KOŃCOWY RANKING WETERANÓW SEZONU 2007/2008 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 7
Użytkownicy: 63160

Użytkownicy Online:

doktorek 3 dni
Blady 5 dni
tomekjez 6 dni
Mamasita 7 tygodni
BOCHMAR10 tygodni

Go¶ci Online: 5

Twoje IP to: 35.173.47.43

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 721
Posty na Forum 2196
Komentarzy 4587
Księga Go¶ci
Newsy 1390
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 10
Postów w Shoutbox 6670
Ostatnio Widziani
doktorek 3 dni
Blady 5 dni
tomekjez 6 dni
Mamasita 7 tygodni
BOCHMAR10 tygodni
alek11 tygodni
losfer12 tygodni
FilipU17 tygodni
Marthinus22 tygodni
Holly23 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 Turniejach 0 tomekjez 17-09-2019 10:50
Punktacja po 2 Turniejach 0 tomekjez 10-09-2019 16:26
Punktacja po 16 Turniejach ... 0 tomekjez 26-08-2019 22:32
Punktacja po 15 Turniejach 0 tomekjez 23-08-2019 10:13
Punktacja po 14 Turniejach 0 tomekjez 20-08-2019 08:54
PustaMiska - akcja charytatywna
KOŃCOWY RANKING WETERANÓW SEZONU 2007/2008
KOŃCOWY RANKING WETERANÓW
SEZONU 2007/2008


KOŃCOWA KLASYFIKACJA KOBIET KATEGORIA 40-49 LAT
SEZONU 2007/2008

OTK
Lp. Nazwisko Imie Rok Miejscowo¶ć województwo I II III MP Suma
1 PALUCH DOROTA 1961 JASTRZĘBIE ¦LˇSKIE 255 235 255 255 765
2 ZBOROWSKA ALINA 1964 JASTRZĘBIE ¦LˇSKIE 170 255 235 235 725
3 LEWANDOWSKA IWONA 1964 ŁÓD¬ ŁÓDZKIE 185 210 210 605
4 NOWAKIEWICZ DANUTA 1961 KATOWICE ¦LˇSKIE 185 185 185 555
5 MICHALCZYK EWA 1959 KROSNO PODKARPACKIE 185 210 395
6 HOJKA JADWIGA 1961 CHORZÓW ¦LˇSKIE 185 185 370
7 BIELAK KATARZYNA 1966 RADOM MAZOWIECKIE 170 185 355
8 MICHLIK ALEKSANDRA 1968 ZIELONA GÓRA LUBUSKIE 170 185 355
9 KRĘPSKA JOLANTA 1960 ŁÓD¬ ŁÓDZKIE 170 170 340
10 NOWACKA DOROTA 1966 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 210 210
11 CIE¦LA MAGDALENA 1964 ZŁOCIENIEC ZACHODNIOPOMOR. 185 185

KOŃCOWA KLASYFIKACJA KOBIET KATEGORIA 50-59 LAT
SEZONU 2007/2008

OTK
Lp. Nazwisko Imie Rok Miejscowo¶ć województwo I II III MP Suma
1 GREGORCZYK TERESA 1956 WARSZAWA MAZOWIECKIE 210 210 210 210 630
2 RUMIŃSKA GRAŻYNA 1951 SZCZECIN ZACHODNIOPOMOR. 185 185 185 210 580
3 KIERSZNICKA HALINA 1956 SZCZECIN ZACHODNIOPOMOR. 185 170 185 540
4 SKRZYPICKA ALICJA 1948 LUBIN DOLNO¦LˇSKIE 170 170 185 525
5 WÓDKA ZOFIA 1958 ZAWIERCIE ¦LˇSKIE 235 255 490
6 JABŁOŃSKA HELENA 1956 JASTRZĘBIE ¦LˇSKIE 210 235 445
7 PIECZARKOWSKA ELŻBIETA 1957 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 185 185 370
8 BROMBOSZCZ BARBARA 1951 KROSNOWICE DOLNO¦LˇSKIE 185 185 370
9 KONOWOŁ JADWIGA 1955 SKOCZÓW ¦LˇSKIE 170 170 340

KOŃCOWA KLASYFIKACJA MĘŻCZYZN KATEGORIA 40-49 LAT
SEZONU 2007/2008

OTK
Lp. Nazwisko Imie Rok Miejscowo¶ć województwo I II III MP Suma
1 SKOWROŃSKI DARIUSZ 1964 WARSZAWA MAZOWIECKIE 210 235 185 185 630
2 PAGA PAWEŁ 1968 ŁASIN KUJAWSKO-POMOR. 210 185 210 160 605
3 WIECZERZAK JACEK 1966 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMOR. 185 210 160 160 555
4 FOLWARSKI WOJCIECH 1964 WARSZAWA MAZOWIECKIE 185 185 170 540
5 PALIWODA ZDZISŁAW 1964 DZIAŁDOWO WARM.-MAZURSKIE 185 170 135 170 525
6 RACHAŃSKI ARTUR 1968 TOMASZÓW LUB. LUBELSKIE 255 255 510
7 NOWAKOWSKI WITOLD 1962 GLIWICE ¦LˇSKIE 135 235 135 505
8 BARTYCHA DARIUSZ 1963 DZIAŁDOWO WARM.-MAZURSKIE 170 160 170 500
9 KARWATKA SŁAWOMIR 1963 WROCŁAW DOLNO¦LˇSKIE 255 235 490
10 KALINA LESZEK 1963 ALEKSANDRÓW Ł. ŁÓDZKIE 170 185 135 135 490
11 MOLĘDA JAN 1959 RADOM MAZOWIECKIE 210 135 135 480
12 CIESIOŁKIEWICZ WALDEMAR 1960 ŁÓD¬ ŁÓDZKIE 160 170 100 135 465
13 STOKLAS HUBERT 1965 WARSZAWA MAZOWIECKIE 185 135 73 135 455
14 LEWCZUK MIROSŁAW 1959 CHORZÓW ¦LˇSKIE 170 185 100 455
15 WIELGUS STEFAN 1961 RADOM MAZOWIECKIE 235 185 420
16 PIECHNIK ROMAN 1964 LUBLIN LUBELSKIE 160 100 160 420
17 KOSEWSKI WITOLD 1968 DZIAŁDOWO WARM.-MAZURSKIE 160 185 73 73 418
18 SKALDA JACEK 1966 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 160 100 135 395
19 MROZIŃSKI ROMUALD 1965 POZNAŃ WIELKOPOLSKIE 170 210 380
20 KLECZKOWSKI ADAM 1967 LUBLIN LUBELSKIE 210 170 380
21 MUSIALIK TOMASZ 1966 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMOR. 135 170 50 73 378
22 PIOTROWSKI TADEUSZ 1963 ZAWIERCIE ¦LˇSKIE 185 185 370
23 PRZYBYŁOWICZ MAREK 1959 WARSZAWA MAZOWIECKIE 100 170 100 370
24 MAŁKUS PAWEŁ 1960 KONIN WIELKOPOLSKIE 135 210 345
25 ŻOŁˇDKOWSKI JAROSŁAW 1967 BIAŁYSTOK PODLASKIE 160 185 345
26 KRAUSE KRZYSZTOF 1962 TORUŃ KUJAWSKO-POMOR. 100 135 73 100 335
27 LEWCZUK DARIUSZ 1964 ¦WIDNIK LUBELSKIE 50 135 135 320
28 PLACEK KRZYSZTOF 1964 SKIERNIEWICE ŁÓDZKIE 135 135 50 320
29 KORMAN KRZYSTOF 1962 TORUŃ KUJAWSKO-POMOR. 73 135 73 100 308
30 JA¦KIEWICZ JACEK 1960 RADOM MAZOWIECKIE 170 135 305
31 SZEPAROWICZ PIOTR 1968 BIAŁYSTOK PODLASKIE 73 135 40 73 281
32 HATAŁA BOHDAN 1961 IŁAWA WARM.-MAZURSKIE 100 100 73 273
33 KASTRAU ZENON 1959 IŁAWA WARM.-MAZURSKIE 170 100 270
34 KUCHARSKI LESZEK 1959 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 255 255
35 RATYŃSKI WOJCIECH 1961 WARSZAWA MAZOWIECKIE 73 100 73 50 246
36 RYBAK KAZIMIERZ 1961 RYBNIK ¦LˇSKIE 135 100 235
37 KACZOREK MAREK 1962 WODZISŁAW ¦L. ¦LˇSKIE 73 160 233
38 KAMIŃSKI LESZEK 1963 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 160 73 233
39 JURGOŃSKI TOMASZ 1960 ZIELONA GÓRA LUBUSKIE 170 50 220
40 NĘDZA-KUBINIEC TOMASZ 1967 KOSCIELISKO MAŁ.MAŁOPOLSKIE 73 73 73 219
41 ROGOZIŃSKI TOMASZ 1963 ŁÓD¬ ŁÓDZKIE 160 50 210
42-43
BIERNACKI DARIUSZ 1962 WARSZAWA MAZOWIECKIE 135 73 208
NAWROCKI ANDRZEJ 1961 KONIN WIELKOPOLSKIE 135 73 208
44 BALAWAJDER JACEK 1968 PSZÓW ¦LˇSKIE 135 73 208
45 DALKE KRZYSZTOF 1963 TORUŃ KUJAWSKO-POMOR. 50 50 100 200
46 MROZIK ZBIGNIEW 1968 MIKOŁÓW ¦LˇSKIE 100 100 200
47 ŁUGOWSKI JAROSŁAW 1962 ŁÓD¬ ŁÓDZKIE 73 73 50 196
48 MAKOWSKI TOMASZ 1964 NOWA RUDA DOLNO¦LˇSKIE 135 50 185
49 SNARSKI KRZYSZTOF 1968 OLSZTYN WARM.-MAZURSKIE 185 185
50 RYDZ TADEUSZ 1963 ŁÓD¬ ŁÓDZKIE 100 73 173
51 BIESAGA MAREK 1964 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 50 50 73 173
52 MAŃKOWSKI PIOTR 1964 TORUŃ KUJAWSKO-POMOR. 100 73 173
53 IWUĆ STEFAN 1960 ŁĘKNICA LUBUSKIE 100 73 173
54 LISIAK PAWEŁ 1964 GLIWICE ¦LˇSKIE 170 170
55 LIPCZYŃSKI GRZEGORZ 1959 PŁOCK MAZOWIECKIE 160 160
56-57
CHOJNOWSKI FERDYNAND 1961 DZIAŁDOWO WARM.-MAZURSKIE 160 160
KOWALSKI ROBERT 1968 GDAŃSK POMORSKIE 160 160
58-60
KORCZAK TOMASZ 1962 PŁOCK MAZOWIECKIE 100 50 150
KUBOWICZ MAREK 1964 WARSZAWA MAZOWIECKIE 100 50 150
SOSNOWSKI GRZEGORZ 1960 KIELCE ¦WIĘTOKRZYSKIE 100 50 150
61 SKŁADANEK PAWEŁ 1967 WARSZAWA MAZOWIECKIE 50 50 50 150
62-63
BINCZAROWSKI JAN 1962 ZIELONA GÓRA LUBUSKIE 73 73 146
MARASZKIEWICZ RYSZARD 1962 RUDA ¦LˇSKA ¦LˇSKIE 73 73 146
64-67
BIEDZIAK ANTONI 1964 SZCZECINEK ZACHODNIOPOMOR 135 135
MAŁKIEWICZ ANDRZEJ 1963 GDYNIA POMORSKIE 135 135
NIEWIADOMSKI ROBERT 1959 WARSZAWA MAZOWIECKIE 135 135
WYMIATAŁ ROBERT 1961 POLICE ZACHODNIOPOMOR 135 135
68-69
CHMIELEWSKI TOMASZ 1964 OLESNO MAŁOPOLSKIE 135 135
MARZEC SŁAWOMIR 1964 WODZISŁAW ¦L. ¦LˇSKIE 135 135
70 WANAT ZDZISŁAW 1961 JASTRZEBIE ¦LˇSKIE 50 73 123
71-73
BOROWSKI JAN 1961 JASTRZĘBIE ¦LˇSKIE 73 50 123
PALUSIŃSKI PIOTR 1966 SOSNOWIEC ¦LˇSKIE 73 50 123
SEIFRIED WALDEMAR 1962 ¦WIĘTOCHŁOWICE¦LˇSKIE 73 50 123
74-75
CICHOSZ KONRAD 1964 TOMASZÓW LUB. LUBELSKIE 73 40 113
KRAJEWSKI IRENEUSZ 1965 ALEKSANDRÓW Ł. ŁÓDZKIE 73 40 113
76 GÓRKA LESZEK 1963 PSZÓW ¦LˇSKIE 73 40 113
77 PŁOCHARSKI JAROSŁAW 1961 KONIN WIELKOPOLSKIE 50 50 100
78 CHABA STANISŁAW 1959 NOWA RUDA DOLNO¦LˇSKIE 50 50 100
79 BORKOWSKI TADEUSZ 1963 WARSZAWA MAZOWIECKIE 100 100
80-84
IZDEBSKI SŁAWOMIR 1959 ŁÓD¬ ŁÓDZKIE 100 100
LEWANDOWSKI GRZEGORZ 1962 INOWROCŁAW KUJAWSKO-POMOR. 100 100
SZUMLAS ADAM 1959 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMOR. 100 100
TURZYŃSKI MIECZYSŁAW1960 GDYNIA POMORSKIE 100 100
URBAŃCZYK MIECZYSŁAW1960 TCZEW POMORSKIE 100 100
85-87
BALAWAJDER BOGUSŁAW 1967 WODZISŁAW ¦L. ¦LˇSKIE 100 100
DUCH SŁAWOMIR 1965 ZAWIERCIE ¦LˇSKIE 100 100
SANETRA ANDRZEJ 1958 GODZISZKA ¦LˇSKIE 100 100
88-89
ŁATA MIROSŁAW 1961 ZAKRZÓWEK LUBELSKIE 50 40 90
RYCZEK HENRYK 1961 ŁÓD¬ ŁÓDZKIE 50 40 90
90-91 BOBEREK TADEUSZ 1965 RYBNIK ¦LˇSKIE 50 40 90
BUDZYŃSKI HENRYK 1960 LĘDZINY ¦LˇSKIE 50 40 90
92 MAŁECKI PAWEŁ 1965 ZBˇSZYŃ WIELKOPOLSKIE 40 40 80
93-100
BERNATOWICZ ANDRZEJ 1955 PUŁTUSK MAZOWIECKIE 73 73
GOZDOWSKI PRZEMYSŁAW1961 WˇSEWO MAZOWIECKIE 73 73
JABŁOŃSKI ZENON 1964 WOŁOMIN MAZOWIECKIE 73 73
LIECEAU TADEUSZ 1964 REDA POMORSKIE 73 73
MIKOŁAJCZYK ROBERT 1959 ŁÓD¬ ŁÓDZKIE 73 73
OGRODNIK JAN 1960 OSTRÓW MAZOW. MAZOWIECKIE 73 73
SZMYTKE PAWEŁ 1967 WEJHEROWO POMORSKIE 73 73
WI¦NIEWSKI KRZYSZTOF 1961 POZNAŃ WIELKOPOLSKIE 73 73
101-104
PIRÓG GRZEGORZ 1967 KˇTY WROCŁ. DOLNO¦LˇSKIE 73 73
PIWOWARCZUK MAREK 1963 ŁĘKAWICA ¦LˇSKIE 73 73
SUCHODOLSKI PAWEŁ 1962 JASTRZĘBIE ¦LˇSKIE 73 73
TOMZIK PIOTR 1958 SKOCZÓW ¦LˇSKIE 73 73
105-113
GŁODEK ANDRZEJ 1960 RYKI LUBELSKIE 50 50
KISIEL JACEK 1966 WARSZAWA MAZOWIECKIE 50 50
OLIWKOWSKI ANDRZEJ 1962 PŁOCK MAZOWIECKIE 50 50
OLIWKOWSKI JACEK 1959 PŁOCK MAZOWIECKIE 50 50
PIETRZAK MAREK 1961 PŁOCK MAZOWIECKIE 50 50
ROMULEWICZ ROBERT 1968 DZIAŁDOWO WARM.-MAZURSKIE 50 50
ŻURAWSKI ADAM 1966 WARSZAWA MAZOWIECKIE 50 50
KROCZYŃSKI TADEUSZ 1965 ŁÓD¬ ŁÓDZKIE 50 50
STEFAŃCZYK BOGUMIŁ 1963 ANTONIEW ŁÓDZKIE 50 50
114-119
BIELEWICZ KRZYSZTOF 1960 ŻYWIEC ¦LˇSKIE 50 50
CZYŻYCKI BOGDAN 1968 MY¦LENICE MAŁOPOLSKIE 50 50
MIREK KRZYSZTOF 1961 KOZY ¦LˇSKIE 50 50
SZWAJA MARIUSZ 1963 ŁĘKAWICA ¦LˇSKIE 50 50
WˇS MAREK 1960 DOBRZEŃ WIELKI OPOLSKIE 50 50
WÓJCICKI MARIAN 1961 CZĘSTOCHOWA ¦LˇSKIE 50 50
120-121
KUCZYŃSKI JAROSŁAW 1962 OSTRÓW MAZOW. MAZOWIECKIE 40 40
ZAWADZKI WOJCIECH 1967 ŁOMIANKI MAZOWIECKIE 40 40

KOŃCOWA KLASYFIKACJA MĘŻCZYZN KATEGORIA 50-59 LAT
SEZONU 2007/2008

OTK
Lp. Nazwisko Imie Rok Miejscowo¶ć województwo I II III MP Suma
1 ANDRZEJCZAK MAREK 1957 GDYNIA POMORSKIE 255 170 160 585
2 WĘGROWICZ WOJCIECH 1956 OTWOCK MAZOWIECKIE 235 135 185 555
3 SZYMASZEK KAZIMIERZ 1953 SZCZECIN ZACHODNIOPOMOR 160 185 210 50 555
4 MˇKOSA BENEDYKT 1956 RADOM ¦LˇSKIE 170 210 160 540
5 OLECHNOWICZ ANDRZEJ 1954 ZŁOCIENIEC ZACHODNIOPOMOR 170 185 170 525
6 MAGDOŃ STANISŁAW 1952 DĘBICA PODKARPACKIE 255 255 510
7 ZAGAJEWSKI STANISŁAW 1956 ¦WIEBODZICE DOLNO¦LˇSKIE 100 185 185 135 505
8 KRAWCZYK ANDRZEJ 1956 SZCZECINEK ZACHODNIOPOMOR 185 160 135 480
9 RÓŻALSKI HENRYK 1953 SOSNOWIEC ¦LˇSKIE 255 210 465
10 ŻUKOWSKI JANUSZ 1953 SZCZECIN ZACHODNIOPOMOR 160 135 160 455
11 PĘDA LESZEK 1957 KOMORÓW MAZOWIECKIE 170 170 100 440
12 GŁÓD ANDRZEJ 1956 CZELAD¬ ¦LˇSKIE 235 185 420
13 WO¬NIAK MARIAN 1950 RADOM MAZOWIECKIE 235 170 405
14 GRAJKOWSKI JAN 1955 TORUŃ KUJAWSKO-POMOR 135 135 135 50 405
15 GRABOWSKI HENRYK 1952 ŻORY ¦LˇSKIE 185 210 395
16 HYŻYK LESZEK 1952 GNIEZNO WIELKOPOLSKIE 210 185 395
17 STRZAŁKA MARIAN 1952 GLIWICE ¦LˇSKIE 210 170 380
18 KASPRZAK SŁAWOMIR 1956 ŁÓD¬ ŁÓDZKIE 135 235 370
19 KASIOR ANDRZEJ 1954 ZLOCIENIEC ZACHODNIOPOMOR 135 160 73 73 368
20 WOLNY MICHAŁ 1952 RUDA ¦LˇSKA ¦LˇSKIE 185 160 345
21 BIAŁEK GRZEGORZ 1956 PIŁA ZACHODNIOPOMOR 135 135 73 343
22 BADOWSKI KRZYSZTOF 1957 ŻORY ¦LˇSKIE 170 170 340
23 SOKOŁOWSKI JANUSZ 1955 CZELAD¬ ¦LˇSKIE 135 185 320
24 KUCHARSKI ZBIGNIEW 1955 GDAŃSK POMORSKIE 210 100 310
25 SZANTYR PIOTR 1957 GDAŃSK POMORSKIE 100 160 50 310
26 CYWIŃSKI ROMAN 1953 GRUDZIˇDZ KUJAWSKO-POMOR 170 135 305
27-28
HNATÓW LESZEK 1954 NOWA RUDA DOLNO¦LˇSKIE 160 135 295
MIKA ZBIGNIEW 1956 KOZY ¦LˇSKIE 160 135 295
29 ŻYWOTEK SYLWESTER 1951 ŁÓD¬ ŁÓDZKIE 185 100 285
30 ZBYLUT WŁADYSŁAW 1956 KOSZALIN ZACHODNIOPOMOR 135 73 73 281
31 KACIK LUCJAN 1956 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 100 100 73 273
32 WOJNARSKI JANUSZ 1949 GOSTYNIN MAZOWIECKIE 135 135 270
33-34
DĘBSKI JERZY 1956 WROCŁAW DOLNO¦LˇSKIE 170 100 270
MADEJ BOGUSŁAW 1955 KOZY ¦LˇSKIE 170 100 270
35 JUCHNIK HENRYK 1958 JASTRZĘBIE ¦LˇSKIE 185 73 258
36 KOLIN ROMAN 1958 SZCZECIN ZACHODNIOPOMOR 73 185 258
37 CHORZĘPA JAN 1955 ŻMIGRÓD DOLNO¦LˇSKIE 170 73 243
38-39
KIEDROWICZ JERZY 1950 POZNAŃ WIELKOPOLSKIE 100 135 235
KOŁODZIEJSKI SŁAWOMIR 1954 ŁÓD¬ ŁÓDZKIE 100 135 235
40 URBAŃSKI ADAM 1950 TYMBARK MAŁOPOLSKIE 135 100 235
41 KOSEK KRZYSZTOF 1954 CHRZANÓW ¦LˇSKIE 73 160 233
42 BORKOWSKI WIACZESŁAW1954 INOWROCŁAW KUJAWSKO-POMOR 160 73 233
43 PITALA STANISŁAW 1952 MSZANA DOLNAMAŁOPOLSKIE 100 73 50 223
44 WILK PIOTR 1952 KATOWICE ¦LˇSKIE 210 210
45 KOWALEWSKI JERZY 1950 ŁÓD¬ ŁÓDZKIE 73 135 208
46 WINKIEL GRZEGORZ 1957 OBORNIKI ¦L DOLNO¦LˇSKIE 100 100 200
47 MARCHLEWSKI ADAM 1951 TORUŃ KUJAWSKO-POMOR 100 100 200
48 OSTROWSKI WIESŁAW 1952 GRUDZIˇDZ KUJAWSKO-POMOR 135 50 185
49 ROZUM JANUSZ 1952 LIMANOWA MAŁOPOLSKIE 135 50 185
50 DˇBROWSKI WOJCIECH 1956 WARSZAWA MAZOWIECKIE 185 185
51 FAJKUS ROMAN 1952 JASTRZĘBIE ¦LˇSKIE 185 185
52 RICHTA MARIAN 1955 CHORZÓW ¦LˇSKIE 73 100 173
53 ROZNER JAN 1950 PŁOCK MAZOWIECKIE 100 73 173
54-55
KOZAK BOGUSŁAW 1954 CHORZÓW ¦LˇSKIE 100 73 173
MELCZYK MARIAN 1952 JAWORZNO ¦LˇSKIE 100 73 173
56 GŁUCHOWSKI JERZY 1950 SIEDLCE MAZOWIECKIE 170 170
57 JAWORSKI ANDRZEJ 1952 INOWROCŁAW KUJAWSKO-POMOR 170 170
58 ZARĘBA HENRYK 1956 SIEDLCE MAZOWIECKIE 160 160
59-60
LEWANDOWSKI ZBIGNIEW 1955 INOWROCŁAW KUJAWSKO-POMOR 160 160
PIETRZNIAK ZBIGNIEW 1956 SUCHY DˇB POMORSKIE 160 160
61-62
DOBRZELECKI BOGUSŁAW 1954 GDYNIA POMORSKIE 100 50 150
PŁOTEK KRZYSZTOF 1950 BYTÓW POMORSKIE 100 50 150
63-64
KUFEL TADEUSZ 1954 TYCHY ¦LˇSKIE 100 50 150
PAWŁOWSKI ROMAN 1950 KĘTY MAŁOPOLSKIE 100 50 150
65-66
MATUSIAK MARIAN 1958 GDYNIA POMORSKIE 73 73 146
PŁOTEK WIESŁAW 1952 BYTÓW POMORSKIE 73 73 146
67-68
JAROSZ STANISŁAW 1954 KOZY ¦LˇSKIE 73 73 146
WOLNY MAREK 1955 RUDA ¦LˇSKA ¦LˇSKIE 73 73 146
69 JAKUBOWIAK TADEUSZ 1956 ¦WINOUJ¦CIE ZACHODNIOPOMOR 73 73 146
70-71
BORKOWSKI RYSZARD 1953 WARSZAWA MAZOWIECKIE 135 135
RECHCIŃSKI MICHAŁ 1956 RZGÓW ŁÓDZKIE 135 135
72-74
JANICKI STANISŁAW 1950 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMOR 135 135
NAZAR WŁODZIMIERZ1951 PRUSZCZ GD. POMORSKIE 135 135
WOŁOWIEC RYSZARD 1954 INOWROCŁAW KUJAWSKO-POMOR 135 135
75-77
DZIENDZIEL ZDZISŁAW 1951 KOZY ¦LˇSKIE 135 135
HOJNACKI JERZY 1949 BIELSKO-BIAŁA ¦LˇSKIE 135 135
ROZIŃSKI ALEKSANDER1949 GUBIN LUBUSKIE 135 135
78-79
JUSZKO ANDRZEJ 1956 ŁÓD¬ ŁÓDZKIE 73 50 123
MIELCZAREK ANDRZEJ 1956 ŁÓD¬ ŁÓDZKIE 73 50 123
80 KLEPACZKO RYSZARD 1957 BYTÓW POMORSKIE 73 50 123
81-83
KOPACZ JANUSZ 1955 JASTRZĘBIE ¦LˇSKIE 73 50 123
PIETRZYK ANDRZEJ 1952 SKOCZÓW ¦LˇSKIE 73 50 123
RYGIEL WIESŁAW 1958 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 73 50 123
84 TACZALSKI MAREK 1957 ZAKRZÓWEK LUBELSKIE 73 40 113
85-86
PRYZMONT MAREK 1952 WARSZAWA MAZOWIECKIE 100 100
PYZIAK MAREK 1952 KIELCE ¦WIĘTOKRZYSKIE 100 100
87-90
BANACH ZBIGNIEW 1949 TCZEW POMORSKIE 100 100
GˇSIOROWSKI JACEK 1958 ELBLAG WARM.-MAZURSKIE 100 100
TUSZER FRANCISZEK 1949 RUMIA POMORSKIE 100 100
WLEKLIŃSKI MAREK 1951 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMOR 100 100
91 MARCINIEC ANDRZEJ 1958 SOSNOWIEC ¦LˇSKIE 100 100
92-93 SANETRA ANDRZEJ 1958 GODZISZKA ¦LˇSKIE 73 73
RECHLIŃSKI MICHAŁ 1956 RZGÓW ŁÓDZKIE 73 73
94-101
DˇBROWSKI MARIAN 1954 GLIWICE ¦LˇSKIE 73 73
KALICKI HENRYK 1952 WARSZAWA MAZOWIECKIE 73 73
MALICKI JACEK 1954 PŁOŃSK MAZOWIECKIE 73 73
MRUK WIESŁAW 1949 ŁÓD¬ ŁÓDZKIE 73 73
PIWOWARSKI KRZYSZTOF 1954 PIASECZNO MAZOWIECKIE 73 73
SIKORSKI JERZY 1954 WARSZAWA MAZOWIECKIE 73 73
TYLSKI KRZYSZTOF 1958 WARSZAWA MAZOWIECKIE 73 73
SUŁKOWSKI JERZY 1956 WARSZAWA MAZOWIECKIE 73 73
102-104
JODANIEWSKI LESZEK 1951 CZŁUCHÓW POMORSKIE 73 73
SIBILA BOGUSŁAW 1951 KOMORNIKI WIELKOPOLSKIE 73 73
¦CIBISZ MIROSŁAW 1958 CZŁUCHÓW POMORSKIE 73 73
105-110
BIEKISZ PAWEŁ 1953 KROSNO ODRZ.LUBUSKIE 73 73
DYRDEK KRZYSZTOF 1956 RYBNIK ¦LˇSKIE 73 73
KACZYŃSKI JAN 1951 KATOWICE ¦LˇSKIE 73 73
MAKOWSKI JANUSZ 1957 WODZISŁAW ¦L.¦LˇSKIE 73 73
OPŁATEK LECH 1956 GLIWICE ¦LˇSKIE 73 73
WALDOWSKI WOJCIECH 1953 GLIWICE ¦LˇSKIE 73 73
111 TOMZIK PIOTR 1958 SKOCZÓW ¦LˇSKIE 40 40

KOŃCOWA KLASYFIKACJA MĘŻCZYZN KATEGORIA 60-64 LAT
SEZONU 2007/2008

OTK
Lp. Nazwisko Imie Rok Miejscowo¶ć województwo I II III MP Suma
1 OLBIŃSKI JANUSZ 1948 ŁÓD¬ ŁÓDZKIE 235 210 185 235 680
2 KURZAK BRONISŁAW 1947 KIELCE ¦WIĘTOKRZYSKIE 185 210 210 170 605
3 OFIARSKI MAREK 1947 PRZEMY¦L PODKARPACKIE 185 185 210 580
4 MARKIEWICZ JAN 1948 KOMORÓW MAZOWIECKIE 185 210 170 565
5 PYTKOWSKI TADEUSZ 1947 ŁOWICZ ŁÓDZKIE 170 160 185 185 540
6 ZGUDKA EDWARD 1945 WARSZAWA MAZOWIECKIE 185 170 185 135 540
7 GAJEK GRZEGORZ 1944 PRUSZKÓW MAZOWIECKIE 255 185 440
8 DULKOWSKI FRANCISZEK 1946 MELNO KUJAWSKO-POMOR 235 185 420
9 RENKEL EDMUND 1947 GRUDZIˇDZ KUJAWSKO-POMOR 160 255 415
10 GÓRECKI EUGENIUSZ 1944 GDAŃSK POMORSKIE 255 160 415
11 FINKOWSKI MARIAN 1947 LUBLIN LUBELSKIE 160 210 370
12 KOWALCZYK LESZEK 1947 CHORZÓW ¦LˇSKIE 185 185 370
13 BIAŁOŃ BRONISŁAW 1948 GLIWICE ¦LˇSKIE 210 160 370
14 WASIELEWSKI WŁODZIMIERZ 1945 SŁUPSK POMORSKIE 185 170 355
15 PUU AARNE 1948 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 210 135 345
16-17 JAROSZYŃSKI FRANCISZEK 1946 CZEMPIN WIELKOPOLSKIE 170 170 340
DZIĘGIELEWSKI ZYGMUNT 1944 GDAŃSK POMORSKIE 170 160 330
18 KAPTUR WOJCIECH 1947 WODZISŁAW ¦L. ¦LˇSKIE 170 160 330
19 HAJDUSIANEK STANISŁAW 1946 BIELSKO-BIAŁA ¦LˇSKIE 185 135 320
20-21 DUCZKOWSKI LECH 1945 ŁUKÓW LUBELSKIE 170 135 305
PAWLAK LEON 1944 PŁOCK MAZOWIECKIE 170 135 305
22 PIETRZAK HENRYK 1947 SKOCZÓW ¦LˇSKIE 170 135 305
23 BADZIAK MIROSŁAW 1948 PABIANICE ŁÓDZKIE 160 135 295
24 CZYŻ KAROL 1944 USTROŃ ¦LˇSKIE 160 135 295
25 O¦LIZŁO BERNARD 1947 SKRZYSZÓW ¦LˇSKIE 255 255
26-27 ŁYSAKOWSKI HENRYK 1946 JASTRZĘBIE ¦LˇSKIE 135 100 235
PASZKOWSKI KAZIMIERZ 1948 GLIWICE ¦LˇSKIE 135 100 235
28 PTASIŃSKI JANUSZ 1947 OTWOCK MAZOWIECKIE 235 235
29 SZCZUKIECKI MARIAN 1946 CZARNE POMORSKIE 185 185
30-31 GARTKIEWICZ JAN 1946 WARSZAWA MAZOWIECKIE 170 170
TOMASZEWSKI EUGENIUSZ 1946 LE¦NA PODL. LUBELSKIE 170 170
32 KOBERSKI STANISŁAW 1945 KOMORNIKI WIELKOPOLSKIE 170 170
33 PAWŁOWSKI LESZEK 1947 WROCŁAW DOLNO¦LˇSKIE 170 170
34-35 KUJAWSKI ALEKSANDER 1946 STZREMESZNO WIELKOPOLSKIE 160 160
PRZYGODA JERZY 1947 OSTRZESZÓW WIELKOPOLSKIE 160 160
36-37 JĘDRUSEK ANDRZEJ 1945 KOMORNIKI WIELKOPOLSKIE 160 160
STASZCZYK JAN 1947 CZARNKÓW WIELKOPOLSKIE 160 160
38-40 BIADUŃ ANTONI 1944 ZABRZE ¦LˇSKIE 160 160
SOPEL JANUSZ 1946 PYSKOWICE ¦LˇSKIE 160 160
TELUK TADEUSZ 1946 GLIWICE ¦LˇSKIE 160 160
41 CHARCZUK STANISŁAW 1947 TCZEW POMORSKIE 135 135
42 PASZEK WŁADYSŁAW 1946 USTROŃ ¦LˇSKIE 135 135

KOŃCOWA KLASYFIKACJA MĘŻCZYZN KATEGORIA 65-69 LAT
SEZONU 2007/2008

OTK
Lp. Nazwisko Imie Rok Miejscowo¶ć województwo I II III MP Suma
1 WYRZYKOWSKI MARIAN 1939 ¦WINOUJ¦CIE ZACHODNIOPOMOR. 255 255 170 210 720
2 ORZECHOWSKI ZDZISŁAW 1940 ŁOWICZ ŁÓDZKIE 210 210 255 210 675
3 GLURA HENRYK 1941 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMOR 185 235 235 185 655
4 WIATRAK ANDRZEJ 1939 RADOM MAZOWIECKIE 235 185 185 605
5 BANASZKIEWICZ RYSZARD 1941 BRZEG DOLNY DOLNO¦LˇSKIE 210 185 185 185 580
6 MATRACKI ZYGMUNT 1941 GDAŃSK POMORSKIE 170 185 185 540
7 KARCZMARCZYK MIROSŁAW 1940 GDYNIA POMORSKIE 170 170 170 510
8 SAJDAK MAREK 1943 GLIWICE ¦LˇSKIE 170 160 160 490
9 SZOPA TADEUSZ 1940 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 185 235 420
10 GĘSICKI MARIAN 1942 DZIAŁDOWO WARM.-MAZURSKIE 185 210 395
11 URBAŃCZYK STANISŁAW 1941 ŁÓD¬ ŁÓDZKIE 135 255 390
12 HRECZUCH JAN 1941 WROCŁAW DOLNO¦LˇSKIE 210 170 380
13 BUDREWICZ BENEDYKT 1943 GDAŃSK POMORSKIE 210 160 370
14 BUKOWSKI JAN 1941 BYSTRA ¦LˇSKIE 170 185 355
15 GOSPODARCZYK WIESŁAW 1939 WARSZAWA MAZOWIECKIE 185 160 345
16 DˇBROWSKI EDWARD 1940 WARSZAWA MAZOWIECKIE 160 170 330
17 PIĘTA PIOTR 1940 LIMANOWA MAŁOPOLSKIE 160 170 330
18 PALT GERARD 1942 KATOWICE ¦LˇSKIE 160 160 320
19 PIŃSKI MARIUSZ 1942 GDAŃSK POMORSKIE 185 135 320
20 ESKI ROMAN 1942 WARSZAWA MAZOWIECKIE 170 135 305
21 BURCZYŃSKI GERARD 1941 GRUDZIˇDZ KUJAWSKO-POMOR 170 135 305
22 SZWAB ANTONI 1942 WODZISŁAW ¦L. ¦LˇSKIE 170 135 305
23 JADWISZCZOK ALFRED 1941 USTROŃ ¦LˇSKIE 135 135 270
24-25 KULCZYCKI RYSZARD 1941 GORZÓW WLKP. LUBUSKIE 185 185
RDEST RYSZARD 1940 CZELAD¬ ¦LˇSKIE 185 185
26 DOUSA WOJCIECH 1943 OTWOCK MAZOWIECKIE 170 170
27 GLINIECKI SYLWESTER 1941 ELBLAG WARM.-MAZURSKIE 170 170
28 POMAHACZI FRANCISZEK 1943 WROCŁAW DOLNO¦LˇSKIE 170 170
29-30 DOMAŃSKI MARIAN 1941 ŁÓD¬ ŁÓDZKIE 160 160
URBAŃCZYK STANISŁAW 1941 ŁÓD¬ ŁÓDZKIE 160 160
31-32 MOTOWIDŁO JÓZEF 1943 GDYNIA POMORSKIE 160 160
MANKIEWICZ MIROSŁAW 1943 USTKA POMORSKIE 160 160
33-34 ZAIK STEFAN 1941 RYBNIK ¦LˇSKIE 160 160
WZIˇTEK TADEUSZ 1942 GLIWICE ¦LˇSKIE 160 160

KOŃCOWA KLASYFIKACJA MĘŻCZYZN KATEGORIA 70-75 LAT
SEZONU 2007/2008

0TK
Lp. Nazwisko Imie Rok Miejscowo¶ć województwo I II III MP Suma
1 ROSZAK RYSZARD 1938 BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMOR 255 255 185 695
2 LESZCZYNA PAWEŁ 1935 GLIWICE ¦LˇSKIE 210 210 170 590
3 CHABIERSKI CZESŁAW 1937 STRZEGOM DOLNO¦LˇSKIE 170 235 170 135 575
4 JOŃSKI ZBIGNIEW 1934 WAŁBRZYCH DOLNO¦LˇSKIE 185 170 185 540
5 KACPERCZYK REMIGIUSZ 1937 BOLESŁAWIEC DOLNO¦LˇSKIE 235 255 490
6 WASZAK EDWARD 1937 LUBLIN LUBELSKIE 160 160 160 480
7 GORCZYCA BOGUSŁAW 1936 WARSZAWA MAZOWIECKIE 235 235 470
8 KWODAWSKI MARIAN 1938 GLIWICE ¦LˇSKIE 255 185 440
9 MRYC HENRYK 1937 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 210 210 420
10 NOWAK EDWARD 1935 GDAŃSK POMORSKIE 210 170 380
11 ROGOZIŃSKI RYSZARD 1938 ŁÓD¬ ŁÓDZKIE 160 210 370
12 WOJTCZAK TADEUSZ 1936 ŁOD¬ ŁÓDZKIE 185 185 370
13-14 JAGNIˇTKOWSKI WIESŁAW 1938 WARSZAWA MAZOWIECKIE 185 170 355
ŻERDZICKI STEFAN 1934 WROCŁAW DOLNO¦LˇSKIE 185 170 355
15 KNAPIK JÓZEF 1938 WISŁA ¦LˇSKIE 185 160 345
16 PAWLIK HENRYK 1935 KONSTANCIN MAZOWIECKIE 210 135 345
17 DOJKA LECH 1935 GDYNIA POMORSKIE 210 135 345
18 RAKOWSKI HENRYK 1936 PABIANICE ŁÓDZKIE 170 160 330
19 RETERSKI MICHAŁ 1938 USTROŃ ¦LˇSKIE 170 160 330
20 SZNAJDERSKI ADAM 1936 WROCŁAW DOLNO¦LˇSKIE 185 135 320
21 CIĘŻKOWSKI HENRYK 1936 GLIWICE ¦LˇSKIE 185 135 320
22 GROMADZKI ZBIGNIEW 1956 GDYNIA POMORSKIE 170 135 305
23-24 BOGUSZ CZESŁAW 1935 SŁUPSK POMORSKIE 185 185
PODHORODECKI FRANCISZEK 1936 ELBLˇG WARM.-MAZURSKIE 185 185
25 JA¦KIEWICZ RYSZARD 1936 NOWA RUDA DOLNO¦LˇSKIE 170 170
26 WI¦IŃSKI EUGENIUSZ 1934 ŁODYGOWICE ¦LˇSKIE 170 170
27 PYKA JÓZEF 1937 ELBLˇG POMORSKIE 160 160

KOŃCOWA KLASYFIKACJA MĘŻCZYZN KATEGORIA POWYŻEJ 75 LAT
SEZONU 2007/2008

0TK
Lp. Nazwisko Imie Rok Miejscowo¶ć województwo I II III MP Suma
1 TARGOSIŃSKI JAN 1915 WARSZAWA MAZOWIECKIE 170 170 185 525
2 GRUNA BOGUSŁAW 1933 JELENIA GÓRA DOLNO¦LˇSKIE 185 255 440
3 HANCKO BOLESŁAW 1931 WARSZAWA MAZOWIECKIE 185 235 420
4 MA¦LAK CZESŁAW 1933 CZEMPIN WIELKOPOLSKIE 185 210 395
5 MUNIO HIERONIM 1933 LUBLIN LUBELSKIE 160 210 370
6 KOPOWSKI HENRYK 1927 GDAŃSK POMORSKIE 170 185 355
Komentarze
czkamyk dnia lipiec 06 2008 16:22:38
Powiem szczerze ten, który podał ten ranking to kretyn.Nie chodzi mi o Ciebie Doktorku!!!
Jednak u kobiet zrobili kretyńsk± punktację!!Najpierw grały wszystkie a póĽniej oddzielnie zrobili punktację!!
Matoły z PZTS-u smiley
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

tomekjez
30/08/2019 16:07
Rozdanie nagród za obydwa TOPy (wiosna i lato) odbędzie się 9.09.2019 na turnieju poniedziałkowym

tomekjez
26/08/2019 22:46
z tego powodu przynajmniej 4 osoby w kolejności z następnych miejsc czyli: 17,18,19, 21,23,24,25,26 (20 i 22 nie bedzie na pewno)

tomekjez
26/08/2019 22:40
Na tą chwilę już wiem, że z pierwszej 16-ki kwalifikującej sie do gry w TOPie nie pojawią się na pewno 4-ry osoby, oraz z następnych w kolejności nie będzie na pewno 1-ej

tomekjez
26/08/2019 22:36
Ostatni turniej cyklu letniego 2019 za nami. TOP12 odbędzie się jak już pisałem 28.08.2019 w środę.

tomekjez
21/08/2019 22:45
tu na czacie, przez kolegę... itd - wchodzą do gry za nich następne osoby klasyfikacji

Archiwum