Wyniki I WTK-u seniorów/ek - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 7
Użytkownicy: 63160

Użytkownicy Online:

tomekjez 6 dni
Blady 2 tygodni
Mamasita 6 tygodni
BOCHMAR 9 tygodni
alek10 tygodni

Gości Online: 5

Twoje IP to: 34.237.76.91

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 720
Posty na Forum 2195
Komentarzy 4586
Księga Gości
Newsy 1389
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 10
Postów w Shoutbox 6670
Ostatnio Widziani
tomekjez 6 dni
Blady 2 tygodni
Mamasita 6 tygodni
BOCHMAR 9 tygodni
alek10 tygodni
losfer11 tygodni
doktorek13 tygodni
FilipU16 tygodni
Marthinus21 tygodni
Holly22 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 2 Turniejach 0 tomekjez 10-09-2019 16:26
Punktacja po 16 Turniejach ... 0 tomekjez 26-08-2019 22:32
Punktacja po 15 Turniejach 0 tomekjez 23-08-2019 10:13
Punktacja po 14 Turniejach 0 tomekjez 20-08-2019 08:54
Punktacja po 13 Turniejach 0 tomekjez 15-08-2019 22:17
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki I WTK-u seniorów/ek
WTKWyniki turnieju: GRA POJEDYNCZA kategoria : SENIORZY

M-ce Nazwisko Imię Data Klub Miejscowość P-ty
1 OSIKA SŁAWOMIR 20.10.90 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 90
2 GÓRA SEBASTIAN 18.01.80 STS OSP KOZINIEC 85
3 PODSIADŁO MACIEJ 09.09.89 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 81
4 GOLONKA ALBERT 19.09.76 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 77
5-6
BIAŁCZYK ŁUKASZ 08.09.89 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 73
KIERSKI MIKOŁAJ 02.12.92 KS GORCE NOWY TARG 73
7-8
WRÓBEL JAN 20.09.88 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 69
KIEROŃSKI ADAM 27.03.69 UKS OLESNO 69
9-10
BIAŁY SEBASTIAN 30.01.80 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 64
BUKOWSKI ADRIAN 10.09.92 KS GORCE NOWY TARG 64
11-12
OSIKA JANUSZ 01.12.88 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 60
ZAJĄC DAMIAN 03.02.86 UKS POLFIN OŚWIĘCIM (Raczej Słopnice) 60
13-14
RÓŻYCZKA MIROSŁAW 04.09.73 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 56
KUŹNIK GRZEGORZ 01.02.76 ULKS "LACHOWICE" LACHOWICE 56
15-16
CZYSZCZOŃ JAKUB 06.09.93 KS GORCE NOWY TARG 51
ŚWIATŁOŃ PIOTR 14.08.89 UKS ZARABIE MYŚLENICE 51
17-20
OSIKA CEZARY 21.01.95 NIESTOW.- W.MAŁOPOLSKIE 44
KIERSKI SZYMON 04.05.91 KS GORCE NOWY TARG 44
TALAR KONRAD 15.05.91 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 44
BIEL JAKUB 24.03.77 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 44
21-24
ŚWIATŁOŃ SEBASTIAN 21.10.91 UKS ZARABIE MYŚLENICE 36
SURMA MARIUSZ 24.02.75 KS TURBACZ MSZANA DOLNA 36
BAŁUSZEK KAMIL 01.05.93 PKS OPOKA TRZEBINIA 36
BARTUZI WOJCIECH 25.04.90 KS CRACOVIA KRAKÓW 36
25-28
ROSPOND PIOTR 04.11.89 UKS ZARABIE MYŚLENICE 27
ŚWISTEK MAREK 29.08.83 ULKS "LACHOWICE" LACHOWICE 27
HOMOLA PIOTR 01.08.75 MKS KSOS KRAKÓW 27
KOPCZYK ADRIAN 09.09.91 PKS OPOKA TRZEBINIA 27
29-32
OPIOŁA TOMASZ 22.11.54 UKS "SOKÓŁ" ŻABNO 21
DREWNIANY DAWID 16.06.94 MKS TARNOVIA TARNÓW 21
KLOCEK TOMASZ 02.11.93 KS GORCE NOWY TARG 21
MIKOŁAJCZYK RADOSŁAW 24.03.89 STS OSP KOZINIEC 21
33-48
OSIKA PRZEMYSŁAW 15.09.92 NIESTOW.- W.MAŁOPOLSKIE 17
NOWAK ŁUKASZ 08.06.93 KS PŁASZOWIANKA KRAKÓW 17
BOLSĘGA HENRYK 30.03.71 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 17
JĘDRZEJCZYK KAROL 20.01.90 MKS KSOS KRAKÓW 17
STACH PAWEŁ 29.05.78 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 17
STRZAŁKA MAREK 25.11.69 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 17
BOBER DAMIAN 14.02.87 KS TURBACZ MSZANA DOLNA 17
SAMEL BARTŁOMIEJ 30.11.81 UKS "SOKÓŁ" ŻABNO 17
ANTOSZEK STANISŁAW 26.08.95 KS GORCE NOWY TARG 17
KĄDZIOŁKA KRZYSZTOF 30.08.92 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 17
DZIADEK KONRAD 26.07.92 UKS ZARABIE MYŚLENICE 17
KUTYŁA DAWID 06.12.91 KS GORCE NOWY TARG 17
MŁODAWSKI KAMIL 27.07.93 PKS PORTA KRAKÓW 17
SMUGA MARIUSZ 31.05.94 MKS KSOS KRAKÓW 17
CHROBAK PAWEŁ 24.06.93 KS GORCE NOWY TARG 17
GADAWSKI ADRIAN 31.10.90 MKS CZARNI POŁANIEC 17
49-63
TALAR PAWEŁ 04.06.71 KS "SZCZAWA" SZCZAWA 14
FLOREK ARKADIUSZ 05.04.93 MKS KSOS KRAKÓW 14
LENART MAREK 12.08.92 ULKS "LACHOWICE" LACHOWICE 14
WCISŁO TOMASZ 05.09.93 PKS OPOKA TRZEBINIA 14
ROMAN MARCIN 20.01.90 PKS PORTA KRAKÓW 14
SKALDA JACEK 11.05.66 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 14
KAMIŃSKI CZESŁAW 26.08.72 KS CRACOVIA KRAKÓW 14
GIERCZYK MARCIN 09.11.93 KS "SZCZAWA" SZCZAWA 14
TOMERA KRZYSZTOF 21.07.92 KS "SZCZAWA" SZCZAWA 14
KĄDZIOŁKA PIOTR 30.08.92 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 14
ZAJĄC GRZEGORZ 24.05.93 KS PRĄDNICZANKA KRAKÓW 14
WOLNICKI MARCIN 11.04.94 MKS KSOS KRAKÓW 14
KUBIENIEC KRZYSZTOF 26.01.86 ULKS "LACHOWICE" LACHOWICE 14
JANIK BARTOSZ 16.11.88 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 14
PITALA STANISŁAW 17.07.52 KS TURBACZ MSZANA DOLNA 14

Wyniki turnieju: GRA POJEDYNCZA kategoria : SENIORKI

M-ce Nazwisko Imię Data Klub Miejscowość P-ty
1 KOWALCZYK PAULINA 01.07.88 KS GORCE NOWY TARG 90
2 KRZEWICKA MAJA 12.03.93 KS GORCE NOWY TARG 85
3 GODLEWSKA IZABELA 01.07.90 KS GORCE NOWY TARG 81
4 WOŚ AGATA 02.04.88 CKIS SKAWINA 77
5 GOŁDA MAGDALENA 22.08.94 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 74
6 OSIKA ANETA 04.10.93 LUKS "SOBOLIK" SOBOLÓW 72
7 WITKOWSKA WIOLETA 27.07.90 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 70
8 PIECZARKOWSKA ELŻBIETA 05.11.57 NIESTOW.- W.MAŁOPOLSKIE 68
9 GÓRKA KATARZYNA 10.04.89 LUKS "SKRZYSZÓW" SKRZYSZÓW 65
10 KULIG JOANNA 03.07.94 KS GORCE NOWY TARG 63
11 MOZDYNIEWICZ ALEKSANDRA 13.04.94 KS GORCE NOWY TARG 61
12 DREWNIANY DOMINIKA 29.10.92 MKS TARNOVIA TARNÓW 59

Mogły wystąpić pewne nieścisłości przynależności klubowej (co pamiętałem to wprowadziłem zmiany)

Wyniki dzięki uprzejmości Józefa Guzika
Komentarze
czkamyk dnia wrzesień 10 2008 21:09:28
1.1.3 Krakowski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego prowadzi rozgrywki w następujących kategoriach wiekowych, w sezonie 2003/2004 obowiązują roczniki:
- żacy do 11 lat, urodzeni 01.01.1993 r. i młodsi
- młodzicy do 13 lat, urodzeni 01.01.1991 - 31.12.1992 r.
- kadeci w wieku 13-15 lat, urodzeni 01.01.1989 - 31.12.1990 r.
- juniorzy w wieku 15-17 lat, urodzeni 01.01.1986 - 31.12.1988 r.
- młodzieżowcy w wieku 18-20 lat, urodzeni 01.01.1983 - 31.12.1985 r.
- seniorzy, urodzeni 31.12.85 r. i starsi. Zawodnicy występujący w ostatnim roku w kategoriach młodzieżowych, kończą udział w danej kategorii wiekowej z dniem zakończenia sezonu rozgrywkowego
czkamyk dnia wrzesień 10 2008 21:10:08
To jest na dzień dzisiejszy!!!!!!!!smiley
czkamyk dnia wrzesień 10 2008 21:11:17
Statutu jak nie było tak nie ma-mimo obietnic.Nawet Łukaszenka obiecywał wiele............smiley
FilipU dnia wrzesień 15 2008 08:36:59
Na drugim WTKu zobaczy Perka i Kaczmarczyka z Trzebini - nie udało im się utrzymać na OTKu. Będzie ciekawie
FilipU dnia wrzesień 17 2008 10:17:53
Kaczmarka a nie Kaczmarczyka
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

tomekjez
30/08/2019 16:07
Rozdanie nagród za obydwa TOPy (wiosna i lato) odbędzie się 9.09.2019 na turnieju poniedziałkowym

tomekjez
26/08/2019 22:46
z tego powodu przynajmniej 4 osoby w kolejności z następnych miejsc czyli: 17,18,19, 21,23,24,25,26 (20 i 22 nie bedzie na pewno)

tomekjez
26/08/2019 22:40
Na tą chwilę już wiem, że z pierwszej 16-ki kwalifikującej sie do gry w TOPie nie pojawią się na pewno 4-ry osoby, oraz z następnych w kolejności nie będzie na pewno 1-ej

tomekjez
26/08/2019 22:36
Ostatni turniej cyklu letniego 2019 za nami. TOP12 odbędzie się jak już pisałem 28.08.2019 w środę.

tomekjez
21/08/2019 22:45
tu na czacie, przez kolegę... itd - wchodzą do gry za nich następne osoby klasyfikacji

Archiwum