WOJEWÓDZKA LISTA KLASYFIKACYJNA SENIORÓW PO MP i MW MAŁOPOLSKA sezon 2007-2008 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 7
Użytkownicy: 63160

Użytkownicy Online:

Blady 1 dzień
tomekjez 1 dzień
Mamasita 7 tygodni
BOCHMAR 9 tygodni
alek11 tygodni

Gości Online: 6

Twoje IP to: 18.204.2.53

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 721
Posty na Forum 2196
Komentarzy 4586
Księga Gości
Newsy 1390
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 10
Postów w Shoutbox 6670
Ostatnio Widziani
Blady 1 dzień
tomekjez 1 dzień
Mamasita 7 tygodni
BOCHMAR 9 tygodni
alek11 tygodni
losfer11 tygodni
doktorek13 tygodni
FilipU16 tygodni
Marthinus22 tygodni
Holly22 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 Turniejach 0 tomekjez 17-09-2019 10:50
Punktacja po 2 Turniejach 0 tomekjez 10-09-2019 16:26
Punktacja po 16 Turniejach ... 0 tomekjez 26-08-2019 22:32
Punktacja po 15 Turniejach 0 tomekjez 23-08-2019 10:13
Punktacja po 14 Turniejach 0 tomekjez 20-08-2019 08:54
PustaMiska - akcja charytatywna
WOJEWÓDZKA LISTA KLASYFIKACYJNA SENIORÓW PO MP i MW MAŁOPOLSKA sezon 2007-2008
Wyniki Indywidualne
M-ce Nazwisko Imię Data Klub Miejscowość P-ty
1 PEREK JAKUB 04.08.86 PKS OPOKA TRZEBINIA 787
2 KACZMAREK KRZYSZTOF 03.11.71 PKS OPOKA TRZEBINIA 786
3 PRUS-STROWSKI KAROL 08.10.86 PKS OPOKA TRZEBINIA 719
4-5 GOLONKA ALBERT 19.09.76 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 336
POCIASK GRZEGORZ 28.11.89 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 336
6 OSIKA JANUSZ 01.12.88 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 331
7 OSIKA SŁAWOMIR 20.10.90 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 323
8 UTYLSKI RAFAŁ 17.05.83 PKS OPOKA TRZEBINIA 307
9 WRÓBEL JAN 20.09.88 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 297
10 ŚWIATŁOŃ PIOTR 14.08.89 UKS ZARABIE MYŚLENICE 264
11 BIAŁCZYK ŁUKASZ 08.09.89 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 263
12 BIAŁY SEBASTIAN 30.01.80 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 249
13 ZAJĄC DAMIAN 03.02.86 UKS POLFIN OŚWIĘCIM 247
14 SAWCZAK MIŁOSZ 01.11.73 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 222
15 KIERSKI SZYMON 04.05.91 KS GORCE NOWY TARG 206
16-17 POJNAR MARCIN 23.03.91 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 196
SKALDA JACEK 11.05.66 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 196
18 BARTUZI WOJCIECH 25.04.90 KS CRACOVIA KRAKÓW 190
19 UTYLSKI FILIP 21.04.82 MKS KSOS KRAKÓW 184
20 RÓŻYCZKA MIROSŁAW 04.09.73 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 179
21 CZYSZCZOŃ JAKUB 06.09.93 KS GORCE NOWY TARG 168
22 KIERSKI MIKOŁAJ 02.12.92 KS GORCE NOWY TARG 158
23-24 GRUCHAŁA GRZEGORZ 24.03.87 MKS KSOS KRAKÓW 156
BUKOWSKI ADRIAN 10.09.92 KS GORCE NOWY TARG 156
25 JANIK BARTOSZ 16.11.88 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 151
26 KONIECZNY TOMASZ 08.07.87 MKS KSOS KRAKÓW 150
27 KULEWICZ RADOSŁAW 03.01.88 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 143
28 LEKKI PAWEŁ 31.03.79 KS TURBACZ MSZANA DOLNA 133
29 ŚWIATŁOŃ SEBASTIAN 21.10.91 UKS ZARABIE MYŚLENICE 130
30 KAMIŃSKI CZESŁAW 26.08.72 KS CRACOVIA KRAKÓW 128
31 KLOCEK TOMASZ 02.11.93 KS GORCE NOWY TARG 125
32 BORKOWSKI MAREK 11.06.60 KS START NOWY SĄCZ 119
33 BOCHENEK MARIUSZ 25.05.69 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 116
34 ROSPOND PIOTR 04.11.89 UKS ZARABIE MYŚLENICE 113
35 KLUZEK SŁAWOMIR 18.08.86 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 108
36 STACH PAWEŁ 29.05.78 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 105
37 HOMOLA PIOTR 01.08.75 MKS KSOS KRAKÓW 93
38 GÓRKA MICHAŁ 21.10.89 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 92
39 NOWAK GRACJAN 14.02.80 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 71
40 DROZD PAWEŁ 27.03.79 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 65
41-43 WAWRZON MATEUSZ 25.09.90 KS GORCE NOWY TARG 59
KRUCZEK MATEUSZ 05.09.91 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 59
KĄDZIOŁKA KRZYSZTOF 30.08.92 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 59
44 DĄBROWSKI DAMIAN 19.10.79 MKS KSOS KRAKÓW 57
45 KĄDZIOŁKA PIOTR 30.08.92 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 56
46 SURMA MARIUSZ 24.02.75 KS TURBACZ MSZANA DOLNA 54
47 MADZULA PAWEŁ 06.01.76 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 53
48 MĄKA KAROL 04.06.91 KS START NOWY SĄCZ 51
49 WOLNICKI MARCIN 11.04.94 MKS KSOS KRAKÓW 49
50 MISZCZYK ŁUKASZ 22.11.93 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 42
51 KOPCZYK ADRIAN 09.09.91 PKS OPOKA TRZEBINIA 41
52-53 URBAŃSKI ADAM 05.12.50 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 40
JĘDRZEJCZYK KAROL 20.01.90 MKS KSOS KRAKÓW 40
54 KUTYŁA DAWID 06.12.91 KS GORCE NOWY TARG 38
55-56 BOBER DAMIAN 14.02.87 KS TURBACZ MSZANA DOLNA 34
KOSMAL WOJCIECH 14.03.74 KS TURBACZ MSZANA DOLNA 34
57-62 TALAR KONRAD 15.05.91 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 31
GIERCZYK MARCIN 09.11.93 KS "SZCZAWA" SZCZAWA 31
BIEL JAKUB 24.03.77 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 31
TURECKI ADRIAN 05.03.93 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 31
KRÓL KRZYSZTOF 17.07.90 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 31
JASTRZĘBSKI KRZYSZTOF 21.07.89 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 31
63-68 PITALA STANISŁAW 17.07.52 KS TURBACZ MSZANA DOLNA 28
BIAŁECKI JAN 31.05.91 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 28
SŁOWIKOWSKI BARTŁOMIEJ 01.06.91 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 28
TALAR PAWEŁ 04.06.71 KS "SZCZAWA" SZCZAWA 28
NIEĆ ANDRZEJ 20.07.84 KS "SZCZAWA" SZCZAWA 28
MALIK MATEUSZ 23.12.92 LUKS "SOBOLIK" SOBOLÓW 28
69 RAŚ TOMASZ 03.01.79 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 25
70-71 TOMERA KRZYSZTOF 21.07.92 KS "SZCZAWA" SZCZAWA 21
RUSNAK RAFAŁ 07.02.93 KS "SZCZAWA" SZCZAWA 21
72-82 STANISZ WOJCIECH 08.11.69 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 17
MIKOŁAJCZYK RADOSŁAW 24.03.89 STS OSP KOZINIEC 17
ŻYTNIEWSKI MARCIN 10.11.90 LKS OLIMPIA BUCZE 17
GOLONKA ADAM 06.12.88 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 17
LENARCZYK MICHAŁ 05.12.91 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 17
KURNYTA MARIUSZ 13.03.89 KS "SZCZAWA" SZCZAWA 17
KACIK LUCJAN 07.10.56 NIESTOW.- W.MAŁOPOLSKIE 17
BIESAGA MAREK 30.12.64 NIESTOW.- W.MAŁOPOLSKIE 17
ZAJĄC GRZEGORZ 24.05.93 KS PRĄDNICZANKA KRAKÓW 17
BZOWY SŁAWOMIR 18.12.51 PKS PORTA KRAKÓW 17
RZEPECKI SYLWESTER 23.06.88 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 17
83-92 PALACZ GRZEGORZ 01.04.82 STS OSP KOZINIEC 14
NOWAK ALOJZY 09.10.64 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 14
SZLAMKA PAWEŁ 08.12.89 KS CRACOVIA KRAKÓW 14
NĘDZA-KUBINIEC TOMASZ 20.01.67 TG SOKÓŁ ZAKOPANE 14
ROMAN MARCIN 20.01.90 PKS PORTA KRAKÓW 14
ŚLĄSKI DAMIAN 03.02.91 KS "SZCZAWA" SZCZAWA 14
DZIADEK KONRAD 26.07.92 UKS ZARABIE MYŚLENICE 14
MŁODAWSKI KAMIL 27.07.93 PKS PORTA KRAKÓW 14
CHROBAK DAMIAN 22.08.88 KS "SZCZAWA" SZCZAWA 14
KRÓL ADRIAN 25.08.94 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 14
93-99 WALICZEK WOJCIECH 07.07.88 TG SOKÓŁ ZAKOPANE 7
BIERNACKI IGNACY 14.07.93 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 7
BIERNACKI MACIEJ 10.07.91 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 7
BIERNACKI ANTONI 27.03.94 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 7
PALCZYŃSKI BOGDAN 10.12.64 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 7
KUŚNIERZ RYSZARD 01.04.49 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 7
BOLSĘGA PAWEŁ 15.11.94 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 7
100 KANAS TADEUSZ 07.12.59 MKS KSOS KRAKÓW 0

Wyniki Klubowe
M-ce Klub Miejscowość Punkty
1 PKS OPOKA TRZEBINIA 2640
2 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 1817
3 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 1177
4 KS GORCE NOWY TARG 910
5 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 760
6 MKS KSOS KRAKÓW 729
7 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 584
8 UKS ZARABIE MYŚLENICE 521
9 KS CRACOVIA KRAKÓW 332
10 KS TURBACZ MSZANA DOLNA 283
11 UKS POLFIN OŚWIĘCIM 247
12 KS "SZCZAWA" SZCZAWA 174
13 KS START NOWY SĄCZ 170
14 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 124
15 PKS PORTA KRAKÓW 45
16 NIESTOW.- W.MAŁOPOLSKIE 34
17 STS OSP KOZINIEC 31
18 LUKS "SOBOLIK" SOBOLÓW 28
19 TG SOKÓŁ ZAKOPANE 21
20- 21 LKS OLIMPIA BUCZE 17
KS PRĄDNICZANKA KRAKÓW 17

Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

tomekjez
30/08/2019 16:07
Rozdanie nagród za obydwa TOPy (wiosna i lato) odbędzie się 9.09.2019 na turnieju poniedziałkowym

tomekjez
26/08/2019 22:46
z tego powodu przynajmniej 4 osoby w kolejności z następnych miejsc czyli: 17,18,19, 21,23,24,25,26 (20 i 22 nie bedzie na pewno)

tomekjez
26/08/2019 22:40
Na tą chwilę już wiem, że z pierwszej 16-ki kwalifikującej sie do gry w TOPie nie pojawią się na pewno 4-ry osoby, oraz z następnych w kolejności nie będzie na pewno 1-ej

tomekjez
26/08/2019 22:36
Ostatni turniej cyklu letniego 2019 za nami. TOP12 odbędzie się jak już pisałem 28.08.2019 w środę.

tomekjez
21/08/2019 22:45
tu na czacie, przez kolegę... itd - wchodzą do gry za nich następne osoby klasyfikacji

Archiwum