II WTK - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 7
Użytkownicy: 63160

Użytkownicy Online:

doktorek 3 dni
Blady 6 dni
tomekjez 6 dni
Mamasita 7 tygodni
BOCHMAR10 tygodni

Go¶ci Online: 6

Twoje IP to: 35.173.47.43

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 721
Posty na Forum 2196
Komentarzy 4587
Księga Go¶ci
Newsy 1390
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 10
Postów w Shoutbox 6670
Ostatnio Widziani
doktorek 3 dni
Blady 6 dni
tomekjez 6 dni
Mamasita 7 tygodni
BOCHMAR10 tygodni
alek11 tygodni
losfer12 tygodni
FilipU17 tygodni
Marthinus22 tygodni
Holly23 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 Turniejach 0 tomekjez 17-09-2019 10:50
Punktacja po 2 Turniejach 0 tomekjez 10-09-2019 16:26
Punktacja po 16 Turniejach ... 0 tomekjez 26-08-2019 22:32
Punktacja po 15 Turniejach 0 tomekjez 23-08-2019 10:13
Punktacja po 14 Turniejach 0 tomekjez 20-08-2019 08:54
PustaMiska - akcja charytatywna
II WTK
Turnieje Tenis Stołowy1. UTYLSKI RAFAŁ PKS OPOKA TRZEBINIA 90

2. PAL WALDEMAR PKS OPOKA TRZEBINIA 85

3. OSIKA SŁAWOMIR KS GORCE NOWY TARG 81

4. BIAŁY SEBASTIAN OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 77

5-6.
OSIKA JANUSZ UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 73
MADZULA PAWEŁ KS TURBACZ MSZANA DOLNA 73

7-8.
UTYLSKI FILIP MKS KSOS KRAKÓW 69
RÓŻYCZKA MIROSŁAW OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 69

9-12.
GOLONKA ALBERT UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 62
MIKOŁAJCZYK RADOSŁAW STS OSP KOZINIEC 62
BARTUZI WOJCIECH KS CRACOVIA KRAKÓW 62
HOMOLA PIOTR MKS KSOS KRAKÓW 62

13-16.
RADWAN RADOSŁAW STS OSP KOZINIEC 53
KIERSKI SZYMON KS GORCE NOWY TARG 53
CZYSZCZOŃ JAKUB KS GORCE NOWY TARG 53
RA¦ TOMASZ OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 53

17-24.
DZIURA WOJCIECH KS GORCE NOWY TARG 40
WAWRZON MATEUSZ KS GORCE NOWY TARG 40
KULEWICZ RADOSŁAW UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 40
KANAS TADEUSZ MKS KSOS KRAKÓW 40
RAPUTA TOMASZ POCZTOW.-JOOLLA KRAKÓW 40
KLUZEK SŁAWOMIR KS BRONOWIANKA KRAKÓW 40
GOLONKA ADAM UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 40
KRUCZEK MATEUSZ UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 40
25-32.
BUKOWSKI ADRIAN KS GORCE NOWY TARG 25
ZAJˇC DAMIAN PKS OPOKA TRZEBINIA 25
¦WIATŁOŃ PIOTR UKS ZARABIE MY¦LENICE 25
ROSPOND PIOTR UKS ZARABIE MY¦LENICE 25
GROŃ SZCZEPAN KS "SZCZAWA" SZCZAWA 25
LENARCZYK MICHAŁ KS BRONOWIANKA KRAKÓW 25
KOSMAL WOJCIECH KS TURBACZ MSZANA DOLNA 25
PITALA STANISŁAW KS TURBACZ MSZANA DOLNA 25

33-40.
NIEĆ ANDRZEJ KS "SZCZAWA" SZCZAWA 18
TALAR PAWEŁ KS "SZCZAWA" SZCZAWA 18
JANIK BARTOSZ UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 18
TALAR KONRAD KS "SZCZAWA" SZCZAWA 18
SURMA MARIUSZ KS TURBACZ MSZANA DOLNA 18
¦WIATŁOŃ SEBASTIAN UKS ZARABIE MY¦LENICE 18
SŁOWIKOWSKI BARTŁOMIEJ UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 18
SŁOWIKOWSKI MATEUSZ UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 18

41-46.
POJNAR MARCIN STS OSP KOZINIEC 16
WRZE¦NIOWSKI TOMASZ OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 16
KˇDZIOŁKA PIOTR UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 16
KˇDZIOŁKA KRZYSZTOF UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 16
BOBER DAMIAN KS TURBACZ MSZANA DOLNA 16
GIERCZYK MARCIN KS "SZCZAWA" SZCZAWA 16
Komentarze
doktorek dnia grudzień 03 2006 23:45:23
Kodzi na obecno¶ć, T-rex ładnie tylko jeszcze patent na Piotrka kup, Róża jak zawsze wysoko, a BLADY rewelka chyba najlepszy wynik w historiismiley. Szkoda że byłem niezdolny do grysmiley strasznie spadne w klasyfikacji
BOCHMAR dnia grudzień 04 2006 07:48:52
BrawosmileyBrawosmileyBrawosmileyPodwawelski the Bestsmileysmileysmiley
Koeman dnia grudzień 05 2006 00:48:09
W poniedziałek był wyższy poziom niz na wtk-u mam nadzieje że wynik nie pójdzie do zwi±zku bo na OTK-u musiał by grać Róża. W ¶rode będzie ¶więtowaniesmiley Powodzenia
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

tomekjez
30/08/2019 16:07
Rozdanie nagród za obydwa TOPy (wiosna i lato) odbędzie się 9.09.2019 na turnieju poniedziałkowym

tomekjez
26/08/2019 22:46
z tego powodu przynajmniej 4 osoby w kolejności z następnych miejsc czyli: 17,18,19, 21,23,24,25,26 (20 i 22 nie bedzie na pewno)

tomekjez
26/08/2019 22:40
Na tą chwilę już wiem, że z pierwszej 16-ki kwalifikującej sie do gry w TOPie nie pojawią się na pewno 4-ry osoby, oraz z następnych w kolejności nie będzie na pewno 1-ej

tomekjez
26/08/2019 22:36
Ostatni turniej cyklu letniego 2019 za nami. TOP12 odbędzie się jak już pisałem 28.08.2019 w środę.

tomekjez
21/08/2019 22:45
tu na czacie, przez kolegę... itd - wchodzą do gry za nich następne osoby klasyfikacji

Archiwum