULINA 01.07.88 KS GORCE NOWY TARG
6-7
DYTKO RACHELA 18.07.88 KS GORCE NOWY TARG
JAŚKOWIEC KLAUDIA 16.08.94 KS BRONOWIANKA KRAKÓW
8-9
GODLEWSKA IZABELA 01.07.90 KS GORCE NOWY TARG
WOŚ AGATA 02.04.88 CKIS SKAWINA
10 SIKORSKA AGNIESZKA 27.03.90 KS GORCE NOWY TARG
11 SYDORENKO NICOLA 25.03.94 KS BRONOWIANKA KRAKÓW
12-13
NALEPA PATRYCJA 29.11.88 KS BRONOWIANKA KRAKÓW
WITKOWSKA WIOLETA 27.07.90 KS BRONOWIANKA KRAKÓW
14-17
KLUBA EWELINA 18.02.89 LUKS "SOBOLIK" SOBOLÓW
KUŹMA MAGDALENA 23.02.88 CKIS SKAWINA
GÓRKA KATARZYNA 10.04.89 LUKS "SKRZYSZÓW" SKRZYSZÓW
KRUŻEL PAULINA 21.03.88 CKIS SKAWINA
18-20
PIECZARKOWSKA ELŻBIETA 05.11.57 KS CRACOVIA KRAKÓW
MLICKA BEATA 21.05.89 CKIS SKAWINA
OSIKA ANETA 04.10.93 LUKS "SOBOLIK" SOBOLÓW


Na koniec pytanie, jakim cudem zostali dopuszczeni do Mistrzostw Województwa dwaj zawodnicy nie kwalifikujący się z rankingu po 3 WTK-ach:
M-ce 68-69 NOWAK GRACJAN 14.02.80 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 25pkt
oraz bez punktów KANAS TADEUSZ 07.12.59 MKS KSOS KRAKÓW
Komentarze
bialy dnia luty 25 2008 11:26:21
doktorek : wydaje mi sie ze zostali dopuszczeni z powodu braku tych zawodnikow ktorzy byli w 48 np Gorki i po prostu kto przyszedl ten sobie mogl zagrac, co do samego turnieju to udalo mi sie wziasc rewanz na Albercie [; no i dobra postawa Czyszczonia oraz Mirka z tyłu jak patrzylem
doktorek dnia luty 25 2008 23:04:44
Dzięki za kibicowanie w deblu bo dzięki temu i spięciu z Sawczakiem pojechaliśmy Słopnice.
czkamyk dnia luty 26 2008 14:07:26
Ten Nowak to jakiś sabotażysta,w deblu podstawił mi nogę i zrobiłem przewrót w tył.W całym meczu zdobył 3 punkty, a miałem nadzieję grając z drugoligowcem ogramy choć ze dwie pary smiley
alien dnia luty 26 2008 15:20:04
czkamyk: z niego taki drugoligowiec - jak z koziej pupy trąba!
Natomiast na handlówce się dobrze zna smiley
FilipU dnia luty 26 2008 21:03:06
Oj Bialy nie patrz tyle na postawę Mirka od tyłu bo jeszcze ktos sobie cos pomysli...
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

tomekjez
30/08/2019 16:07
Rozdanie nagród za obydwa TOPy (wiosna i lato) odbędzie się 9.09.2019 na turnieju poniedziałkowym

tomekjez
26/08/2019 22:46
z tego powodu przynajmniej 4 osoby w kolejności z następnych miejsc czyli: 17,18,19, 21,23,24,25,26 (20 i 22 nie bedzie na pewno)

tomekjez
26/08/2019 22:40
Na tą chwilę już wiem, że z pierwszej 16-ki kwalifikującej sie do gry w TOPie nie pojawią się na pewno 4-ry osoby, oraz z następnych w kolejności nie będzie na pewno 1-ej

tomekjez
26/08/2019 22:36
Ostatni turniej cyklu letniego 2019 za nami. TOP12 odbędzie się jak już pisałem 28.08.2019 w środę.

tomekjez
21/08/2019 22:45
tu na czacie, przez kolegę... itd - wchodzą do gry za nich następne osoby klasyfikacji

Archiwum