II WTK seniorów/ek - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 7
Użytkownicy: 63160

Użytkownicy Online:

Blady 1 dzień
tomekjez 1 dzień
Mamasita 7 tygodni
BOCHMAR 9 tygodni
alek11 tygodni

Gości Online: 10

Twoje IP to: 18.204.2.53

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 721
Posty na Forum 2196
Komentarzy 4586
Księga Gości
Newsy 1390
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 10
Postów w Shoutbox 6670
Ostatnio Widziani
Blady 1 dzień
tomekjez 1 dzień
Mamasita 7 tygodni
BOCHMAR 9 tygodni
alek11 tygodni
losfer11 tygodni
doktorek13 tygodni
FilipU16 tygodni
Marthinus22 tygodni
Holly22 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 Turniejach 0 tomekjez 17-09-2019 10:50
Punktacja po 2 Turniejach 0 tomekjez 10-09-2019 16:26
Punktacja po 16 Turniejach ... 0 tomekjez 26-08-2019 22:32
Punktacja po 15 Turniejach 0 tomekjez 23-08-2019 10:13
Punktacja po 14 Turniejach 0 tomekjez 20-08-2019 08:54
PustaMiska - akcja charytatywna
II WTK seniorów/ek
WTKSeniorzy
OTK 1 PEREK JAKUB 04.08.86 PKS OPOKA TRZEBINIA 780
2 KIEŁB DARIUSZ 06.09.72 PKS OPOKA TRZEBINIA 565
OTK 3 KACZMAREK KRZYSZTOF 03.11.71 PKS OPOKA TRZEBINIA 395
4 ŚWIRK ROBERT 30.12.69 UKS POLFIN OŚWIĘCIM 338
5 PODSIADŁO MACIEJ 09.09.89 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 326
6 KĄDZIELA MAREK 08.03.83 UKS POLFIN OŚWIĘCIM 317
7 OSIKA JANUSZ 01.12.88 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 299
8 GOLONKA ALBERT 19.09.76 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 291
9 ZAJĄC DAMIAN 03.02.86 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 267
10 KIEŁB MIROSŁAW 02.08.67 LKS "CZARNI" KOZINIEC 258
11 BIAŁCZYK ŁUKASZ 08.09.89 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 256
12 PALACZ GRZEGORZ 01.04.82 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 252
13 BUKOWSKI ADRIAN 10.09.92 KS GORCE NOWY TARG 244
14 CZYSZCZOŃ JAKUB 06.09.93 KS GORCE NOWY TARG 240
15 ŚWIATŁOŃ PIOTR 14.08.89 UKS ZARABIE MYŚLENICE 220
16 OSIKA SŁAWOMIR 20.10.90 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 208
17 KLUZEK SŁAWOMIR 18.08.86 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 206
18 WRÓBEL JAN 20.09.88 LKS "CZARNI" KOZINIEC 200
19 KLOCEK TOMASZ 02.11.93 KS GORCE NOWY TARG 188
20 KIERSKI MIKOŁAJ 02.12.92 KS GORCE NOWY TARG 187
21 RÓŻYCZKA MIROSŁAW 04.09.73 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 185
22 STRZAŁKA MAREK 25.11.69 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 166
23 BIAŁY SEBASTIAN 30.01.80 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 160
24 KLIMAS ŁUKASZ 23.02.83 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 156
25 SKALDA JACEK 11.05.66 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 143
26 DŁUGAJ RAFAŁ 21.03.78 UKS POLFIN OŚWIĘCIM 139
27 BIEL JAKUB 24.03.77 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 137
28 UTYLSKI FILIP 21.04.82 MKS KSOS KRAKÓW 136
29 STACH PAWEŁ 29.05.78 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 130
30-31 TALAR KONRAD 15.05.91 KS "SZCZAWA" SZCZAWA 120
KOPCZYK ADRIAN 09.09.91 PKS OPOKA TRZEBINIA 120
32 KLUZEK GRZEGORZ 05.05.82 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 118
33-34 PALACZ MIROSŁAW 18.05.69 LKS "CZARNI" KOZINIEC 116
ŚWIATŁOŃ SEBASTIAN 21.10.91 UKS ZARABIE MYŚLENICE 116
35 NOWAK ŁUKASZ 08.06.93 MKS KSOS KRAKÓW 111
36 MADZULA PAWEŁ 06.01.76 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 98
37 BARTUZI WOJCIECH 25.04.90 KS CRACOVIA KRAKÓW 93
38 KIERSKI SZYMON 04.05.91 KS GORCE NOWY TARG 87
39 KIEROŃSKI ADAM 27.03.69 UKS SP 1 TARNÓW 81
40 WIELGOSZ MIROSŁAW 02.05.67 PKS OPOKA TRZEBINIA 80
41 KONSTANTYN PAWEŁ 05.07.83 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 78
42 ZYCH SZYMON 16.02.95 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 74
43 JANIK TOMASZ 02.07.79 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 69
44 PIWOWARCZYK ROMAN 01.08.76 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 62
45 KAMIŃSKI CZESŁAW 26.08.72 ZMCH YMCA KRAKÓW 59
46 GIERCZYK MARCIN 09.11.93 KS "SZCZAWA" SZCZAWA 57
47 KUTYŁA DAWID 06.12.91 KS GORCE NOWY TARG 55
48 MLECZKO BARTŁOMIEJ 29.07.94 LKS OLIMPIA BUCZE 53
49 MRYC HENRYK 22.07.37 ZMCH YMCA KRAKÓW 50
50 ZAJĄC GRZEGORZ 24.05.93 KS PRĄDNICZANKA KRAKÓW 47
51-54 BOLSĘGA HENRYK 30.03.71 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 42
WOLNICKI MARCIN 11.04.94 MKS KSOS KRAKÓW 42
TOMERA KRZYSZTOF 21.07.92 KS "SZCZAWA" SZCZAWA 42
ANTOSZEK STANISŁAW 26.08.95 KS GORCE NOWY TARG 42
55-58 FURTAK KRZYSZTOF 18.04.70 UKS OLESNO 40
GRADKOWSKI PAWEŁ 30.01.88 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 40
MLECZKO RADOSŁAW 07.01.93 LKS OLIMPIA BUCZE 40
CHYC TOMASZ 10.12.93 TG SOKÓŁ ZAKOPANE 40
59-60 BOLSĘGA PAWEŁ 15.11.94 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 34
CHROBAK PAWEŁ 24.06.93 KS GORCE NOWY TARG 34
61-62 TALAR PAWEŁ 04.06.71 KS "SZCZAWA" SZCZAWA 32
ROSPOND PIOTR 04.11.89 UKS ZARABIE MYŚLENICE 32
63 NIEĆ ANDRZEJ 20.07.84 KS "SZCZAWA" SZCZAWA 30
64-68 KĄDZIOŁKA KRZYSZTOF 30.08.92 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 25
MASŁOWSKI JAKUB 10.01.96 UKS ZARABIE MYŚLENICE 25
DZIADEK KONRAD 26.07.92 UKS ZARABIE MYŚLENICE 25
OSIKA PRZEMYSŁAW 15.09.92 LKS OLIMPIA BUCZE 25
GIZA BARTOSZ 23.05.96 LKS "CZARNI" KOZINIEC 25
69-84 RAPUTA TOMASZ 28.01.80 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 17
KANAS TADEUSZ 07.12.59 MKS KSOS KRAKÓW 17
DROZD PAWEŁ 27.03.79 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 17
MIKOŁAJCZYK RADOSŁAW 24.03.89 LKS "CZARNI" KOZINIEC 17
CEWKA PIOTR 13.11.90 LUKS "LIPIE" LIPIE 17
ODELGA JAN 15.04.81 LUKS "LIPIE" LIPIE 17
KRÓL MATEUSZ 08.11.92 SWAL "POROZ. GRYB." GRYBÓW 17
SŁODYCZKA PAWEŁ 10.07.91 UKS JEDYNKA ZAKOPANE 17
MASIAK DANIEL 07.10.95 PKS PORTA KRAKÓW 17
PALCZYŃSKI BOGDAN 10.12.64 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 17
ROSIEK MICHAŁ 11.11.96 UKS POLFIN OŚWIĘCIM 17
SZLACHETKA JAKUB 08.07.93 UKS ZARABIE MYŚLENICE 17
WCISŁO TOMASZ 05.09.93 PKS OPOKA TRZEBINIA 17
OPYD ARTUR 28.02.96 KS "SZCZAWA" SZCZAWA 17
RUTKOWSKI TADEUSZ 03.06.60 GMKS ZIELONKI 17
WOŹNIAK RYSZARD 15.07.57 ZMCH YMCA KRAKÓW 17
85-91 BOCHENEK MARIUSZ 25.05.69 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 15
STANISZ WOJCIECH 08.11.69 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 15
BARAN ROMAN 31.07.80 GKS CZARNI CZARNY DUNAJEC 15
KOZIEŁ MICHAŁ 15.09.83 UKS POLFIN OŚWIĘCIM 15
KURDZIEL STANISŁAW 22.04.56 KS "CONTRA 06" KRAKÓW 15
ZAJĄC JACEK 18.01.00 KS PRĄDNICZANKA KRAKÓW 15
ŹLEZARCZYK RAFAŁ 26.03.94 UKS ZARABIE MYŚLENICE 15
92-93 KRÓL STANISŁAW 05.06.59 SWAL "POROZ. GRYB." GRYBÓW 14
NIEPSUJ ADRIAN 07.12.91 SWAL "POROZ. GRYB." GRYBÓW 14
94-99 NĘDZA-KUBINIEC TOMASZ 20.01.67 TG SOKÓŁ ZAKOPANE 13
BIAŁECKI JAN 31.05.91 MKS KSOS KRAKÓW 13
BZOWY SŁAWOMIR 18.12.51 PKS PORTA KRAKÓW 13
BUJAK MICHAŁ 25.05.97 MKS KSOS KRAKÓW 13
KOTARBA ARKADIUSZ 18.10.92 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 13
RAJTAR MAREK 08.02.97 MKS KSOS KRAKÓW 13

Seniorki
OTK 1 SZYMAŃSKA ANTONINA 16.04.83 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 1110
OTK 2 GUMULA RENATA 28.11.86 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 755

3 KRZEWICKA MAJA 12.03.93 KS GORCE NOWY TARG 520
4 PAWLAK SYLWIA 26.08.95 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 384
5 GODLEWSKA IZABELA 01.07.90 KS GORCE NOWY TARG 361
6 KALAWA MAŁGORZATA 05.12.87 KS GORCE NOWY TARG 329
7 KOWALCZYK PAULINA 01.07.88 KS GORCE NOWY TARG 322
8 OSIKA ANETA 04.10.93 KS START NOWY SĄCZ 288
9-11 MOZDYNIEWICZ ALEKSANDRA 13.04.94 KS GORCE NOWY TARG 272
KOMOSIŃSKA KAROLINA 26.06.95 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 272
KNYSZEWSKA PAULINA 16.08.97 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 272
12 BEJSKA AGATA 16.03.95 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 270
13 FELIKS-REGULSKA MILENA 30.12.82 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 264
14 WOŚ AGATA 02.04.88 KS START NOWY SĄCZ 212
15 GOŁDA MAGDALENA 22.08.94 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 197
16 KRUŻEL PAULINA 21.03.88 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 181
17 KOŁASZEWSKA ADRIANNA 25.06.96 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 178
18 SZATKO-NOWAK JOLANTA 26.01.60 LUKS "SKRZYSZÓW" SKRZYSZÓW 173
19 DREWNIANY DOMINIKA 29.10.92 MKS TARNOVIA TARNÓW 77
20 JAŚKOWIEC KLAUDIA 16.08.94 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 72
21 KUŹMA MAGDALENA 23.02.88 CKIS SKAWINA 64
22 KULIG JOANNA 03.07.94 KS GORCE NOWY TARG 60
23 KLUBA EWELINA 18.02.89 LUKS "SOBOLIK" SOBOLÓW 59
24 SITKO KINGA 22.07.92 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 55
25-26 DUTKA KAROLINA 25.05.92 KS START NOWY SĄCZ 53
KAWA KATARZYNA 18.09.94 MKS TARNOVIA TARNÓW 53
27 KRZYSIEK PAULINA 12.08.96 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 47
28 KŁAPUT NATALIA 31.05.96 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 42
29 DREWNIANY EWELINA 13.10.96 MKS TARNOVIA TARNÓW 36
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

tomekjez
30/08/2019 16:07
Rozdanie nagród za obydwa TOPy (wiosna i lato) odbędzie się 9.09.2019 na turnieju poniedziałkowym

tomekjez
26/08/2019 22:46
z tego powodu przynajmniej 4 osoby w kolejności z następnych miejsc czyli: 17,18,19, 21,23,24,25,26 (20 i 22 nie bedzie na pewno)

tomekjez
26/08/2019 22:40
Na tą chwilę już wiem, że z pierwszej 16-ki kwalifikującej sie do gry w TOPie nie pojawią się na pewno 4-ry osoby, oraz z następnych w kolejności nie będzie na pewno 1-ej

tomekjez
26/08/2019 22:36
Ostatni turniej cyklu letniego 2019 za nami. TOP12 odbędzie się jak już pisałem 28.08.2019 w środę.

tomekjez
21/08/2019 22:45
tu na czacie, przez kolegę... itd - wchodzą do gry za nich następne osoby klasyfikacji

Archiwum