II liga - wyniki 5 kolejki/tabela - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 7
Użytkownicy: 63160

Użytkownicy Online:

tomekjez 6 dni
Blady 2 tygodni
Mamasita 6 tygodni
BOCHMAR 9 tygodni
alek10 tygodni

Gości Online: 8

Twoje IP to: 34.237.76.91

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 720
Posty na Forum 2195
Komentarzy 4586
Księga Gości
Newsy 1389
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 10
Postów w Shoutbox 6670
Ostatnio Widziani
tomekjez 6 dni
Blady 2 tygodni
Mamasita 6 tygodni
BOCHMAR 9 tygodni
alek10 tygodni
losfer11 tygodni
doktorek13 tygodni
FilipU16 tygodni
Marthinus21 tygodni
Holly22 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 2 Turniejach 0 tomekjez 10-09-2019 16:26
Punktacja po 16 Turniejach ... 0 tomekjez 26-08-2019 22:32
Punktacja po 15 Turniejach 0 tomekjez 23-08-2019 10:13
Punktacja po 14 Turniejach 0 tomekjez 20-08-2019 08:54
Punktacja po 13 Turniejach 0 tomekjez 15-08-2019 22:17
PustaMiska - akcja charytatywna
II liga - wyniki 5 kolejki/tabela
2 liga Tenis StołowyKlub Sportowy Bronowianka I Kraków - KS GORCE Nowy Targ 3:7
Łukasz Białczyk - Mikołaj Kierski 3:2 (11:8; 11:3; 8:11; 8:11; 11:7)
Sławomir Kluzek - Marek Mozdyniewicz 0:3 (9:11; 7:11; 5:11)
Łukasz Białczyk - Marek Mozdyniewicz 3:1 (11:9; 8:11; 11:9; 11:4)
Sławomir Kluzek - Mikołaj Kierski 0:3 (8:11; 9:11; 9:11)
Marcin Pijanowski - Adrian Bukowski 0:3 (9:11; 2:11; 9:11)
Łukasz Klimas - Jakub Czyszczoń 0:3 (10:12; 6:11; 7:11)
Marcin Pijanowski - Jakub Czyszczoń 0:3 (6:11; 6:11; 1:11)
Łukasz Klimas - Adrian Bukowski 3:1 (12:9; 11:9; 9:11; 11:4)
Kluzek / Białczyk - Bukowski / Mozdyniewicz 0:3 (3:11; 8:11; 5:11)
Pijanowski / Klimas - Kierski / Czyszczoń 0:3 (9:11; 7:11; 9:11)

KSTS KONTAP OVB MOSiR II Krosno - MLKS NURT POSiR Przemyśl 4:6
Michał Jurczak - Dawid Kiełt 3:1 ()
Jakub Gromek - Rafał Iwaniuch 0:3 ()
Michał Jurczak - Rafał Iwaniuch 2:3 ()
Jakub Gromek - Dawid Kiełt 0:3 ()
Mariusz Haduch - Piotr Blat 3:2 ()
Michał Pojnar - Paweł Ruśnica 3:1 ()
Mariusz Haduch - Damian Kulak 3:0 ()
Michał Pojnar - Piotr Blat 1:3 ()
Jurczak / Pojnar - Iwaniuch / Kiełt 1:3 ()
Gromek / Haduch - Blat / Kulak 2:3 ()

LKS Czarni Koziniec - UKS PŁOMIEŃ GOLD DROP Limanowa 0:10
Mirosław Palacz - Maciej Podsiadło 0:3 (3:11, 6:11, 6:11)
Radosław Mikołajczyk - Sławomir Osika 1:3 (11:7, 2:11, 13:15, 4:11)
Mirosław Palacz - Sławomir Osika 0:3 (8:11, 11:13, 4:11)
Radosław Mikołajczyk - Maciej Podsiadło 0:3 (1:11, 3:11, 3:11)
Mirosław Kiełb - Albert Golonka 0:3 (4:11, 6:11, 7:11)
Bartosz Giza - Janusz Osika 0:3 (5:11, 8:11, 4:11)
Mirosław Kiełb - Janusz Osika 2:3 (6:11, 11:6, 7:11, 11:9, 4:11)
Bartosz Giza - Albert Golonka 0:3 (6:11, 2:11, 8:11)
Mikołajczyk / Palacz - Podsiadło / Osika 0:3 (9:11, 4:11, 8:11)
Kiełb / Giza - Golonka / Osika 2:3 (8:11, 13:11, 7:11, 11:7, 5:11)

UKS AGRA Olesno - GMKS STRZELEC I Frysztak 2:8
Radosław Łączyński - Krzysztof Niemiec 2:3 (6:11, 14:12, 3:11, 15:13, 6:11)
Krzysztof Furtak - Sebastian Lubaś 0:3 (7:11, 3:11, 4:11)
Radosław Łączyński - Sebastian Lubaś 0:3 (8:11, 4:11, 3:11)
Krzysztof Furtak - Krzysztof Niemiec 0:3 (3:11, 7:11, 5:11)
Tomasz Chmielewski - Tomasz Jurkiewicz 3:2 (14:12, 11:13, 5:11, 12:10, 11:3)
Tadeusz Motyka - Paweł Kolanko 1:3 (8:11, 8:11, 11:8, 6:11)
Tomasz Chmielewski - Paweł Kolanko 3:1 (8:11, 11:7, 11:5, 11:7)
Tadeusz Motyka - Jacek Gałuszka 1:3 (4:11, 11:5, 6:11, 6:11)
Łączyński / Motyka - Lubaś / Niemiec 1:3 (11:8, 8:11, 4:11, 4:11)
Furtak / Chmielewski - Kolanko / Gałuszka 0:3 (8:11, 4:11, 8:11)

UKS POLFIN OGRODZENIA BIZ Oświęcim - KS SPEKTRUM Słopnice 6:4
Marek Kądziela - Damian Zając 3:0 ()
Wacław Suchecki - Tomasz Janik 1:3 ()
Marek Kądziela - Tomasz Janik 3:2 ()
Wacław Suchecki - Damian Zając 1:3 ()
Robert Świrk - Roman Piwowarczyk 3:0 ()
Rafał Długaj - Tomasz Raputa 3:1 ()
Robert Świrk - Paweł Madzula 0:3 ()
Rafał Długaj - Roman Piwowarczyk 0:3 ()
Kądziela / Suchecki - Janik / Zając 3:2 ()
Świrk / Długaj - Piwowarczyk / Madzula 3:0 ()

LKS BRZOSTOWIANKA I Brzostek - PKS KOLPING II Jarosław 1:9
Rafał Błaś - Radosław Dudek 1:3 (7:11, 11:7, 9:11, 6:11)
Rafał Błaś - Kamil Dziukiewicz 1:3 (9:11, 10:12, 11:9, 3:11)
Damian Mikrut - Kamil Dziukiewicz 2:3 (11:9, 8:11, 11:7, 9:11, 9:11)
Damian Mikrut - Radosław Dudek 1:3 (12:10, 9:11, 4:11, 6:11)
Mateusz Kurek - Marcin Wałczyński 0:3 (7:11, 9:11, 7:11)
Kazimierz Andreasik - Łukasz Adamski 0:3 (5:11, 8:11, 8:11)
Kazimierz Andreasik - Marcin Wałczyński 0:3 (8:11, 7:11, 7:11)
Mateusz Kurek - Łukasz Adamski 0:3 (8:11, 8:11, 2:11)
Mikrut / Błaś - Dudek / Dziukiewicz 3:0 (11:6, 11:9, 11:7)
Kurek / Andreasik - Wałczyński / Adamski 0:3 (7:11, 9:11, 8:11)

strona pozts

1 UKS POLFIN OGRODZENIA BIZ Oświęcim 5 /10 / 33:17
2 UKS PŁOMIEŃ GOLD DROP Limanowa 5 /8 / 42:8
3 GMKS STRZELEC I Frysztak 5 /8 / 39:11
4 PKS KOLPING II Jarosław 5 /8 / 37:13
5 KS GORCE Nowy Targ 5 /7 / 31:19
6 KS SPEKTRUM Słopnice 5 /6 / 27:23

7 MLKS NURT POSiR Przemyśl 5 /5 / 26:24
8 KSTS KONTAP OVB MOSiR II Krosno 5 /4 / 24:26
9 Klub Sportowy Bronowianka I Kraków 5 /2 / 14:36
10 UKS AGRA Olesno 5 /2 / 13:37
11 LKS Czarni Koziniec 5 /0 / 8:42
12 LKS BRZOSTOWIANKA I Brzostek 5 /0 / 6:44

Komentarze
alien dnia listopad 13 2009 13:27:52
możecie żałować, że was nie było na meczu Bronowianki...
Zobaczylibyście Marka Mozdyniewicza w ataku :-)
wymiany - w których piłka przechodziła po 50-80 raz przez siatkę !
i sędziego - który biedny nie wiedział kto po "takich" wymianach ma serwować smiley
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

tomekjez
30/08/2019 16:07
Rozdanie nagród za obydwa TOPy (wiosna i lato) odbędzie się 9.09.2019 na turnieju poniedziałkowym

tomekjez
26/08/2019 22:46
z tego powodu przynajmniej 4 osoby w kolejności z następnych miejsc czyli: 17,18,19, 21,23,24,25,26 (20 i 22 nie bedzie na pewno)

tomekjez
26/08/2019 22:40
Na tą chwilę już wiem, że z pierwszej 16-ki kwalifikującej sie do gry w TOPie nie pojawią się na pewno 4-ry osoby, oraz z następnych w kolejności nie będzie na pewno 1-ej

tomekjez
26/08/2019 22:36
Ostatni turniej cyklu letniego 2019 za nami. TOP12 odbędzie się jak już pisałem 28.08.2019 w środę.

tomekjez
21/08/2019 22:45
tu na czacie, przez kolegę... itd - wchodzą do gry za nich następne osoby klasyfikacji

Archiwum