Wyniki Mistrzostw Małopolski Weteranów - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 7
Użytkownicy: 63160

Użytkownicy Online:

tomekjez 6 dni
Blady 2 tygodni
Mamasita 6 tygodni
BOCHMAR 9 tygodni
alek10 tygodni

Go¶ci Online: 9

Twoje IP to: 34.237.76.91

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 720
Posty na Forum 2195
Komentarzy 4586
Księga Go¶ci
Newsy 1389
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 10
Postów w Shoutbox 6670
Ostatnio Widziani
tomekjez 6 dni
Blady 2 tygodni
Mamasita 6 tygodni
BOCHMAR 9 tygodni
alek10 tygodni
losfer11 tygodni
doktorek13 tygodni
FilipU16 tygodni
Marthinus21 tygodni
Holly22 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 2 Turniejach 0 tomekjez 10-09-2019 16:26
Punktacja po 16 Turniejach ... 0 tomekjez 26-08-2019 22:32
Punktacja po 15 Turniejach 0 tomekjez 23-08-2019 10:13
Punktacja po 14 Turniejach 0 tomekjez 20-08-2019 08:54
Punktacja po 13 Turniejach 0 tomekjez 15-08-2019 22:17
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki Mistrzostw Małopolski Weteranów
Gra pojedyncza kobiet ur. 1959 – 1968r. (40-49 lat)
1 miejsce - Szatko-Nowak Jolanta - Kraków
2 miejsce – Wódka Zofia - Zawiercie
3 miejsce - Nowacka Dorota - Kraków

Gra pojedyncza kobiet ur. 1949 – 1958r, (50-59 lat)
1 miejsce - Pieczarkowska Elżbieta - Kraków

Gra pojedyncza mężczyzn ur. 1959 – 1968r. (40-49 lat)
1 miejsce - Borkowski Marek - Nowy S±cz
2 miejsce – Seifried Waldemar - Chorzów
3 miejsce – Lewczuk Mirosław - Chorzów
4 miejsce - Nowakowski Witold - ŁTS Gliwice-Łabędy
5-6 miejsce
Skalda Jacek - Kraków
Fomin Juri - Mysłowice
7-8 miejsce -
Sarna Ryszard - UKS „POLFIN” O¶więcim
Maciuszek Wiesław - Nowy S±cz
9-12 miejsce-
Szlamka Andrzej - ŁTS Gliwice-Łabędy (Kraków)
Budzyński Henryk - Lędziny
?
?
13-16 miejsce-
Mróz Marek - Kraków
Berdysz Mariusz - Kraków
Borkiewicz Robert - Olkusz
Król Stanisław - Bukowno

Gra pojedyncza mężczyzn ur. 1949 – 1958r. (50-59 lat)
1 miejsce - Głód Andrzej - CzeladĽ
2 miejsce - Rygiel Wiesław - Kraków
3 miejsce – Sokołowski Janusz - CzeladĽ
4 miejsce – Różalski Henryk - Sosnowiec
5-6 miejsce -
Malczyk Marian - Jaworzno
Kusnierz Ryszard - Kraków
7-8 miejsce -
Łysak Franciszek - Libi±ż
Marciniec Andrzej - Sosnowiec
9-12 miejsce -
Kosek Krzysztof - Chrzanów
Janocha Stanisław - Olkusz
Pawłowski Roman - Kęty
Szlęzak Adam - Bolesław
13 miejsce -
Repetowski Zbigniew - Kraków

Gra pojedyncza mężczyzn ur. 1939 – 1948 (60 – 69 lat)
1 miejsce - Mryc Henryk - Kraków
2 miejsce - Kowalczyk Leszek - Katowice
3 miejsce - Wróblewski Marek - Kraków
4 miejsce - Puu Aarne - Kraków
5-6 miejsce -
Drabek Kazimierz - O¶więcim
Szopa Tadeusz - Kraków
7-8 miejsce -
Rdest Ryszard - CzeladĽ
Bula Karol - Bytom
9-11 miejsce
Paj±k Adam - Trzebinia
Ciołczyk Bronisław - Trzebinia
Biadun Antoni - Zabrze
Komentarze
czkamyk dnia kwiecień 05 2008 06:44:35
Brakuję Nędzy z pewno¶ci± jak się doda Leszka K. to zapełni się dwa miejsca brakuj±ce.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

tomekjez
30/08/2019 16:07
Rozdanie nagród za obydwa TOPy (wiosna i lato) odbędzie się 9.09.2019 na turnieju poniedziałkowym

tomekjez
26/08/2019 22:46
z tego powodu przynajmniej 4 osoby w kolejności z następnych miejsc czyli: 17,18,19, 21,23,24,25,26 (20 i 22 nie bedzie na pewno)

tomekjez
26/08/2019 22:40
Na tą chwilę już wiem, że z pierwszej 16-ki kwalifikującej sie do gry w TOPie nie pojawią się na pewno 4-ry osoby, oraz z następnych w kolejności nie będzie na pewno 1-ej

tomekjez
26/08/2019 22:36
Ostatni turniej cyklu letniego 2019 za nami. TOP12 odbędzie się jak już pisałem 28.08.2019 w środę.

tomekjez
21/08/2019 22:45
tu na czacie, przez kolegę... itd - wchodzą do gry za nich następne osoby klasyfikacji

Archiwum