Wyniki III WTK juniorów i juniorek - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 7
Użytkownicy: 63160

Użytkownicy Online:

Blady 1 dzień
tomekjez 1 dzień
Mamasita 7 tygodni
BOCHMAR 9 tygodni
alek11 tygodni

Go¶ci Online: 7

Twoje IP to: 18.204.2.53

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 721
Posty na Forum 2196
Komentarzy 4586
Księga Go¶ci
Newsy 1390
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 10
Postów w Shoutbox 6670
Ostatnio Widziani
Blady 1 dzień
tomekjez 1 dzień
Mamasita 7 tygodni
BOCHMAR 9 tygodni
alek11 tygodni
losfer11 tygodni
doktorek13 tygodni
FilipU16 tygodni
Marthinus22 tygodni
Holly22 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 Turniejach 0 tomekjez 17-09-2019 10:50
Punktacja po 2 Turniejach 0 tomekjez 10-09-2019 16:26
Punktacja po 16 Turniejach ... 0 tomekjez 26-08-2019 22:32
Punktacja po 15 Turniejach 0 tomekjez 23-08-2019 10:13
Punktacja po 14 Turniejach 0 tomekjez 20-08-2019 08:54
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki III WTK juniorów i juniorek
WTKkategoria : JUNIORZY
1 CZYSZCZOŃ JAKUB 06.09.93 KS GORCE NOWY TARG 70
2 KIERSKI MIKOŁAJ 02.12.92 KS GORCE NOWY TARG 66
3 BUKOWSKI ADRIAN 10.09.92 KS GORCE NOWY TARG 62
4 MLECZKO RADOSŁAW 07.01.93 LKS OLIMPIA BUCZE 59
5 KLOCEK TOMASZ 02.11.93 KS GORCE NOWY TARG 57
6 MLECZKO BARTŁOMIEJ 29.07.94 LKS OLIMPIA BUCZE 55
7-8 MASŁOWSKI JAKUB 10.01.96 UKS ZARABIE MY¦LENICE 52
¦WIATŁOŃ SEBASTIAN 21.10.91 UKS ZARABIE MY¦LENICE 52
9-12 KOPCZYK ADRIAN 09.09.91 PKS OPOKA TRZEBINIA 47
MIKOSZ MICHAŁ 30.07.94 LKS OLIMPIA BUCZE 47
LENART MAREK 12.08.92 ULKS "LACHOWICE" LACHOWICE 47
SKOWRON DANIEL 23.10.95 ULKS "LACHOWICE" LACHOWICE 47
13-16 ANTOSZEK STANISŁAW 26.08.95 KS GORCE NOWY TARG 39
TALAR KONRAD 15.05.91 KS "SZCZAWA" SZCZAWA 39
WˇSIK MARCIN 23.03.96 KS GORCE NOWY TARG 39
SMUGA MARIUSZ 31.05.94 MKS KSOS KRAKÓW 39
17-24 KACZOR JAN 11.01.96 UKS "JOLA" KRAKÓW 28
MAGULSKI DAMIAN 02.03.97 KS GORCE NOWY TARG 28
ZYCH SZYMON 16.02.95 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 28
OSIKA CEZARY 21.01.95 LKS OLIMPIA BUCZE 28
BIAŁECKI JAN 31.05.91 LKS OLIMPIA BUCZE 28
CHYC TOMASZ 10.12.93 UKS JEDYNKA ZAKOPANE 28
FLOREK ARKADIUSZ 05.04.93 MKS KSOS KRAKÓW 28
PIˇSTKA MICHAŁ 14.09.94 UKS MAGNUM KO¬MICE WIELKIE 28
25-31 KAIM ADRIAN 21.09.97 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 16
MALIK MATEUSZ 23.12.92 LUKS "SOBOLIK" SOBOLÓW 16
OSIKA PRZEMYSŁAW 15.09.92 LKS OLIMPIA BUCZE 16
KRAJ KS START NOWY SˇCZ 16
BOLSĘGA PAWEŁ 15.11.94 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 16
WCISŁO TOMASZ 05.09.93 PKS OPOKA TRZEBINIA 16
KˇDZIOŁKA KRZYSZTOF 30.08.92 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 16
SZLACHETKA JAKUB 08.07.93 UKS ZARABIE MY¦LENICE 16
32-39 KUTYŁA DAWID 06.12.91 KS GORCE NOWY TARG 11
WO¬NIAK DAMIAN 25.04.92 MKS RADO¦Ć GORLICE 11
PAŁKA GRZEGORZ 16.07.91 MKS KSOS KRAKÓW 11
FIRLIT DAMIAN 15.10.92 LKS OLIMPIA BUCZE 11
SUBIK FILIP 05.02.96 KS GORCE NOWY TARG 11
KˇDZIOŁKA PIOTR 30.08.92 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 11
ROSIEK MICHAŁ 11.11.96 UKS POLFIN O¦WIĘCIM 11
MˇKA KAROL 04.06.91 KS START NOWY SˇCZ 11
40-46 TOMERA KRZYSZTOF 21.07.92 KS "SZCZAWA" SZCZAWA 9
MICHALSKI DAWID 18.06.95 PKS OPOKA TRZEBINIA 9
KOTARBA ARKADIUSZ 18.10.92 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 9
TOKARZ KS START NOWY SˇCZ 9
ZAJˇC GRZEGORZ 24.05.93 KS PRˇDNICZANKA KRAKÓW 9
WO¬NIAK MARCIN 29.09.93 MKS RADO¦Ć GORLICE 9
OPYD ARTUR 28.02.96 KS "SZCZAWA" SZCZAWA 9
WOLNICKI MARCIN 11.04.94 MKS KSOS KRAKÓW 9
47 GIERCZYK MARCIN 09.11.93 KS "SZCZAWA" SZCZAWA 8

kategoria : JUNIORKI
1 DREWNIANY DOMINIKA 29.10.92 MKS TARNOVIA TARNÓW 70
2 LECH KATARZYNA 21.12.94 MKS TARNOVIA TARNÓW 66
3 GALUS KATARZYNA 21.02.98 LUKS "SKRZYSZÓW" SKRZYSZÓW 62
4 KRZYSIEK PAULINA 12.08.96 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 59
5 DREWNIANY EWELINA 13.10.96 MKS TARNOVIA TARNÓW 57
6 CHOLEWKA KATARZYNA 18.08.91 LKS OLIMPIA CHOCZNIA 55
7-8 DUTKA KAROLINA 25.05.92 KS START NOWY SˇCZ 52
OSIKA ANETA 04.10.93 LUKS "SOBOLIK" SOBOLÓW 52
9-12 CIE¦LICA MARTYNA 20.03.95 LKS OLIMPIA CHOCZNIA 47
JURZAK MAGDALENA 19.03.92 LKS OLIMPIA CHOCZNIA 47
KRZYSIEK KAROLINA 29.05.94 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 47
BEJSKA AGATA 16.03.95 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 47
13-16 SITKO KINGA 22.07.92 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 39
GOŁDA MAGDALENA 22.08.94 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 39
MOZDYNIEWICZ ALEKSANDRA 13.04.94 KS GORCE NOWY TARG 39
GRYS AGNIESZKA 11.11.94 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 39
17-20 KAWA KATARZYNA 18.09.94 MKS TARNOVIA TARNÓW 32
WYCZÓŁKOWSKA KAROLINA 18.11.95 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 32
PIÓRKOWSKA MARTA 19.11.91 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 32
KŁAPUT NATALIA 31.05.96 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 32
21-23 WˇCHAŁA KAROLINA 17.09.96 UKS "ZENIT" KASINKA MAŁA 25
OSIKA JUSTYNA 17.05.93 LKS OLIMPIA BUCZE 25
WEISS KINGA 30.09.95 LKS OLIMPIA CHOCZNIA 25
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

tomekjez
30/08/2019 16:07
Rozdanie nagród za obydwa TOPy (wiosna i lato) odbędzie się 9.09.2019 na turnieju poniedziałkowym

tomekjez
26/08/2019 22:46
z tego powodu przynajmniej 4 osoby w kolejności z następnych miejsc czyli: 17,18,19, 21,23,24,25,26 (20 i 22 nie bedzie na pewno)

tomekjez
26/08/2019 22:40
Na tą chwilę już wiem, że z pierwszej 16-ki kwalifikującej sie do gry w TOPie nie pojawią się na pewno 4-ry osoby, oraz z następnych w kolejności nie będzie na pewno 1-ej

tomekjez
26/08/2019 22:36
Ostatni turniej cyklu letniego 2019 za nami. TOP12 odbędzie się jak już pisałem 28.08.2019 w środę.

tomekjez
21/08/2019 22:45
tu na czacie, przez kolegę... itd - wchodzą do gry za nich następne osoby klasyfikacji

Archiwum