Wyniki III WTK kuniorek/ów - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 7
Użytkownicy: 63160

Użytkownicy Online:

tomekjez 6 dni
Blady 2 tygodni
Mamasita 6 tygodni
BOCHMAR 9 tygodni
alek10 tygodni

Gości Online: 9

Twoje IP to: 34.237.76.91

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 720
Posty na Forum 2195
Komentarzy 4586
Księga Gości
Newsy 1389
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 10
Postów w Shoutbox 6670
Ostatnio Widziani
tomekjez 6 dni
Blady 2 tygodni
Mamasita 6 tygodni
BOCHMAR 9 tygodni
alek10 tygodni
losfer11 tygodni
doktorek13 tygodni
FilipU16 tygodni
Marthinus21 tygodni
Holly22 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 2 Turniejach 0 tomekjez 10-09-2019 16:26
Punktacja po 16 Turniejach ... 0 tomekjez 26-08-2019 22:32
Punktacja po 15 Turniejach 0 tomekjez 23-08-2019 10:13
Punktacja po 14 Turniejach 0 tomekjez 20-08-2019 08:54
Punktacja po 13 Turniejach 0 tomekjez 15-08-2019 22:17
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki III WTK kuniorek/ów
WTKkategoria : JUNIORZY
1 CZYSZCZOŃ JAKUB 06.09.93 KS GORCE NOWY TARG
2 BUKOWSKI ADRIAN 10.09.92 KS GORCE NOWY TARG
3 MLECZKO RADOSŁAW 07.01.93 LKS OLIMPIA BUCZE
4 MLECZKO BARTŁOMIEJ 29.07.94 LKS OLIMPIA BUCZE
5-6
MASŁOWSKI JAKUB 10.01.96 UKS ZARABIE MYŚLENICE
KACZOR JAN 11.01.96 KS BRONOWIANKA KRAKÓW
7-8
MAGULSKI DAMIAN 02.03.97 KS GORCE NOWY TARG
OSIKA PRZEMYSŁAW 15.09.92 LKS OLIMPIA BUCZE
9-12
MATUSIAK ŁUKASZ 10.05.97 KS SPEKTRUM SŁOPNICE
GIZA BARTOSZ 23.05.96 LKS "CZARNI" KOZINIEC
ANTOSZEK STANISŁAW 26.08.95 KS GORCE NOWY TARG
KLOCEK TOMASZ 02.11.93 KS GORCE NOWY TARG
13-16
FLOREK ARKADIUSZ 05.04.93 MKS KSOS KRAKÓW
SMUGA MARIUSZ 31.05.94 MKS KSOS KRAKÓW
WOJNICKI KAMIL 27.03.92 LKS OLIMPIA BUCZE
LENART MAREK 12.08.92 ULKS "LACHOWICE" LACHOWICE
17-24
BOLSĘGA PAWEŁ 15.11.94 KS SPEKTRUM SŁOPNICE
KAIM ADRIAN 21.09.97 KS SPEKTRUM SŁOPNICE
KAIM SZYMON 12.11.98 KS SPEKTRUM SŁOPNICE
WĄSIK MARCIN 23.03.96 KS GORCE NOWY TARG
WOŹNIAK MARCIN 29.09.93 MKS RADOŚĆ GORLICE
OSIKA CEZARY 21.01.95 LKS OLIMPIA BUCZE
ROSIEK MICHAŁ 11.11.96 UKS POLFIN OŚWIĘCIM
ZYCH SZYMON 16.02.95 KS BRONOWIANKA KRAKÓW
25-32
CELARY MATEUSZ 10.07.95 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI
RAJTAR MAREK 08.02.97 MKS KSOS KRAKÓW
MALIK MATEUSZ 23.12.92 UKS "GULON" ZAKLICZYN
KĄDZIOŁKA KRZYSZTOF 30.08.92 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA
GRONDALCZYK ADRIAN 07.04.92 MKS "SKAWA" WADOWICE
KCIUK KAMIL 08.02.94 MKS "SKAWA" WADOWICE
STACH SEBASTIAN 10.06.97 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI
PIS MARCIN 19.05.96 LUKS "SKRZYSZÓW" SKRZYSZÓW
33-48
GAIK PAWEŁ 11.03.93 KS SPEKTRUM SŁOPNICE
FIRLIT DAMIAN 15.10.92 LKS OLIMPIA BUCZE
MŁODAWSKI KAMIL 27.07.93 PKS PORTA KRAKÓW
MICHURA DAWID 13.03.96 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA
KASPRZYK ARKADIUSZ 10.02.96 UKS ZARABIE MYŚLENICE
PIĄSTKA MICHAŁ 14.09.94 UKS MAGNUM KOŹMICE WIELKIE
DZIAŁEK MATEUSZ 15.06.94 KS NAPRAVIA NAPRAWA
BOGUNIA ARTUR 06.06.96 MKS "SKAWA" WADOWICE
WOLNICKI MARCIN 11.04.94 MKS KSOS KRAKÓW
WĘGRZYN ŁUKASZ 22.04.98 KS SPEKTRUM SŁOPNICE
SMOTER DAWID 02.04.98 LUKS "SKRZYSZÓW" SKRZYSZÓW
WOŹNIAK DAMIAN 25.04.92 MKS RADOŚĆ GORLICE
KOŁODZIEJ SZYMON 26.12.96 KS SPEKTRUM SŁOPNICE
KĄDZIOŁKA PIOTR 30.08.92 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA
BOCHENEK KRZYSZTOF 15.04.93 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI
HARMACIŃSKI ADRIAN 28.09.93 MKS KSOS KRAKÓW
49-56
FIRLIT PRZEMYSŁAW 01.06.95 LKS OLIMPIA BUCZE
GAWLIK PAWEŁ 02.05.96 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI
ZAJĄC GRZEGORZ 24.05.93 KS PRĄDNICZANKA KRAKÓW
SMOTER MICHAŁ UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA
PAWLUSIAK JAKUB 05.06.98 UKS POLFIN OŚWIĘCIM
KOSIENIAK MACIEJ 26.08.94 MKS KSOS KRAKÓW
ZIMNICKI TOMASZ 22.07.95 UKS MAGNUM KOŹMICE WIELKIE
HELENIAK ADAM 05.06.95 UKS POLFIN OŚWIĘCIM
57-64
KAŹMIERCZAK ŁUKASZ 21.07.96 PKS PORTA KRAKÓW
ZAJĄC JACEK 18.01.00 KS PRĄDNICZANKA KRAKÓW
RANOSZ ADRIAN 16.01.97 KS SPEKTRUM SŁOPNICE
GAIK KRYSTIAN 15.01.97 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA
KOTARBA ARKADIUSZ 18.10.92 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI
KSIĄŻEK KAMIL 02.02.95 MKS KSOS KRAKÓW
ŹLEZARCZYK RAFAŁ 26.03.94 UKS ZARABIE MYŚLENICE
BIEŃCZYCKI ŁUKASZ 18.10.97 PKS PORTA KRAKÓW
65-70
GAIK DAWID 28.07.96 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA
SUSKI KAROL 14.08.94 KS NAPRAVIA NAPRAWA
LEŚNIAK DAMIAN 03.10.94 MKS KSOS KRAKÓW
KĘSEK DAMIAN 19.09.95 UKS ZARABIE MYŚLENICE
SŁOWIKOWSKI MARCIN UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA
KOWALIK PRZEMYSŁAW UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA
71-76
NOWAK TOMASZ UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA
WRÓBEL FILIP 16.05.95 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA
GOLONKA MARIUSZ UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA
GALUS MATEUSZ 19.02.01 LUKS "SKRZYSZÓW" SKRZYSZÓW
WYDRA MARCIN 14.05.97 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA
TWARÓG MARIUSZ 14.09.97 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA

kategoria : JUNIORKI
1 LECH KATARZYNA 21.12.94 MKS TARNOVIA TARNÓW
2 KRZYSIEK PAULINA 12.08.96 OSKIR PODWAWELSKI KRAKÓW
3 OSIKA ANETA 04.10.93 KS START NOWY SĄCZ
4 BEJSKA AGATA 16.03.95 KS BRONOWIANKA KRAKÓW
5 GOŁDA MAGDALENA 22.08.94 KS BRONOWIANKA KRAKÓW
6 KŁAPUT NATALIA 31.05.96 KS BRONOWIANKA KRAKÓW
7-8
DREWNIANY DOMINIKA 29.10.92 MKS TARNOVIA TARNÓW
MOZDYNIEWICZ ALEKSANDRA 13.04.94 KS GORCE NOWY TARG
9-10
DREWNIANY EWELINA 13.10.96 MKS TARNOVIA TARNÓW
GALUS KATARZYNA 21.02.98 LUKS "SKRZYSZÓW" SKRZYSZÓW
11-12
KNYSZEWSKA PAULINA 16.08.97 KS BRONOWIANKA KRAKÓW
GRYS AGNIESZKA 11.11.94 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA
13-14
KOŁASZEWSKA ADRIANNA 25.06.96 KS BRONOWIANKA KRAKÓW
FIJAŁKOWSKA LIDIA 03.01.95 KS BRONOWIANKA KRAKÓW
15-16
PYTEL SARA 12.01.99 LKS OLIMPIA BUCZE
DANAJ PATRYCJA 28.09.98 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI
17-20
KOSTRZEWA NATALIA 15.06.95 UKS MAGNUM KOŹMICE WIELKIE
ZAWADZKA EMILIA 28.03.97 UKS "ROKICIE" SZCZYTNIKI
WYCZÓŁKOWSKA KAROLINA 18.11.95 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA
ŻYTNIEWSKA MONIKA 21.04.97 LKS OLIMPIA BUCZE
21-24
DUTKA KAROLINA 25.05.92 KS START NOWY SĄCZ
PIS AGNIESZKA 26.03.95 LUKS "SKRZYSZÓW" SKRZYSZÓW
RUSIN JOLANTA 08.03.94 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA
KOŁODZIEJ EWA 05.04.99 KS SPEKTRUM SŁOPNICE
25-28
BOLSĘGA SYLWIA 28.12.96 KS SPEKTRUM SŁOPNICE
SZARA PAULINA 29.04.94 MKS RADOŚĆ GORLICE
DZIAŁEK PATRYCJA 20.02.93 KS NAPRAVIA NAPRAWA
KOSMAL KINGA 16.08.99 KS SPEKTRUM SŁOPNICE
29-31
BOLSĘGA IWONA 07.07.97 KS SPEKTRUM SŁOPNICE
WRÓBEL MARTYNA 16.05.95 UKS PŁOMIEŃ LIMANOWA
BRACH AGNIESZKA 02.08.95 MKS RADOŚĆ GORLICE
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

tomekjez
30/08/2019 16:07
Rozdanie nagród za obydwa TOPy (wiosna i lato) odbędzie się 9.09.2019 na turnieju poniedziałkowym

tomekjez
26/08/2019 22:46
z tego powodu przynajmniej 4 osoby w kolejności z następnych miejsc czyli: 17,18,19, 21,23,24,25,26 (20 i 22 nie bedzie na pewno)

tomekjez
26/08/2019 22:40
Na tą chwilę już wiem, że z pierwszej 16-ki kwalifikującej sie do gry w TOPie nie pojawią się na pewno 4-ry osoby, oraz z następnych w kolejności nie będzie na pewno 1-ej

tomekjez
26/08/2019 22:36
Ostatni turniej cyklu letniego 2019 za nami. TOP12 odbędzie się jak już pisałem 28.08.2019 w środę.

tomekjez
21/08/2019 22:45
tu na czacie, przez kolegę... itd - wchodzą do gry za nich następne osoby klasyfikacji

Archiwum