Terminarz rozgrywek - III LIGA mężczyzn I runda sezon 2009/2010 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 7
Użytkownicy: 63160

Użytkownicy Online:

Blady 1 dzień
tomekjez 1 dzień
Mamasita 7 tygodni
BOCHMAR 9 tygodni
alek11 tygodni

Gości Online: 9

Twoje IP to: 18.204.2.53

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 721
Posty na Forum 2196
Komentarzy 4586
Księga Gości
Newsy 1390
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 10
Postów w Shoutbox 6670
Ostatnio Widziani
Blady 1 dzień
tomekjez 1 dzień
Mamasita 7 tygodni
BOCHMAR 9 tygodni
alek11 tygodni
losfer11 tygodni
doktorek13 tygodni
FilipU16 tygodni
Marthinus22 tygodni
Holly22 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 Turniejach 0 tomekjez 17-09-2019 10:50
Punktacja po 2 Turniejach 0 tomekjez 10-09-2019 16:26
Punktacja po 16 Turniejach ... 0 tomekjez 26-08-2019 22:32
Punktacja po 15 Turniejach 0 tomekjez 23-08-2019 10:13
Punktacja po 14 Turniejach 0 tomekjez 20-08-2019 08:54
PustaMiska - akcja charytatywna
Terminarz rozgrywek - III LIGA mężczyzn I runda sezon 2009/2010
3 Liga Tenis StołowyTerminarz rozgrywek w tenisie stołowym - sezon 2009/2010
III LIGA mężczyzn I runda
Woj. małopolskie - zachód


kolejka 1 / 26.09.2009/ wynik uwagi
MKS KSOS II Kraków MKS KSOS I Kraków Godz. 12:00
KS Bronowianka II Kraków TG Sokół Zakopane Godz. 11:30
OSKiR Podwawelski I Kraków OSKiR Podwawelski II Kraków Godz. 16:30
UKS Zarabie Myślenice ULKS Lachowice Godz. 16:00
KS Gorce III Nowy Targ KS Gorce II Nowy Targ Godz. 12:00
PKS Opoka II Trzebinia KS Cracovia Kraków Godz. 12:00

kolejka 2 / 03.10.2009 / wynik uwagi
MKS KSOS I Kraków KS Bronowianka II Kraków Godz. 12:00
TG Sokół Zakopane MKS KSOS II Kraków Godz. 12:00
ULKS Lachowice OSKiR Podwawelski I Kraków Godz. 15:00
OSKiR Podwawelski II Kraków UKS Zarabie Myślenice Godz. 16:30
KS Gorce II Nowy Targ PKS Opoka II Trzebinia Godz. 11:00
KS Gorce III Nowy Targ KS Cracovia Kraków Godz. 11:00

kolejka 3 / 10.10.2009\ rezerwowy 17.10.2009/ wynik uwagi
KS Gorce III Nowy Targ MKS KSOS I Kraków Godz. 15:00
PKS Opoka II Trzebinia TG Sokół Zakopane Godz. 12:00
OSKiR Podwawelski I Kraków KS Cracovia Kraków Godz. 16:30
KS Gorce II Nowy Targ UKS Zarabie Myślenice Godz. 15:00
MKS KSOS II Kraków ULKS Lachowice Godz. 12:00
KS Bronowianka II Kraków OSKiR Podwawelski II Kraków Godz. 11:30

kolejka 4 / 24.10.2009 / wynik uwagi
MKS KSOS I Kraków PKS Opoka II Trzebinia Godz. 12:00
TG Sokół Zakopane KS Gorce III Nowy Targ Godz. 12:00
KS Gorce II Nowy Targ OSKiR Podwawelski I Kraków Godz. 12:00
UKS Zarabie Myślenice KS Cracovia Kraków Godz. 16:00
ULKS Lachowice KS Bronowianka II Kraków Godz. 15:00
OSKiR Podwawelski II Kraków MKS KSOS II Kraków Godz. 16:30

kolejka 5 / 07.11.2009 / wynik uwagi
OSKiR Podwawelski II Kraków MKS KSOS I Kraków Godz. 16:30
ULKS Lachowice TG Sokół Zakopane Godz. 15:00
KS Gorce III Nowy Targ OSKiR Podwawelski I Kraków Godz. 15:00
PKS Opoka II Trzebinia UKS Zarabie Myślenice Godz. 12:00
MKS KSOS II Kraków KS Gorce II Nowy Targ Godz. 12:00
KS Bronowianka II Kraków KS Cracovia Kraków Godz. 11:30

kolejka 6 / 14.11.2009 / wynik uwagi
MKS KSOS I Kraków ULKS Lachowice Godz. 12:00
TG Sokół Zakopane OSKiR Podwawelski II Kraków Godz. 12:00
OSKiR Podwawelski I Kraków PKS Opoka II Trzebinia Godz. 16:30
UKS Zarabie Myślenice KS Gorce III Nowy Targ Godz. 16:00
KS Gorce II Nowy Targ KS Bronowianka II Kraków Godz. 10:00
KS Cracovia Kraków MKS KSOS II Kraków Godz. 12:00

kolejka 7 / 21.11.2009 \rezerwowy 19.12.2009/ wynik uwagi
KS Cracovia Kraków MKS KSOS I Kraków Godz. 12:00
KS Gorce II Nowy Targ TG Sokół Zakopane Godz. 11:00
MKS KSOS II Kraków OSKiR Podwawelski I Kraków Godz. 12:00
UKS Zarabie Myślenice KS Bronowianka II Kraków Godz. 16:00
OSKiR Podwawelski II Kraków PKS Opoka II Trzebinia Godz. 16:30
ULKS Lachowice KS Gorce III Nowy Targ Godz. 15:00

kolejka 8 / 28.11.2009 / wynik uwagi
MKS KSOS I Kraków KS Gorce II Nowy Targ Godz. 12:00
TG Sokół Zakopane KS Cracovia Kraków Godz. 12:00
OSKiR Podwawelski I Kraków KS Bronowianka II Kraków Godz. 16:30
UKS Zarabie Myślenice MKS KSOS II Kraków Godz. 16:00
PKS Opoka II Trzebinia ULKS Lachowice Godz. 12:00
KS Gorce III Nowy Targ OSKiR Podwawelski II Kraków Godz. 15:00

kolejka 9 / 05.12.2009 / wynik uwagi
UKS Zarabie Myślenice MKS KSOS I Kraków Godz. 16:00
OSKiR Podwawelski I Kraków TG Sokół Zakopane Godz. 16:30
KS Gorce II Nowy Targ OSKiR Podwawelski II Kraków Godz. 12:00
ULKS Lachowice KS Cracovia Kraków Godz. 15:00
MKS KSOS II Kraków PKS Opoka II Trzebinia Godz. 12:00
KS Bronowianka II Kraków KS Gorce III Nowy Targ Godz. 11:30

kolejka 10 / 12.12.2009 / wynik uwagi
MKS KSOS I Kraków OSKiR Podwawelski I Kraków Godz. 12:00
TG Sokół Zakopane UKS Zarabie Myślenice Godz. 12:00
KS Gorce II Nowy Targ ULKS Lachowice Godz. 15:00
OSKiR Podwawelski II Kraków KS Cracovia Kraków Godz. 16:30
PKS Opoka II Trzebinia KS Bronowianka II Kraków Godz. 12:00
KS Gorce III Nowy Targ MKS KSOS II Kraków Godz. 15:00

kolejka 11 / 09.01.2010 \rezerwowy 16.01.2010/ wynik uwagi
TG Sokół Zakopane MKS KSOS I Kraków Godz. 12:00
UKS Zarabie Myślenice OSKiR Podwawelski I Kraków Godz. 16:00
KS Cracovia Kraków KS Gorce II Nowy Targ Godz. 12:00
OSKiR Podwawelski II Kraków ULKS Lachowice Godz. 16:30
KS Gorce III Nowy Targ PKS Opoka II Trzebinia Godz. 15:00
MKS KSOS II Kraków KS Bronowianka II Kraków Godz. 12:00


Gospodarz spotkania może wyznaczyć inną godz. rozegrania meczu najpóźniej 7 dni przed terminem i zobowiązany jest poinformować WGiD KOZTS, WSS Jerzy Kumala 0 12 6343805 oraz drużynę przeciwną. Przełożenia meczu na inny termin dokonuje WGiD KOZTS na wniosek klubu i za zgodą drużyny przeciwnej. Gospodarz spotkania zobowiązany jest do podania wyniku meczu zaraz po jego zakończeniu 600 243 832 lub poczta krakowski@pzts.pl

Przewodniczący WGiD
KOZTS
Andrzej Wieczorek
Komentarze
doktorek dnia wrzesień 21 2009 11:33:30
Na dzień dobry postawie typy, jeszcze nie wiadomo jakie składy ale będę zgadywał:
1) 2 /zgodnie z numeracją/
2) 1 /Sokół stracił 3 graczy/
3) 2 /I OSKiR samym głodem gry może nie dać rady/
4) 1 /Zarabie co roku jest lepsze/
5) 2 /Tak samo jak w przypadku KSOSów/
6) 1 /Kiedy ostatni raz zawodnicy Cracovi grali?/
BOCHMAR dnia wrzesień 21 2009 12:43:00
Moje typy:
1)-2
2)-x
3)-2
4)-1
5)-2
6)-2
FilipU dnia wrzesień 21 2009 22:16:15
To mamy 12 drużyn, ale się narobiło. Doktorku dostałeś nowy regulamin czy tylko terminarz?Bo nasze ustalenia co do spadku chyba trzeba poprawić. Nie wiadomo jak z internetowym systemem do podawania wyników też go nie ma a jeszcze 5 dni zostało do startu ligi.
Blady dnia wrzesień 21 2009 23:10:22
1)-2
2)-1
3)-1 (na świeżości gra się najlepiej smiley )
4)-1
5)-2
6)-1

Tylko ciekawi mnie czemu to Podwawelski I gra u siebie pierwszy mecz, ktoś chyba przeforsował taki układ pod naszą nieobecność na zebraniu smiley
czkamyk dnia wrzesień 22 2009 06:45:35
Czy to jest terminarz wg doktorka czy też KOZTS-u bo na ich stronie nic nie ma jeszcze póki co smiley
Jeśli doktorka to raczej nie powinien wybiegać przed szereg jeśli nie ma się pewności co do składu 3 ligi, bo na razie nie ma pewności kto będzie w niej grać.
Uważam , że ostatnia kolejka w tej i następnej rundzie powinna mimo wszystko odbywać się o jednakowej godzinie.
Protokoły elektroniczne powinny już być by przyzwyczaić się do wpisywania-niby prosta rzecz, ale zapewne okaże się że nie dla każdego smiley
doktorek dnia wrzesień 22 2009 09:51:47
Rozpiska jest z klucza, po ustaleniach na zebraniu dokonano zmiany numeracji drużyn tak aby dopasować gry drużyn tego samego klubu w pierwszej kolejce. OSKiR I miał nr 3 i nadal go ma.
Terminarz jak widać po podpisie w ostatnich linijkach jest KOZTSu bo inny nie może być. A sprawy protokołów elektronicznych i informacji na stronie związku jest poza moim zasięgiem.
alien dnia wrzesień 22 2009 19:22:20
diabli wiedzą co stawiać - bo jest przynajmniej kilka ( mówić delikatnie ) niewiadomych jesli chodzi o składy.
przykładowo - różne mnie informacje dochodzą odnośnie ksosów ( san gin - możesz sprostować trochę ? czy to prawda że nie będzie jednego zdecydowanie mocnego ksosu ? )
tak samo cieżko ocenić jak zagra zakopane ? jak zagraja lachowice ( zmieniło się coś ) trzebinia ( a tutaj może coś ? )
no i jak mocniejszy nowy targ w końcu zagra.

Meczem kolejki musi być pojedynek dwóch oskirów - dwójka się znowu czai na jedynke, przyczaił się i Mirek do nich - a czy z tej czajochy coś wyjdzie, czy znowu będzie lanie ? ( bo rok temu też się odgrażali ... )
ja postawię jednak tradycyjnie na jedynkę. a reszta typów - troche na chybił trafił

1)-x
2)-1
3)-1
4)-1
5)-2
6)-2
FilipU dnia wrzesień 23 2009 06:46:25
Potwierdzam nie będzie jednego zdecydowanie mocnego Ksosu.
Trzebinia się raczej nie wzmocniła. Poza tym same niewiadome tak jak pisze alien
1)-2
2)-x
3)-1
4)-1
5)-2
6)-2
czkamyk dnia wrzesień 24 2009 05:39:35
Czy kluby 3 ligi dostały od KOZTS-u terminarz?
FilipU dnia wrzesień 24 2009 06:45:28
Terminarz kluby dostają drogą elektroniczną razem z adresami jak i regulaminem.
bialy dnia wrzesień 24 2009 12:56:50
2
1
x (%)
1
2
x2
black dnia wrzesień 25 2009 21:36:38
1)-2a może o wyniku zadecyduje pewien Pan ? smiley
2)-2 namiesza małolat dobrze znany Alienowi smiley
3)-1 bo inaczej w końcowym rozrachunku zyska... Zarabie ?
4)-1
5)-2 aczkolwiek możliwy ; prezent" dla debiutantów ?
6)-2 drużyna która weszła do ligi ;kuchennymi drzwiami"...
FilipU dnia wrzesień 26 2009 09:48:10
KSOS II- KSOS I 5-10

Dąbrowski Damian - Smuga Mariusz 6-11,8-11,10-12 0-3
Michałowski Włodzimierz - Florek Arkadiusz 11-6,8-11,7-11,8-11 1-3
Nowak łukasz- Rajtar Marek 11-7,8-11,11-8,11-7 3-1
Białecki Jan - Utylski Filip 9-11,8-11,11-8,6-11 1-3

Nowak/Białecki-Utylski/Florek 11-9,7-11,11-7,6-11,14-12 3-2
Dąbrowski/Michałowski- Rajtar/Smuga 11-8,7-11,11-7,6-11,8-11 2-3

Dąbrowski-Florek 13-11,11-9,15-17,9-11,8-11 2-3
Michałowski-Smuga 4-11,6-11,6-11 0-3
Białecki-Rajtar 11-5,11-6,11-5 3-0
Nowak- Utylski 11-8,11-7,8-11,9-11,16-14 3-2
Dąbrowski-Rajtar 11-6,13-11,13-11 3-0
Nowak-Smuga 8-11,7-11,11-8,11-6,6-11 2-3
Michałowski-Utylski 11-9,6-11,7-11,5-11 1-3
Białecki-Florek 5-11,6-11,9-11 0-3
Dąbrowski-Utylski11-6,7-11,11-8,6-11,6-11 2-3
alien dnia wrzesień 26 2009 13:40:05
jest jakaś postać elektroniczna protokołu ? jakiś formularz ?
alien dnia wrzesień 26 2009 13:48:23
Bronowianka - Sokół zakopane 10-3
Stach Paweł - Stopka kazimierz 11-1 11-2 11-6 3-0
Konstantyn Paweł - Waliczek Wojciech 11-9 5-11 11-3 11-8 3-1
Kaczor Jan - Nędza Tomasz 6-11 9-11 11-1 16-14 11-9 3-2
Zych Szymon Król Maciej 11-7 11-7 11-8

Konstanty/Zych - Król/Waliczek 11-7 13-11 11-8 3-0
Stach/Kaczor - Stopka/Nędza 11-4 11-6 12-10 3-0

Stach - Waliczek 6-11 7-11 7-11 0-3
Kontantyn - Stopka 11-3 11-8 11-7 3-0
Zych - Nędza 9-11 5-11 11-9 10-12 1-3
Kaczor - Król 11-7 11-9 11-9 3-0

Stach - Nędza 6-11 7-11 11-13 0-3
Kaczor - Stopka 11-4 11-8 7-11 11-7 3-1
Konstantyn - Król 11-5 11-6 11-3 3-0
doktorek dnia wrzesień 26 2009 16:54:46
Na pasku z lewej strony 3 liga małopolska kliknąć i tam jest protokół ten sam co rok temu. Przy okazji, Blady, prosi się aktualizacja.
Blady dnia wrzesień 26 2009 19:56:05
wstępnie zrobiłem aktualizacje na nowy sezon, resztę jak dojdę do siebie po meczu smiley
myślałem że już będzie na kozts śmigać stronka z 3 ligą smiley
alien dnia wrzesień 27 2009 22:19:23
blady: pieprzy Ci się jak jelonkowi przy wodopoju smiley
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

tomekjez
30/08/2019 16:07
Rozdanie nagród za obydwa TOPy (wiosna i lato) odbędzie się 9.09.2019 na turnieju poniedziałkowym

tomekjez
26/08/2019 22:46
z tego powodu przynajmniej 4 osoby w kolejności z następnych miejsc czyli: 17,18,19, 21,23,24,25,26 (20 i 22 nie bedzie na pewno)

tomekjez
26/08/2019 22:40
Na tą chwilę już wiem, że z pierwszej 16-ki kwalifikującej sie do gry w TOPie nie pojawią się na pewno 4-ry osoby, oraz z następnych w kolejności nie będzie na pewno 1-ej

tomekjez
26/08/2019 22:36
Ostatni turniej cyklu letniego 2019 za nami. TOP12 odbędzie się jak już pisałem 28.08.2019 w środę.

tomekjez
21/08/2019 22:45
tu na czacie, przez kolegę... itd - wchodzą do gry za nich następne osoby klasyfikacji

Archiwum