MISTRZOSTWA POLSKI nauczycieli i pracowników oświaty - wyniki - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 7
Użytkownicy: 63160

Użytkownicy Online:

doktorek 3 dni
Blady 5 dni
tomekjez 6 dni
Mamasita 7 tygodni
BOCHMAR10 tygodni

Gości Online: 8

Twoje IP to: 35.173.47.43

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 721
Posty na Forum 2196
Komentarzy 4587
Księga Gości
Newsy 1390
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 10
Postów w Shoutbox 6670
Ostatnio Widziani
doktorek 3 dni
Blady 5 dni
tomekjez 6 dni
Mamasita 7 tygodni
BOCHMAR10 tygodni
alek11 tygodni
losfer12 tygodni
FilipU17 tygodni
Marthinus22 tygodni
Holly23 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 Turniejach 0 tomekjez 17-09-2019 10:50
Punktacja po 2 Turniejach 0 tomekjez 10-09-2019 16:26
Punktacja po 16 Turniejach ... 0 tomekjez 26-08-2019 22:32
Punktacja po 15 Turniejach 0 tomekjez 23-08-2019 10:13
Punktacja po 14 Turniejach 0 tomekjez 20-08-2019 08:54
PustaMiska - akcja charytatywna
MISTRZOSTWA POLSKI nauczycieli i pracowników oświaty - wyniki
kobiety do 35 lat:
1. Jodczyk Renata Mazowieckie
2. Krzysztofik Dorota Małopolska
3. Rybarczyk Anna Mazowieckie
4. Wolańska-Jędrzejewska Małgorzata Świętokrzyskie
5. Krawczyk Anna Małopolska
6. Guzik Dominika Małopolska

kobiety 36-50 lat:
1. Tkacz Kamila Świętokrzyskie
2. Mazur Barbara Lubelskie
3. Bielak Katarzyna Mazowieckie
4. Krzysztoporska Katarzyna
5. Okruta-Dupla Marzena Mazowieckie
6. Filipek Teresa Szczepanik
7. Anna Śmigielska Monika

kobiety powyżej 50 lat:
1. Lewandowska Iwona Łódzkie
2. Rumińska Grażyna Zachodniopomorskie
3. Michalczyk Ewa Podkarpackie
4. Nowakiewicz Danuta Śląskie
5. Konowoł Jadwiga Śląskie
6. Ozdoba Zofia Świętokrzyskie

mężczyźni zrzeszeni:
1. Antosiak Daniel Podkarpackie
2. Zemła Piotr Śląskie
3. Cichocki Aleksander Pomorskie
4. Kuderski Andrzej Lubuskie
5. Lipowski Dawid Kujawsko-Pomorskie
6. Mądry Robert Podkarpackie
7. Łukasik Radosław Lubelskie
8. Czuryłowicz Tomasz Lubelskie

mężczyźni do 40 lat:
1. Konieczka Marek Lubuskie
2. Kamiński Czesław Małopolska
3. Chojnicki Marcin Kujawsko-Pomorskie
4. Czerwiec Robert Podkarpackie
5. Szajstek Sebastian Podkarpackie
6. Piękoś Albert Śląskie

mężczyźni 41-50:
1. Rachański Artur Lubelskie
2. Chmielewski Tomasz Małopolskie
3. Głodek Andrzej Mazowieckie
4. Pabich Bogusław Łódzkie
5. Ostrowski Sławomir Warmińsko-Mazurskie
6. Ochnik Mariusz Podkarpackie
7. Kieroński Adam Małopolskie
8. Żmijak Zbigniew

mężczyźni 51-60:
1. Krawczyk Bolesław Warmińsko-Mazurskie
2. Chwiejczak Tadeusz Lubelskie
3. Harmata Leszek Kujawsko-Pomorskie
4. Rozwadowski Adam Lubelskie
5. Skrobisz Andrzej
6. Tadajewski Henryk Warmińsko-Mazurskie
7. Olszowy Edmund Opolskie
8. Błażytko Piotr

mężczyźni 61-70 lat:
1. Orzechowski Zdzisław Łódzkie
2. Nowak Jan Lubuskie
3. Magdoń Marian Podkarpackie
4. Tomaszewski Eugeniusz Lubelskie
5. Łabędź Tadeusz Małopolskie
6. Rajch Sławomir Świętokrzyskie
7. Fleszar Zygmunt Warmińsko-Mazurskie
8. Wiewiór Marek Lubelskie

mężczyźni powyżej 70 lat:
1. Kwodawski Marian Śląskie
2. Sznajderski Adam Dolnośląskie
3. Czapiński Antoni Lubuskie
4. Kurek Tadeusz Świętokrzyskie
5. Żukowski Jan Lubelskie
6. Targosiński Jan Mazowieckie

drużynowe mistrzostwa Polski:
1. Podkarpackie
2. Lubuskie
3. Łódzkie
4. Świętokrzyskie
5. Śląskie
6. Warmińsko-Mazurskie
7. Małopolskie
8. Lubelskie
Komentarze
katapult dnia październik 05 2009 09:00:27
Brawo Czkamyk!!
Koeman dnia październik 05 2009 11:04:30
Gratulacjesmiley
czkamyk dnia październik 09 2009 21:21:33
Są pewne pomyłki odnośnie województw.W półfinale strzelił mi kręgosłup smiley prowadziłem 1-0 a skończyło się 1-3) W drużynówce bez bólu ograłem Pabicha i wyszedłem w sali.W pierwszej rundzie byłem w szoku bo nie dostałem "leszcza" a gościa co potrafi grać:
Ogólnie kat do 50 niesamowicie mocna.Mistrza z poprzedniego sezonu powieźli dość szybko i Sławek grał od tyłu.Kolarz z Olsztyna-Bolek Krawczyk znów mistrzem(rekordzista w jeździe 24/h Guinessa na rowerze).
P.S.
Konieczka podobno gra w Niemczech w lidze...
alien dnia październik 11 2009 16:49:03
czkamyk: to kiedy jakaś flaszeczka za medal ?
trzeba przecież uczyć młodzież i dawać dobry przykład smiley
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

tomekjez
30/08/2019 16:07
Rozdanie nagród za obydwa TOPy (wiosna i lato) odbędzie się 9.09.2019 na turnieju poniedziałkowym

tomekjez
26/08/2019 22:46
z tego powodu przynajmniej 4 osoby w kolejności z następnych miejsc czyli: 17,18,19, 21,23,24,25,26 (20 i 22 nie bedzie na pewno)

tomekjez
26/08/2019 22:40
Na tą chwilę już wiem, że z pierwszej 16-ki kwalifikującej sie do gry w TOPie nie pojawią się na pewno 4-ry osoby, oraz z następnych w kolejności nie będzie na pewno 1-ej

tomekjez
26/08/2019 22:36
Ostatni turniej cyklu letniego 2019 za nami. TOP12 odbędzie się jak już pisałem 28.08.2019 w środę.

tomekjez
21/08/2019 22:45
tu na czacie, przez kolegę... itd - wchodzą do gry za nich następne osoby klasyfikacji

Archiwum