Mistrz Polski - Paweł Konstantyn - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 7
Użytkownicy: 63160

Użytkownicy Online:

Blady 1 dzień
tomekjez 1 dzień
Mamasita 7 tygodni
BOCHMAR 9 tygodni
alek11 tygodni

Go¶ci Online: 6

Twoje IP to: 18.204.2.53

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 721
Posty na Forum 2196
Komentarzy 4586
Księga Go¶ci
Newsy 1390
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 10
Postów w Shoutbox 6670
Ostatnio Widziani
Blady 1 dzień
tomekjez 1 dzień
Mamasita 7 tygodni
BOCHMAR 9 tygodni
alek11 tygodni
losfer11 tygodni
doktorek13 tygodni
FilipU16 tygodni
Marthinus22 tygodni
Holly22 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 Turniejach 0 tomekjez 17-09-2019 10:50
Punktacja po 2 Turniejach 0 tomekjez 10-09-2019 16:26
Punktacja po 16 Turniejach ... 0 tomekjez 26-08-2019 22:32
Punktacja po 15 Turniejach 0 tomekjez 23-08-2019 10:13
Punktacja po 14 Turniejach 0 tomekjez 20-08-2019 08:54
PustaMiska - akcja charytatywna
Mistrz Polski - Paweł Konstantyn
Mistrzostwa Polski niepełnosprawnych odbyły się w Żerkowie gdzie multimedalist± został Paweł Konstantyn. Zdobył srebrny i dwa złote medale.

kobiety:

grupa wózki:
1. Wandachowicz Krystyna Start Szczecin
2. Barszcz Barbara Start Białystok
3. Kotarska Emilia IKS Tarnobrzeg
4. Byrtek Maria Łodygowice

grupa VI - VII:
1. Marszał Katarzyna IKS Warszawa
2. Eigner Alicja Start Wejherowo
3. Kowalik Katarzyna Start Lublin
4. Szychowska Marianna IKS Warszawa

grupa VIII:
1. Glińska Teresa Start Radom
2. Borewicz Monika IKS Warszawa
3. Jastrzębska Dajana Start Katowice
4. Andrzejewska Gabriela Start Wejherowo

grupa IX-X:
1. Sturm Teresa KSN Start Kalisz
2. Kamieniecka Marzena Start Katowice
3. Pęk Karolina Tarnobrzeg
4. Potrykus Wiesława Szansa Start Gdańsk

mężczyĽni:

grupa I wózki:
1. Czerwiński Mariusz Start Radom
2. Siewierski Mariusz Start Bydgoszcz
3. Karolczak Jan KSN Start Kalisz
4. Iwanowski Andrzej IKS Warszawa

grupa II wózki:
1. Nalepka Maciej IKS Tarnobrzeg
2. Przybysz Sławomir Start Skierniewice
3. Lis Rafał Start Siedlce
4. Kinowski Adam Start Poznań

grupa VI:
1. Brak Sławomir Łodygowice
2. Krzemiński Waldemar SON Bolesławiec
3. Lelit Zygmunt Start Wrocław
4. Jankiewicz Zbigniew Start Katowice

grupa VII:
1. Chełmicki Jan Start Zielona Góra
2. Żurawski Adam KSN Warszawa
3. Szyblaski Tomasz IKS Warszawa
4. Kowol Jerzy Start Katowice

grupa VIII:
1. Skrzynecki Marcin IKS Warszawa
2. Grudzień Piotr Start Zielona Góra
3. Ugorski Andrzej Szansa – Start Gdańsk
4. Mazuryk Paweł Start Siedlce

grupa IX:
1. Konstantyn Paweł IKS Warszawa
2. Jabłoński Paweł Start Wrocław
3. Matejek Mariusz Start Siedlce
4. Borkowski Sławomir KSN Start Kalisz

grupa X:
1. PowroĽniak Sebastian Start Radom
2. Gewert Waldemar KSN Start Kalisz
3. Bieniarz-Krzywiec Maciej Start Wejherowo
4. Grocholski Marcin KSN Start Kalisz

tetra:
1. Czuper Rafał Start Białystok
2. Jakimczuk Tomasz Start Zielona Góra
3. Zięba Rajmund IKS Tarnobrzeg
4. Szajerski Adam Szansa – Start Gdańsk

gra podwójna kobiety:
1. Jastrzębska Dajana/Kamieniecka Marzena Start Katowice
2. Eigner Alicja/Andrzejewska Gariela Start Wejherowo
3. Kochan Magdalena/Marszał Katarzyna IKS Warszawa
4. Kowalik Katarzyna/Sadło Patrycja Start Lublin

gra podwójna mężczyĽni:
1. Skrzynecki Marcin/Konstantyn Paweł IKS Warszawa
2. PowroĽniak Sebastian/Kordowicz Grzegorz Start Radom
3. Mazuryk Paweł/Matejek Mariusz Start Siedlce
4. Lelit Zygmunt/Szczepaniak Adrian Start Wrocław

gra podwójna wózki:
1. Żyłka Krzysztof/Nalepka Maciej IKS Tarnobrzeg
2. Kinowski Adam/Jabłoński Lech Start Poznań
3. Lis Rafał Start/Rzewuski Dariusz Siedlce
4. Karolczak Jan/Grygiel Andrzej KSN Start Kalisz

gra mieszana - wózki:
1. Czuper Rafał/Barszcz Barbara Start Białystok
2. Habdas Antoni/Byrtek Maria Łodygowice
3. Nalepka Maciej/Kotarska Emilia IKS Tarnobrzeg
4. Gembalska Ewa/Grygiel Andrzej KSN Start Kalisz

gra mieszana:
1. Bieniarz-Krzywiec Maciej/Eigner Alicja Start Wejherowo
2. Konstantyn Paweł/Borewicz Monika IKS Warszawa
3. Ćwik Roman/Jastrzębska Dajana Start Katowice
4. Grzelak Zenon/Szychowska Marianna IKS Warszawa

Ľródło magazyn polski pingpong
Komentarze
BOCHMAR dnia maj 18 2010 17:00:22
Brawo Paweł!!!!smiley
katapult dnia maj 18 2010 23:22:28
brawo!!smiley
alien dnia maj 19 2010 13:32:15
Brawo Pawełki - tak jak Cie uczyłem.
No to jako trener wychowałem już pierwszego mistrza Polski smiley
grzehk dnia maj 19 2010 14:13:54
Gratulacjesmiley
Yanek dnia maj 19 2010 19:30:32
Trzymaj tak dalej PABLO!!!smiley
czkamyk dnia maj 20 2010 04:04:50
Dalej przychodĽ w poniedziałki na OSKiR to sukcesy będ± i na ME smiley
Gratuluję.
Marbi dnia maj 20 2010 08:22:03
Brawo Pawle ! Och żebym to ja wiedział w poniedziałek to bym stół gryzł...smiley
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

tomekjez
30/08/2019 16:07
Rozdanie nagród za obydwa TOPy (wiosna i lato) odbędzie się 9.09.2019 na turnieju poniedziałkowym

tomekjez
26/08/2019 22:46
z tego powodu przynajmniej 4 osoby w kolejności z następnych miejsc czyli: 17,18,19, 21,23,24,25,26 (20 i 22 nie bedzie na pewno)

tomekjez
26/08/2019 22:40
Na tą chwilę już wiem, że z pierwszej 16-ki kwalifikującej sie do gry w TOPie nie pojawią się na pewno 4-ry osoby, oraz z następnych w kolejności nie będzie na pewno 1-ej

tomekjez
26/08/2019 22:36
Ostatni turniej cyklu letniego 2019 za nami. TOP12 odbędzie się jak już pisałem 28.08.2019 w środę.

tomekjez
21/08/2019 22:45
tu na czacie, przez kolegę... itd - wchodzą do gry za nich następne osoby klasyfikacji

Archiwum