Wyniki Grand Prix - Nałęczów - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 7
Użytkownicy: 63160

Użytkownicy Online:

Blady 1 dzień
tomekjez 1 dzień
Mamasita 7 tygodni
BOCHMAR 9 tygodni
alek11 tygodni

Go¶ci Online: 10

Twoje IP to: 18.204.2.53

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 721
Posty na Forum 2196
Komentarzy 4586
Księga Go¶ci
Newsy 1390
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 10
Postów w Shoutbox 6670
Ostatnio Widziani
Blady 1 dzień
tomekjez 1 dzień
Mamasita 7 tygodni
BOCHMAR 9 tygodni
alek11 tygodni
losfer11 tygodni
doktorek13 tygodni
FilipU16 tygodni
Marthinus22 tygodni
Holly22 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 Turniejach 0 tomekjez 17-09-2019 10:50
Punktacja po 2 Turniejach 0 tomekjez 10-09-2019 16:26
Punktacja po 16 Turniejach ... 0 tomekjez 26-08-2019 22:32
Punktacja po 15 Turniejach 0 tomekjez 23-08-2019 10:13
Punktacja po 14 Turniejach 0 tomekjez 20-08-2019 08:54
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki Grand Prix - Nałęczów
Wyniki rozegranego w dniu 11 listopada 2009 roku Otwartego Grand Prix Tenisa Stołowego w Nałęczowie.


Młodzicy (15. zawodników):
1. Głowinkowski Kamil 2. Lalak Karolina 3.Py¶ Damian 4. Cholewa Martyna 5. Stachyra Adrian 6. Rotuski Adrian 7. Rydz Kacper 8.Grabowski Jakub 9. Kubera Kacper 10. Caban Przemysław 11. Piorun Dawid 12. Lesko Cezary

Kadeci (27. zawodników):
1. Rozwadowski Paweł 2. Piotrowski Paweł 3. Cięszczyk Natalia 4. Dębski Cezary 5. Reszka Marcin 6. Lalak Karolina 7. Jarocki Łukasz 8. Głowinkowski Kamil 9.Steduch Dominik 10. Drwal Jakub 11. Steduch Radosław 12. Py¶ Damian 13. Kopeć Aleksander 14. Turek Mateusz 15. Chodorowski Michał 16. Górka Piotr 17. Wajs Krystian 18. Piechociński Paweł 19. Karasek Edyta 20. Obel Sebastian 21. Banach Patrycja 22. Grabowska Weronika 23. Żak Aneta 24. Rydz Kacper 25. Wójtowicz Agnieszka 26. Miniaturczyk Bartosz 27. Pluta Daniel

Juniorzy (20. zawodników):
1. Kisielewicz Daniel 2. Kozieł Paweł 3. Kleczkowski Kamil 4. Cięszczyk Natalia 5. KaboĽny Adrian 6. Rozwadowski Paweł 7. Warda Mateusz 8. Reszka Łukasz 9. Domagalski Cezzary 10. Kępa Robert 11. Dębski Cezary 12. Reszka Marcin 13. Sudoł Piotr 14. Ferens Błażej 15. ¦wirboń Adam 16. Marek Piotr 17. Biestek Tomasz 18. Joński 19. Górka Andrzej 20. Bartoszuk Michał

II i III liga + kobiety (57. zawodników):
1. Szachnowski Jacek 2. Litwiniuk Marcin 3. Suszycki Rafał 4. Luba¶ Sebastain 5. Piotrowski Krzysztof 6. Molęda Jan 7. Dziukiewicz Kamil 8. Kulpa Konrad 9. Grzyb Marcin 10. Podsiadło Maciej 11. Ciosek Dawid 12. WoĽniak Jarosław 13. Narkiewicz Paulina 14. Przesmycki Przemysław 15. Jędryszka Daniel 16. Baran Robert

Weterani (80. zawodników):
1. Maruszczak Jarosław 2. Gudinkin Igor 3. Suszycki Rafał 4. Molęda Jan 5. Piotrowski Krzysztof 6. Ostrowski Dawid 7. Rachański Artur 8. Trela Adam 9. Piechnik Roman 10.Janowski Paweł 11. Stępień Marek 12. Piotrowski Paweł 13. Kura Piotr 14. Przesmycki Przemysław 15. Taczalski Marek

Lewczuk Dariusz został zdyskwalifikowany (Powód - używanie modyfikowanej okładziny).

Ekstraklasa (57. zawodników): 1.Lewandowski Tomasz 2. Xu Weliang 3. Młynarski Filip 4. Yang Zao 5.Kozieł Paweł 6. Wo¶ Alan 7. Daniel Artur 8. Gudilkin Igor 9. Grze¶lak Zbigniew 10. Molęda Jan 11. Nowaliński Maciej 12. Malicki Szymon 13. WoĽniak Jarosław 14. Kwodawski Bartosz 15. Kulpa Konrad 16. Suszycki Rafał

Nie byłem i nie wiem o jak± modyfikacje chodzi ale się domy¶lam.
Marek, Wiesiek, Mariusz, wiedz± co powiedziałem na ostatnich mistrzostwach weteranów w Nowej Rudzie o pewnej rakietce. Jak widać znalazł się drugi taki jak ja, uczulony na kombinacje, modyfikacje.
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

tomekjez
30/08/2019 16:07
Rozdanie nagród za obydwa TOPy (wiosna i lato) odbędzie się 9.09.2019 na turnieju poniedziałkowym

tomekjez
26/08/2019 22:46
z tego powodu przynajmniej 4 osoby w kolejności z następnych miejsc czyli: 17,18,19, 21,23,24,25,26 (20 i 22 nie bedzie na pewno)

tomekjez
26/08/2019 22:40
Na tą chwilę już wiem, że z pierwszej 16-ki kwalifikującej sie do gry w TOPie nie pojawią się na pewno 4-ry osoby, oraz z następnych w kolejności nie będzie na pewno 1-ej

tomekjez
26/08/2019 22:36
Ostatni turniej cyklu letniego 2019 za nami. TOP12 odbędzie się jak już pisałem 28.08.2019 w środę.

tomekjez
21/08/2019 22:45
tu na czacie, przez kolegę... itd - wchodzą do gry za nich następne osoby klasyfikacji

Archiwum