Lista startowa Mistrzostw Województwa Seniorów - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 7
Użytkownicy: 63160

Użytkownicy Online:

doktorek 3 dni
Blady 6 dni
tomekjez 6 dni
Mamasita 7 tygodni
BOCHMAR10 tygodni

Gości Online: 6

Twoje IP to: 35.173.47.43

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 721
Posty na Forum 2196
Komentarzy 4587
Księga Gości
Newsy 1390
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 10
Postów w Shoutbox 6670
Ostatnio Widziani
doktorek 3 dni
Blady 6 dni
tomekjez 6 dni
Mamasita 7 tygodni
BOCHMAR10 tygodni
alek11 tygodni
losfer12 tygodni
FilipU17 tygodni
Marthinus22 tygodni
Holly23 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 Turniejach 0 tomekjez 17-09-2019 10:50
Punktacja po 2 Turniejach 0 tomekjez 10-09-2019 16:26
Punktacja po 16 Turniejach ... 0 tomekjez 26-08-2019 22:32
Punktacja po 15 Turniejach 0 tomekjez 23-08-2019 10:13
Punktacja po 14 Turniejach 0 tomekjez 20-08-2019 08:54
PustaMiska - akcja charytatywna
Lista startowa Mistrzostw Województwa Seniorów
Turniej finałowy MW

IMP 1 KACZMAREK KRZYSZTOF 03.11.71 PKS OPOKA TRZEBINIA 690
IMP 2 PEREK JAKUB 04.08.86 PKS OPOKA TRZEBINIA 535
IMP 3 KIEŁB DARIUSZ 06.09.72 PKS OPOKA TRZEBINIA 420

TURNIEJ GŁóWNY MW

1 PODSIADŁO MACIEJ 09.09.89 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 231
2 KĄDZIELA MAREK 08.03.83 UKS POLFIN OŚWIĘCIM 228
3 OSIKA SŁAWOMIR 20.10.90 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 220
4 GOLONKA ALBERT 19.09.76 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 193
5 CZYSZCZOŃ JAKUB 06.09.93 KS GORCE NOWY TARG 185
6 OSIKA JANUSZ 01.12.88 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 174
7 KIEŁB MIROSŁAW 02.08.67 LKS "CZARNI" KOZINIEC 166
8 ŚWIRK ROBERT 30.12.69 UKS POLFIN OŚWIĘCIM 162

ELIMIN. DO TURNIEJU GŁOWNEGO

1 ZAJĄC DAMIAN 03.02.86 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 160
2 KIERSKI SZYMON 04.05.91 KS GORCE NOWY TARG 156
3 ŚWIATŁOŃ PIOTR 14.08.89 UKS ZARABIE MYŚLENICE 150
4 PIWOWARCZYK ROMAN 01.08.76 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 142
????5 STRZAŁKA MAREK 25.11.69 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 133
6 PALACZ GRZEGORZ 01.04.82 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 124
7 JANIK TOMASZ 02.07.79 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 122
8 BIAŁCZYK ŁUKASZ 08.09.89 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 122

9 KIERSKI MIKOŁAJ 02.12.92 KS GORCE NOWY TARG 114
10-11 UTYLSKI FILIP 21.04.82 MKS KSOS KRAKÓW 105
BUKOWSKI ADRIAN 10.09.92 KS GORCE NOWY TARG 105
12 MADZULA PAWEŁ 06.01.76 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 98
13 BIEL JAKUB 24.03.77 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 97
14 BIAŁY SEBASTIAN 30.01.80 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 93
15 ŚWIATŁOŃ SEBASTIAN 21.10.91 UKS ZARABIE MYŚLENICE 91
16-17 KLUZEK SŁAWOMIR 18.08.86 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 78
KONSTANTYN PAWEŁ 05.07.83 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 78
18 MASŁOWSKI JAKUB 10.01.96 UKS ZARABIE MYŚLENICE 67
19 STACH PAWEŁ 29.05.78 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 65
20 BOLSĘGA HENRYK 30.03.71 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 64
21 RAPUTA TOMASZ 28.01.80 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 57
22 ZYCH SZYMON 16.02.95 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 55
23 MLECZKO BARTŁOMIEJ 29.07.94 LKS OLIMPIA BUCZE 53
24 TALAR KONRAD 15.05.91 KS "SZCZAWA" SZCZAWA 51
25-26 NIEĆ ANDRZEJ 20.07.84 KS "SZCZAWA" SZCZAWA 48
BOLSĘGA PAWEŁ 15.11.94 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 48
27 KUTYŁA DAWID 06.12.91 KS GORCE NOWY TARG 46
28-29 RÓŻYCZKA MIROSŁAW 04.09.73 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 42
KAIM ADRIAN 21.09.97 KS SPEKTRUM SŁOPNICE 42
30-34 KLUZEK GRZEGORZ 05.05.82 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 40
POJNAR MARCIN 23.03.91 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 40
GRZEGORZEWSKI WOJCIECH 24.04.89 MKS KSOS KRAKÓW 40
MLECZKO RADOSŁAW 07.01.93 LKS OLIMPIA BUCZE 40
KACZOR JAN 11.01.96 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 40
35-37 DZIADEK KONRAD 26.07.92 UKS ZARABIE MYŚLENICE 34
KAMIŃSKI CZESŁAW 26.08.72 ZMCH YMCA KRAKÓW 34
WĄSIK MARCIN 23.03.96 KS GORCE NOWY TARG 34
38 ??? SKALDA JACEK 11.05.66 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 32
39-40 ANTOSZEK STANISŁAW 26.08.95 KS GORCE NOWY TARG 31
STACH SEBASTIAN 10.06.97 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 31
41-46 BIAŁECKI JAN 31.05.91 MKS KSOS KRAKÓW 30
TOMERA KRZYSZTOF 21.07.92 KS "SZCZAWA" SZCZAWA 30
GIERCZYK MARCIN 09.11.93 KS "SZCZAWA" SZCZAWA 30
MAGULSKI DAMIAN 02.03.97 KS GORCE NOWY TARG 30
KASPERKIEWICZ JANUSZ 11.04.71 KS "SZCZAWA" SZCZAWA 30
BUJAK MICHAŁ 25.05.97 MKS KSOS KRAKÓW 30
47-48 TALAR PAWEŁ 04.06.71 KS "SZCZAWA" SZCZAWA 28
RAJTAR MAREK 08.02.97 MKS KSOS KRAKÓW 28
49 ZAJĄC GRZEGORZ 24.05.93 KS PRĄDNICZANKA KRAKÓW 26
50 KĄDZIOŁKA KRZYSZTOF 30.08.92 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 25
51-53 HOMOLA PIOTR 01.08.75 MKS KSOS KRAKÓW 17
DROZD PAWEŁ 27.03.79 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 17
FLOREK ARKADIUSZ KSOS KRAKÓW 17
54 PAŁKA GRZEGORZ 16.07.91 MKS KSOS KRAKÓW 15
55 SUBIK FILIP 05.02.96 KS GORCE NOWY TARG 14
56 PIJANOWSKI MARCIN 06.01.87 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 13
57-66 KADZIOLKA KRZYSZTOF UKS PLOMIEŃ LIMANOWA 0
JACHYM PATRYK YMACA KRAKÓW 0
RYŚ TOMASZ YMACA KRAKÓW 0
RYŚ BARTOSZ YMACA KRAKÓW 0
RYŚ PIOTR YMACA KRAKÓW 0
JANIK BARTOSZ KS SZCZAWA SZCZAWA 0
KULEWICZ RADOSŁAW KS SZCZAWA SZCZAWA 0
BOCHENEK KRZYSZTOF UKS ROKICE SZCZYTNIKI 0
BUJAK PIOTR MKS KSOS KRAKÓW 0
UTYLSKI RAFAŁ KS BRONOWIANKA KRAKÓW 0


Lista startowa Mistrzostwa Województwa Seniorek
IMP 1 SZYMAŃSKA ANTONINA 16.04.83 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 770
IMP 2 GUMULA RENATA 28.11.86 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 550

1 KRUŻEL PAULINA 21.03.88 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 253
2 GODLEWSKA IZABELA 01.07.90 KS GORCE NOWY TARG 246
3 KOWALCZYK PAULINA 01.07.88 KS GORCE NOWY TARG 235
4 PAWLAK SYLWIA 26.08.95 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 217
5 FELIKS-REGULSKA MILENA 30.12.82 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 214
6 GOŁDA MAGDALENA 22.08.94 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 210
7 MOZDYNIEWICZ ALEKSANDRA 13.04.94 KS GORCE NOWY TARG 190
8 KNYSZEWSKA PAULINA 16.08.97 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 182
9 KRZYSIEK PAULINA 12.08.96 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW 180
10 BEJSKA AGATA 16.03.95 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 164
11 KOŁASZEWSKA ADRIANNA 25.06.96 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 160
12 KALAWA MAŁGORZATA 05.12.87 KS GORCE NOWY TARG 159
13 KŁAPUT NATALIA 31.05.96 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 142
14 OSIKA ANETA 04.10.93 KS START NOWY SĄCZ 117
15 WOŚ AGATA 02.04.88 KS START NOWY SĄCZ 115
16 DUTKA KAROLINA 25.05.92 KS START NOWY SĄCZ 106
17 SUTOR GABRIELA 10.02.95 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI 91
18 DREWNIANY DOMINIKA 29.10.92 MKS TARNOVIA TARNÓW 77
19 KOMOSIŃSKA KAROLINA 26.06.95 KS BRONOWIANKA KRAKÓW 60
20 OLESIAK AGNIESZKA 06.01.81 KS "SZCZAWA" SZCZAWA 56
21 KAWA KATARZYNA 18.09.94 MKS TARNOVIA TARNÓW 53
22 MIKOŁAJCZYK PATRYCJA 07.09.95 KS "SZCZAWA" SZCZAWA 51
23 DREWNIANY EWELINA 13.10.96 MKS TARNOVIA TARNÓW 36
24-35 GALUS KATARZYNA LUKS SKRZYSZÓW 0
GÓRKA KATARZYNA LUKS SKRZYSZÓW 0
GÓROWSKA MAGDALENA LUKS SZKYSZÓW 0
PIÓROWKSA MARTA UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 0
WYCZÓLKOWSKA KAROLINA UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 0
RUSIN JOLANTA UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 0
GRYS AGNIESZKA UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA 0
ZAWADZKA EMILIA UKS ROKICE SZCZYTNIKI 0
PIECZARKOWSKA ELZBIETA YMCA KRAKÓW 0
LECH KATRZYNA MKS TARNOWIA TARNÓW 0
MRÓWKA BEATA KS SZCZAWA SZCZAWA 0
KURNYTA EWA KS SZCZAWA SZCZAWA 0

Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

tomekjez
30/08/2019 16:07
Rozdanie nagród za obydwa TOPy (wiosna i lato) odbędzie się 9.09.2019 na turnieju poniedziałkowym

tomekjez
26/08/2019 22:46
z tego powodu przynajmniej 4 osoby w kolejności z następnych miejsc czyli: 17,18,19, 21,23,24,25,26 (20 i 22 nie bedzie na pewno)

tomekjez
26/08/2019 22:40
Na tą chwilę już wiem, że z pierwszej 16-ki kwalifikującej sie do gry w TOPie nie pojawią się na pewno 4-ry osoby, oraz z następnych w kolejności nie będzie na pewno 1-ej

tomekjez
26/08/2019 22:36
Ostatni turniej cyklu letniego 2019 za nami. TOP12 odbędzie się jak już pisałem 28.08.2019 w środę.

tomekjez
21/08/2019 22:45
tu na czacie, przez kolegę... itd - wchodzą do gry za nich następne osoby klasyfikacji

Archiwum