KALENDARZ IMPREZ SPORTOWYCH PZTS i KOZTS - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 7
Użytkownicy: 63160

Użytkownicy Online:

tomekjez 6 dni
Blady 2 tygodni
Mamasita 6 tygodni
BOCHMAR 9 tygodni
alek10 tygodni

Go¶ci Online: 5

Twoje IP to: 34.237.76.91

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 720
Posty na Forum 2195
Komentarzy 4586
Księga Go¶ci
Newsy 1389
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 10
Postów w Shoutbox 6670
Ostatnio Widziani
tomekjez 6 dni
Blady 2 tygodni
Mamasita 6 tygodni
BOCHMAR 9 tygodni
alek10 tygodni
losfer11 tygodni
doktorek13 tygodni
FilipU16 tygodni
Marthinus21 tygodni
Holly22 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 2 Turniejach 0 tomekjez 10-09-2019 16:26
Punktacja po 16 Turniejach ... 0 tomekjez 26-08-2019 22:32
Punktacja po 15 Turniejach 0 tomekjez 23-08-2019 10:13
Punktacja po 14 Turniejach 0 tomekjez 20-08-2019 08:54
Punktacja po 13 Turniejach 0 tomekjez 15-08-2019 22:17
PustaMiska - akcja charytatywna
KALENDARZ IMPREZ SPORTOWYCH PZTS i KOZTS
WTKPA¬DZIERNIK 2008
01.10 Termin rezerwowy rozgrywek ligowych S
04-12.10. Mistrzostwa Europy S
04.10 I liga kobiet (3) I liga mężczyzn (3) S Kluby
04.10 Półfinał I OTK kadeci Kazimierza W
05.10 Półfinał I OTK młodzicy Skierniewice
05.10 Półfinał I OTK juniorzy Kraków
11.10 I liga kobiet (4) I liga mężczyzn (4)
II liga mężczyzn (2)
18.10
Ekstraklasa kobiet (3) Ekstraklasa mężczyzn (3)
I liga kobiet (5) I liga mężczyzn (5)
II liga mężczyzn (3) II liga kobiet (2)
Kluby
18-19.10 I OTK kadeci Jastrzębie Zdrój
19.10 I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny żacy Jadowniki
22-26.10 Pro Tour Serbian Open
25.10 II liga kobiet (3) Kluby
25-26.10 I OTK młodzicy Gdańsk
25-26.10 I OTK juniorzy Gdańsk
26.10 Turniej UKS – etap wojewódzki Limanowa
29.10-02.11 Pro Tour LIEBHERR Austrian Open

LISTOPAD 2008
4.11 Ekstraklasa kobiet (4) Ekstraklasa mężczyzn (4)
I liga kobiet (6) I liga mężczyzn (6) Kluby
8.11
Ekstraklasa kobiet (5) Ekstraklasa mężczyzn (5)
I liga kobiet (7) I liga mężczyzn (7)
II liga mężczyzn (4) II liga kobiet (4)
Kluby
8-9.11 Turniej UKS - półfinał
10.11 Termin rezerwowy rozgrywek ligowych S
15.11
Ekstraklasa kobiet (6) Ekstraklasa mężczyzn (6)
I liga kobiet (8) I liga mężczyzn (8)
II liga mężczyzn (5) II liga kobiet (5)
Kluby
16.11 II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny seniorzy Olkusz
17.11 Termin rezerwowy rozgrywek ligowych S
19-23.11 Pro Tour LIEBHERR German Open
22.11 I liga kobiet (9) I liga mężczyzn (9)
II liga mężczyzn (6) II liga kobiet (6) Kluby
22-23.11 I OTK weterani Jastrzębie Zdrój
23.11 II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny kadeci Jadowniki
26-30 Pro Tour Polska Open
29.11 II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny młodzicy Słopnice
29.11 II liga mężczyzn (7) II liga kobiet (6)
30.11 II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny juniorzy Nowy Targ

GRUDZIEŃ 2008
2.12 Ekstraklasa kobiet (7) Ekstraklasa mężczyzn (7) Kluby
6-13.12 Mistrzostwa ¦wiata Juniorów juniorzy
6.12 II liga mężczyzn (rez) II liga kobiet (7) Kluby
7.12 II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny żacy KoĽmice Wielkie
6-7.12 II OTK seniorzy Rzeszów
6-7.12 II OTK kadeci Olkusz
13.12 Ekstraklasa kobiet (8) Ekstraklasa mężczyzn (8)
II liga mężczyzn (8) II liga kobiet (8) Kluby
13-14.12 II OTK młodzicy Kraków
16.12 Ekstraklasa kobiet (9) Ekstraklasa mężczyzn (9) Kluby
20.12 II liga mężczyzn (rez) II liga kobiet (rez) Kluby
20-21.12 II OTK juniorzy Drzonków

STYCZEŃ 2009
3.01
Ekstraklasa kobiet (10) Ekstraklasa mężczyzn (10)
I liga kobiet (10) I liga mężczyzn (10)
II liga mężczyzn (9) II liga kobiet (9)
10.01
Ekstraklasa kobiet (11) Ekstraklasa mężczyzn (11)
I liga kobiet (11) I liga mężczyzn (11)
II liga mężczyzn (10) II liga kobiet (10)
14-18.01 Pro Tour Słowenia
14-18.01 MM Węgier kadeci
17.01 I liga kobiet (12) I liga mężczyzn (12)
II liga mężczyzn (11) II liga kobiet (11)
18.01
21-25.01 Pro Tour Dania
25.01 III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny seniorzy Kraków
30.01
Ekstraklasa kobiet (12) Ekstraklasa mężczyzn (12)
I liga kobiet (13) I liga mężczyzn (13)
II liga mężczyzn (12) II liga kobiet (12)
30.01-01.02 EUROPA TOP 10 juniorów

Projekt kalendarza na II czę¶ć sezonu
LUTY 2009
3.02 Termin rezerwowy rozgrywek ligowych S
7-8.02 TOP 12 seniorów
7-8.02 III OTK seniorzy Zawiercie
10.02 Ekstraklasa kobiet (13) Ekstraklasa mężczyzn (13)
14.02 Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze PZTS
15.02 Ekstraklasa kobiet (14) Ekstraklasa mężczyzn (14)
I liga kobiet (14) I liga mężczyzn (14)
21.02
Ekstraklasa kobiet (15) Ekstraklasa mężczyzn (15)
I liga kobiet (15) I liga mężczyzn (15)
II liga mężczyzn (13) II liga kobiet (13)
22.02
Indywidualne Mistrzostwa
Województwa –
48 zawodników Wojewódzkiej Listy
Klasyf. po III OTK i WTK
Memoriał Jana Błaszczaka
seniorzy Kraków

24.02 LIGA NARODÓW S
27.02-02.03 MM Węgier juniorzy
28.02 III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny kadeci
II OTK Weteranów

MARZEC 2009
01.03 El. wojewódzkie MMP młodzieżowcy
01.03 III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny juniorzy
6-8.03 IMP seniorzy
08.03 III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny młodzicy Jadowniki
11-15.03 Pro Tour Serbia
14-15.03 III OTK juniorzy Radzyń Podlaski
18-22.03 Pro Tour Niemcy
21-22.03 III OTK młodzicy Drzonków
28.03
Ekstraklasa kobiet (16) Ekstraklasa mężczyzn (16)
I liga kobiet (16) I liga mężczyzn (16)
II liga mężczyzn (14) II liga kobiet (14)
29.03 III Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny
Puchar PS żacy Sufczyn
III OTK kadeci
Otwarte Indywidualne Mistrzostwa
Małopolski weterani Olkusz


KWIECIEŃ 2009
1.04 LIGA NARODÓW S
03-05.04 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Brzeg Dolny
04.04
Elim. woj. Ind Pucharu Polski
Indywidualne Mistrzostwa
Województwa
młodzik
05.04 Indywidualne Mistrzostwa
Województwa kadet
7.04 Ekstraklasa kobiet (17) Ekstraklasa mężczyzn (17)
I liga kobiet (17) I liga mężczyzn (17)
18.04 Ekstraklasa kobiet (18) Ekstraklasa mężczyzn (18)
I liga kobiet (18) I liga mężczyzn (18)
18-19.04 Puchar Przegl±du Sportowego i PZTS
19.04 Indywidualne Mistrzostwa
Województwa junior
25.04 Finał Wojewódzki Mini Olimpic Games młodzik
26.04 Elim. woj. Ind OOM i Drużynowe MW kadet
26.04 Drużynowe MW młodzik
26.04 Elim. woj. Ind. MP. Drużynowe MW junior
28.04-5.05. Indywidualne Mistrzostwa ¦wiata
III OTK Weteranów

MAJ 2009
01.05 Półfinał OOM K Kraków
02.05 Półfinał Mistrzostw Polski Juniorów J Rzeszów
03.05 Półfinał Pucharu Polski Młodzików M Kazimierza
Wielka
7-10.05 MP Juniorów
9.05 Ekstraklasa I Liga – play off ½ finału (1)
14-17.05 OOM Kraków
16.05 Ekstraklasa I Liga – play off ½ finału (2)
22-24.05 PP młodzików
23.05 Ekstraklasa I Liga – play off ½ finału (3)
27-31.05 Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Jun i
Kad Władysławowo
31.05 Mini Olympic Games - półfinał
Mistrzostwa Pionów Sportowych

CZERWIEC 2009
06.06 Ekstraklasa I Liga – play off ½ finału (4)
06-07.05 Indywidualne Mistrzostwa Polski Weteranów (z daty wynika że mistrzostwa s± w maju, może to bł±d w cyferce i jednak w czerwcu)
07.06 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Kraków
13.06 Puchar Polski - półfinał
13-14.06 Mini Olympic Games - finał
15-20.06 Mistrzostwa Europy Weteranów Chorwacja
20.06 Puchar Polski - finał
21.06 Indywidualne Mistrzostwa Województwa Żak
10-19.07 Mistrzostwa Europy Jun i Kad Czechy

Uwaga: Terminy ligowe mog± ulec zmianie
Opracował
/-/ Marek Rzemek /-/ Józef Guzik
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

tomekjez
30/08/2019 16:07
Rozdanie nagród za obydwa TOPy (wiosna i lato) odbędzie się 9.09.2019 na turnieju poniedziałkowym

tomekjez
26/08/2019 22:46
z tego powodu przynajmniej 4 osoby w kolejności z następnych miejsc czyli: 17,18,19, 21,23,24,25,26 (20 i 22 nie bedzie na pewno)

tomekjez
26/08/2019 22:40
Na tą chwilę już wiem, że z pierwszej 16-ki kwalifikującej sie do gry w TOPie nie pojawią się na pewno 4-ry osoby, oraz z następnych w kolejności nie będzie na pewno 1-ej

tomekjez
26/08/2019 22:36
Ostatni turniej cyklu letniego 2019 za nami. TOP12 odbędzie się jak już pisałem 28.08.2019 w środę.

tomekjez
21/08/2019 22:45
tu na czacie, przez kolegę... itd - wchodzą do gry za nich następne osoby klasyfikacji

Archiwum