III liga - 1 kolejka - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 7
Użytkownicy: 63160

Użytkownicy Online:

tomekjez 6 dni
Blady 2 tygodni
Mamasita 6 tygodni
BOCHMAR 9 tygodni
alek10 tygodni

Gości Online: 6

Twoje IP to: 34.237.76.91

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 720
Posty na Forum 2195
Komentarzy 4586
Księga Gości
Newsy 1389
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 10
Postów w Shoutbox 6670
Ostatnio Widziani
tomekjez 6 dni
Blady 2 tygodni
Mamasita 6 tygodni
BOCHMAR 9 tygodni
alek10 tygodni
losfer11 tygodni
doktorek13 tygodni
FilipU16 tygodni
Marthinus21 tygodni
Holly22 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 2 Turniejach 0 tomekjez 10-09-2019 16:26
Punktacja po 16 Turniejach ... 0 tomekjez 26-08-2019 22:32
Punktacja po 15 Turniejach 0 tomekjez 23-08-2019 10:13
Punktacja po 14 Turniejach 0 tomekjez 20-08-2019 08:54
Punktacja po 13 Turniejach 0 tomekjez 15-08-2019 22:17
PustaMiska - akcja charytatywna
III liga - 1 kolejka
Nowy sezon czas zacząć !!! Oprócz samych wyników najciekawszą sprawą 1 kolejki będą składy drużyn, kto, gdzie, w jakiej formie.



kolejka 1 25.09.2010
1 UKS TOP Koziniec - OSKiR Podwawelski II Kraków - 2 (nie znam składu gospodarzy)
2 KS Gorce III Nowy Targ - KS Gorce II Nowy Targ - 2 ( tylu zawodników że nie sposób zgadnąć kto gdzie gra)
3 MKS KSOS I Kraków - PKS Opoka II Trzebinia - 1 (jeśli w Trzebini jest stary skład to muszą walczyć o utrzymanie)
4 KS Bronowianka II Kraków - TG Sokół Zakopane - 1 (niestety górali czeka ciężki sezon o utrzymanie)
5 UKS Orkan SP5 Nowy Targ - KS Cracovia 1906 Kraków - 1 (w tym zestawieniu upatruję dwóch faworytów na przeciwległych końcach tabeli)
6 ZMCH YMCA Kraków - ULKS Lachowice - 1 (tu mam największy problem z typowaniem, jeśli Lachowice mają stary skład to beniaminek może ich ograć, ale nie koniecznie)

Teraz pora na Wasze typy, może jakieś fakty co do składów.

kolejka 1 25.09.2010
1 UKS TOP Koziniec - OSKiR Podwawelski II Kraków 6-10
2 KS Gorce III Nowy Targ - KS Gorce II Nowy Targ 8-10
MKS KSOS I Kraków
- PKS Opoka II Trzebinia 10-7 Link
4 KS Bronowianka II Kraków - TG Sokół Zakopane 10-5 Link
5 UKS Orkan SP5 Nowy Targ - KS Cracovia 1906 Kraków 10-4
6 ZMCH YMCA Kraków - ULKS Lachowice 3-10 Link
Komentarze
FilipU dnia wrzesień 22 2010 11:22:45
1. Koziniec-OSKIRII/ 1
2.Gorce III-Gorce II/ 2
3.KSOS-Trzebinia / 1
4.Bronowianka-Sokół /1
5.Orkan-Cracovia/1
6.YMCA-Lachowice/2
katapult dnia wrzesień 22 2010 12:59:51
1. Koziniec-OSKIRII/ 2
2.Gorce III-Gorce II/ 2
3.KSOS-Trzebinia / 1
4.Bronowianka-Sokół /1
5.Orkan-Cracovia/2smiley
6.YMCA-Lachowice/1
BOCHMAR dnia wrzesień 22 2010 16:30:03
1. Koziniec-OSKIRII/ 2
2.Gorce III-Gorce II/ 2
3.KSOS-Trzebinia / 1
4.Bronowianka-Sokół /1
5.Orkan-Cracovia/1
6.YMCA-Lachowice/2

San Gin czyżbyś miał dla mnie jakieś info?smileyPodaj na PWsmiley
Yanek dnia wrzesień 22 2010 20:34:15
1. Koziniec-OSKIRII/ 2
2.Gorce III-Gorce II/ 2
3.KSOS-Trzebinia / 1
4.Bronowianka-Sokół /1
5.Orkan-Cracovia/1
6.YMCA-Lachowice/X jeśli Kicaj trafi z dawkąsmiley
obserwator dnia wrzesień 22 2010 22:04:40
To prawda składy drużyn na nowy sezon to zawsze niewiadoma, ale ryzykuję:
1.koziniec-oskirII /1
2.gorce III- gorceII/ 2
3.ksos-trzebinia/1
4.bronowianka-sokół/1
5.orkan-cracovia/1
6.ymca-lachowice/2
FilipU dnia wrzesień 23 2010 06:45:53
BOCHMARze mam dla Ciebie tylko takie info żebyś grał dobrze. Ciekaw jestem tylko gdzie trzeba wrzucać wyniki z meczu jak KOZTS nie uruchomił strony i nigdzie nie zamieścił terminarzy III i Iv ligi które startują w ten weekend.
doktorek dnia wrzesień 23 2010 07:10:50
Wyniki jak zawsze na tej stronie, a Oni może kiedyś wystartująsmiley mają czas, dopiero rok opóźnienia smiley
FilipU dnia wrzesień 23 2010 08:14:01
Tylko, że za nieopublkowanie wyniku jest kara regulaminowa. Czemu nie ma kary za nieopublikowanie stronysmiley
Koeman dnia wrzesień 23 2010 09:31:54
I ja sobie zatypuje tą kolejeczkę:

1.Koziniec-OSKIRII/ 2
2.Gorce III-Gorce II/ 2
3.KSOS-Trzebinia / 1
4.Bronowianka-Sokół /1
5.Orkan-Cracovia/1
6.YMCA-Lachowice/2
alien dnia wrzesień 23 2010 10:43:13
to i ja nie pogardzę - no i poprowadzę w tym roku od początku już do końca typów...
Myślę że punktacja może być taka - choć można to zmienić:
za dokładne trafienie remisu - 2 pkt
zwycięzcy 1 pkt
typowanie z podpórką 0,5pkt ( np 1x)

1.Koziniec-OSKIRII/ 2
2.Gorce III-Gorce II/ 2
3.KSOS-Trzebinia / 1
4.Bronowianka-Sokół /1
5.Orkan-Cracovia/1
6.YMCA-Lachowice/2


a skoro poprowadzę - to i nagrody dla najlepszych przewiduje - dla pierwszej osoby stawiam 0,7l , dla drugiej osoby 0,5l , dla trzeciej osoby czteropak żywca smiley
FilipU dnia wrzesień 23 2010 11:24:13
Alien Ty szatanie chcesz pewnie zając 3 pierwsze miejsca w tym konkursie i sam wychlać 0,7 0,5 i czteropak żywca dlatego zaraz pojawią się nowi użytrownicy alien 2 i alien 3smiley
BOMBEL71 dnia wrzesień 23 2010 16:05:38
1. Koziniec-OSKIRII/ 1smiley
2.Gorce III-Gorce II/ 2
3.KSOS-Trzebinia / 1
4.Bronowianka-Sokół /1
5.Orkan-Cracovia/1
6.YMCA-Lachowice/2
black dnia wrzesień 23 2010 20:19:19
Katatult-świeżo po maturze z matmy i takie herezje zadajesz ? San Gin - nie typuj bo jak wygrasz to Ci Alien zapoda 0,7 z dyskontu za 3,99 zeta smiley
czkamyk dnia wrzesień 24 2010 13:35:59
Blacku - było ich trzech czy czterech.Tylko oni postawili na Henryka Kasperczaka że będzie trenerem Wisły.Jednak obłowili się później niesamowicie.Podobnie jest z katapultem,choć musi pamiętać że sami grają z Orkanem a nie na Orkanach smiley
czkamyk dnia wrzesień 24 2010 19:45:27
Bardzo proszę o rozpowszechnienie poniższego komunikatu wśród osób
związanych z rozgrywkami ligowymi w województwie małopolskim, gdyż
bardzo wiele drużyn nie podało jeszcze danych osób odpowiedzialnych za
wprowadzanie wyników.
Może najbliższa 1. kolejka ligowa będzie dobrą okazją.
"Prosimy osoby, które będą odpowiedzialne za wprowadzanie wyników po
meczach w rozgrywkach drużynowych, o kontakt e-mailowy na adres liga@kozts.pl albo telefoniczny na numer 600-005-881 w celu ustalenia
szczegółów i przekazania istotnych informacji na temat procedury
wprowadzania wyników."
--
Pozdrowienia,
Paweł Murzewski
Liga KOZTS
czkamyk dnia wrzesień 24 2010 19:47:21
Ja póki co mam chory kręgosłup-strzelił mi w poniedziałek.
Jestem pięć dni na L-4.
black dnia wrzesień 24 2010 20:54:29
Czkamyk- szybkiego i udanego powrotu do zdrowia.
doktorek dnia wrzesień 24 2010 22:14:12
Cholera, ja postawiłem na beniaminka a ty dopiero teraz mówisz o kręgosłupiesmiley Zdrowiasmiley Ale obstawić możesz nawet w pozycji horyzontalnej. Swoją drogą alien musi uwzględnić jakiś współczynnik w tej punktacji że obstawiam pierwszysmiley
czkamyk dnia wrzesień 25 2010 07:01:44
Obstawienie pierwszej kolejki jest większym ryzykiem niż postawienie na to czy alien na TOP-ie wyjdzie z grupy.
Najciekawsze pojedynki wydają się być w Kozińcu-tu nie wiadomo czy zdołają podnieść się po spadku z 2 ligi( w niewiadomym składzie) z drużyną, która zajęła 3 miejsce w poprzednim sezonie.Drugi mecz na YMCA bardziej z racji niewiadomej czy wzmocnienia Lachowic są tylko na papierze czy też w praktyce również.Jeśli są to praktyczne wzmocnienia to drużyna Lachowic może pretendować do baraży o 2 ligę.
P.S.
Podobno na Orkanie jest zakaz korzystania z napojów gazowanych koloru ciemnego więc dp12 może mieć problemy z utrzymaniem równowagi nie tylko psychicznej smiley
pajorass dnia wrzesień 25 2010 10:46:07
1. Koziniec-OSKIRII/ X
2.Gorce III-Gorce II/ 2
3.KSOS-Trzebinia / 1
4.Bronowianka-Sokół /1
5.Orkan-Cracovia/1
6.YMCA-Lachowice/2

Z tego co mi wiadomo Koziniec tez sie wzmocnil, ale nie wiem czy to jest wzmocnienie duchowe czy sportowe. Jezeli sportowe, to patrzac obiektywnie OSKIR II zremisuje . Mirek Palacz robi 3.5/4.5 mikolajczyk 2/3.5 radwan 1/2 i NOWY !smileysmiley
doktorek dnia wrzesień 25 2010 10:56:56
OSKiR II też jedzie wzmocniony, po pierwsze ja nie gram smiley, a po drugie gra .... a zresztą okaże się.
pajorass dnia wrzesień 25 2010 12:38:51
Z calym szacunkiem dla Pana Wieska, bo w formie jest wybornej uwazam ze jednak na dluzsza mete z zespolami walczacymi o wyranie ligi nie jest duzym wzmocnieniem. Wydaje mi sie Panie Jacku ze o ta osobe chodzilo w Pana wypowiedzi. Okaze sie o 18/19 jaki wynik. smiley
BOCHMAR dnia wrzesień 25 2010 14:49:37
Pajor nie o tą!Angina mnie dopadłasmiley i mamy...zastępcęsmiley
black dnia wrzesień 25 2010 16:07:50
Czkamyk- zakaz jest, ale to tylko z korzyścią dla DP012- Zamiast
symbolicznego 1 pkt ugrał (bezczelny smiley 2,5pkt. smiley
losfer dnia wrzesień 26 2010 10:01:28
Koziniec - Podwawelski II 6-10

Flis - Strzałka 1:3 12-10 8-11 5-11 9-11
Mikołajczyk - Krzysiek 3:1 11-9 11-9 3-11 11-6
Radwan - Biel 2:3 11-6 9-11 9-11 17-15 7-11
Palacz - Sitko 0:3 6-11 11-13 8-11

Palacz/Radwan - Strzałka/Biel 0:3 5-11 8-11 8-11
Mikołajczyk/Flis - Sitko/Krzysiek 3:2 11-7 9-11 6-11 11-8 11-8

Flis - Krzysiek 3:1 11-6 11-7 6-11 13-11
Mikołajczyk - Strzałka 3:1 10-12 11-8 11-8 12-10
Palacz - Biel 3:1 6-11 14-12 11-8 11-5
Radwan - Sitko 1:3 11-8 7-11 10-12 6-11
Flis - Biel 0:3 9-11 8-11 5-11
Radwan - Strzałka 0:3 7-11 5-11 4-11
Mikołajczyk - Sitko 0:3 8-11 8-11 11-13
Palacz - Krzysiek 3:0 11-4 11-3 11-6
Flis - Sitko 0:3 6-11 6-11 14-16
Palacz - Strzałka 2:3 7-11 13-11 11-7 8-11 6-11
BOCHMAR dnia wrzesień 26 2010 12:58:47
San Gin i CzKamyk wpiszcie szczegóły waszych spotkań!
czkamyk dnia wrzesień 26 2010 18:24:12
Zając-Surma 3-2
Mryc-Kuźnik 0-3
Ślazyk-Ormaniec 0-3
Kamiński-Kufel 0-3
Biesaga,Frączek-Surma,Kufel 0-3
Zając,Kamiński-Ormaniec,Kuźnik 2-3
Zając- Kuźnik 3-0
Mryc - Surma 0-3
Kamiński-Ormaniec 2-3
Ślazyk-Kufel 1-3
Zając-Ormaniec 3-1
Biesaga-Surma 0-3
Frączek-Kufel-0-3
Co by nie pisać to trudno przestawić się z 4 na 3 ligę.Nawet powroty(Bombel) bywają trudne.Trochę złe losowanie sprawiło że był taki wynik.Ja póki co jestem na etapie szukania gum i deski przed M.P. Nauczycieli za tydzień.Lachowice w tym składzie powinny grać później w najlepszej 6 trzeciej ligi, my o utrzymanie.
FilipU dnia wrzesień 28 2010 10:30:17
Alien można dodać typowanie kolejności po pierwszej rundzie z odpowiednią puntktacją za trafione miejsca i termin przesyłania typów byłby do 8 października. Co Ty na to?
doktorek dnia wrzesień 28 2010 14:35:21
Typowanie na tym etapie kolejności ligi jest całkowitą loterią, można zgadywać i to bez pewności swoich typów co do podziału na 6 górną i dolną. Jak poczytamy protokoły z meczów kto gdzie i jak gra to można obstawić kolejność.
A przy okazji SanGinie wpisz tu protokół z meczu. Kto nie widział waszego meczu napewno się zastanawia kto taki gra w Trzebini że taki dobry wynik osiągneli.
FilipU dnia wrzesień 29 2010 06:49:57
Utylski-Kopczyk 3-0
Smuga-Plewa 3-1
Florek-Rosiek 1-3
Rajtar-Bałuszek 1-3
Utylski/Rajtar-Plewa/Rosiek 3-0
Florek/Smuga-Kopczyk/Bałuszek 0-3
Utylski-Plewa 3-1
Smuga-Kopczyk 0-3
Rajtar-Rosiek 1-3
Florek-Bałuszek 1-3
Utylski-Rosiek 3-0
Florek-Kopczyk 3-2
Smuga-Bałuszek 3-2
Rajtar-Plewa 3-2
Utylski-Bałuszek 3-0
Rajtar-Kopczyk 2-3
Smuga-Rosiek 3-2

A ja sie pobawie i pierwszy rzucę moje typy

1.Lachowice
2.OSkir
3.Orkan
4.Bronowianka
5KSOS
6Koziniec
7 Cracovia
8.Gorce II
9Zakopane
10, Gorce III
11 YMCA
12.Trzebinia
Koeman dnia wrzesień 29 2010 13:12:25
Bronowianka - Sokół Zakopane 10:5

Utylski R - Waliczek 3:0
Stach - Chyc 3:1
Zych - Baran 3:0
Giza - Nędza-Kubiniec 1:3
Utylski/Giza - Chyc/Nędza-Kubiniec 3:1
Zych/Stach - Baran/Waliczek 3:1
Utylski R - Chyc 3:0
Stach - Waliczek 2:3
Giza - Baran 2:3
Zych - Nędza-Kubiniec 1:3
Utylski R - Baran 3:0
Zych - Waliczek 3:2
Stach - Nedza-Kubiniec 1:3
Giza - Chyc 3:1
Utylski R - Nedza-Kubiniec 3:0
obserwator dnia wrzesień 29 2010 17:24:40
Wchodzę w to, moje typy:
1.LACHOWICE
2.ORKAN
3OSKIR II
4BRONOWIANKA
5.KOZINIEC
6.GORCE II
7.KSOS
8.ZAKOPANE
9.CRACOVIA
10.YMCA
11.TRZEBINIA
12.GORCE III
alien dnia wrzesień 29 2010 17:48:08
I ja wchodzę smiley

San gin - może zrobić tak , że do każdorazowego typowiania kolejki i punktacji za poszczególne - dodajemy dodatkowe punkty za wytypowanei kolejności.
I żeby bardzo nie utrudniać - proponuje 2 pkt za wytypowanie poprawnego miejsca drużyny ( czyli jak ktoś trafi pełną kolejność to jest 12*2 = 24 pkt do zarobienia dodatkowo smiley

moje typy :

1. Bronowianka
2. Orkan
3 Lachowice
4 OSKiR
5.Ksos
6.Gorce II
7. Koziniec
8.Zakopane
9. Cracovia
10. Trzebinia
11.YMCA
12.GORCE III
pajorass dnia wrzesień 29 2010 18:20:32
1.Bronowianka
2.Orkan
3 OSKiR
4 Lachowice
5.Koziniec
6.Ksos
7.Gorce II
8.Cracovia
9.YMCA
10.Zakopane
11.Trzebinia
12.GORCE III
doktorek dnia wrzesień 30 2010 05:35:52
Jak narazie stawiacie Gorce dość nisko, czy znacie składy obu drużyn z Nowego Targu? Bo teoretycznie są w stanie wystawić mocną II drużynę i ambitną III.
FilipU dnia wrzesień 30 2010 07:35:47
Alien ale typy można dodać do 8.10 do godziny 23.59 tak samo kolejki typujemy do godziny 8 rano w dniu rozgrywania danej kolejki.
alien dnia wrzesień 30 2010 10:08:49
San Gin: tak - przed następną kolejką trzeba wytypować smiley i do tego czasu każdy może jeszcze wprowadzić zmiany w swoich typach ( to szczególnie na wypadek - jakby np gorce zrobily tak - że mocniejszy skład będzie w drużynie nr 3 niż 2 ... )

doktorek : a jaki to ten mocny skład mogą wystawić ?
katapult dnia wrzesień 30 2010 11:52:04
1.Lachowice
2.Bronowianka
3 Orkan
4.OSKIR
5.KSOS
6.Koziniec
7.Cracovia
8.Gorce II
9.YMCA
10.Zakopane
11.Gorce III
12.Trzebinia
doktorek dnia wrzesień 30 2010 12:57:20
Taka sytuacja:
kolejka 9.10 ja wstawiam newsa (zazwyczaj) wtorek przed kolejką (z różnych powodów wtorek), termin rezerwowy 2.10. Jeśli to Podwawelski będzie grał w terminie rezerwowym to ja wiem o tym i mogę zrobić newsa wcześniej, w przypadku innych drużyn jeśli się nie pochwalą typowanie przepadnie.

Alien, właśnie o tym pisałem że na temat Gorców mam zerową wiedze kto gra, zaczynając od II ligi.
Elbarano dnia wrzesień 30 2010 13:19:28
1. Bronowianka
2. Orkan
3. Lachowice
4. Koziniec
5. OSKIR
6. TG Sokół smiley
7. Gorce II
8. KSOS
9. Cracovia
10. YMCA
11. Trzebinia
12. Gorce III
Elbarano dnia wrzesień 30 2010 13:44:44
1. Bronowianka
2. Orkan
3. Lachowice
4. Koziniec
5. OSKIR
6. TG Sokół smiley
7. Gorce II
8. KSOS
9. Cracovia
10. YMCA
11. Trzebinia
12. Gorce III
czkamyk dnia wrzesień 30 2010 15:13:00
Gorce miały grac 28.09 , ale nikt nie wie czy grali.Jak rozegrają 1 kolejkę będzie orientacyjnie wiadomo kto u nich gra.Można jedynie wnioskować że odpadła im Ola Mozdyniewicz i Szymon Kierski.
black dnia wrzesień 30 2010 17:03:45
1Lachowice- bo Obserwator potrafi zorganizować ,kapustę, a w konsekwencji konkretnych grajków, 2 Bronowianka - j.w.- + możliwości
ściagania po , wiochach, brylanty .3 OSKiR- bo maja chłopaki fantazję smiley To wszystko zamiesza KSOS smiley Spadek- Ci którzy 2 sezony
wstecz winni spaść smiley
Floras dnia wrzesień 30 2010 20:00:11
cytuje :
,,black: To wszystko zamiesza KSOS smiley Spadek- Ci którzy 2 sezony wstecz winni spaść"
Nie wiem dokladnie o co ci chodzi bo cos ci sie pomieszalo chybasmiley
black dnia październik 01 2010 19:19:57
Floras-miałem na myśli Trzebinię. smiley
BOMBEL71 dnia październik 15 2010 06:24:40
1.LACHOWICE
2.ORKAN
3OSKIR II
4BRONOWIANKA
5.KOZINIEC
6.GORCE II
7.KSOS
8.ZAKOPANE
9.CRACOVIA
10.YMCA
11.TRZEBINIA
12.GORCE III
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

tomekjez
30/08/2019 16:07
Rozdanie nagród za obydwa TOPy (wiosna i lato) odbędzie się 9.09.2019 na turnieju poniedziałkowym

tomekjez
26/08/2019 22:46
z tego powodu przynajmniej 4 osoby w kolejności z następnych miejsc czyli: 17,18,19, 21,23,24,25,26 (20 i 22 nie bedzie na pewno)

tomekjez
26/08/2019 22:40
Na tą chwilę już wiem, że z pierwszej 16-ki kwalifikującej sie do gry w TOPie nie pojawią się na pewno 4-ry osoby, oraz z następnych w kolejności nie będzie na pewno 1-ej

tomekjez
26/08/2019 22:36
Ostatni turniej cyklu letniego 2019 za nami. TOP12 odbędzie się jak już pisałem 28.08.2019 w środę.

tomekjez
21/08/2019 22:45
tu na czacie, przez kolegę... itd - wchodzą do gry za nich następne osoby klasyfikacji

Archiwum