2 kolejka 2 ligi sezon 2010/2011 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 7
Użytkownicy: 63160

Użytkownicy Online:

tomekjez 6 dni
Blady 2 tygodni
Mamasita 6 tygodni
BOCHMAR 9 tygodni
alek10 tygodni

Go¶ci Online: 7

Twoje IP to: 34.237.76.91

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 720
Posty na Forum 2195
Komentarzy 4586
Księga Go¶ci
Newsy 1389
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 10
Postów w Shoutbox 6670
Ostatnio Widziani
tomekjez 6 dni
Blady 2 tygodni
Mamasita 6 tygodni
BOCHMAR 9 tygodni
alek10 tygodni
losfer11 tygodni
doktorek13 tygodni
FilipU16 tygodni
Marthinus21 tygodni
Holly22 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 2 Turniejach 0 tomekjez 10-09-2019 16:26
Punktacja po 16 Turniejach ... 0 tomekjez 26-08-2019 22:32
Punktacja po 15 Turniejach 0 tomekjez 23-08-2019 10:13
Punktacja po 14 Turniejach 0 tomekjez 20-08-2019 08:54
Punktacja po 13 Turniejach 0 tomekjez 15-08-2019 22:17
PustaMiska - akcja charytatywna
2 kolejka 2 ligi sezon 2010/2011
2 liga Tenis Stołowy2010-10-02, 14:00 2 GMKS Strzelec I Frysztak - UKS Gryfek I Dębica 9:1

Sebastian Luba¶ - Jacek Gałuszka 3:0 (13:11 11:1 11:5) - stół 1
Damian Wojdyła - Marcin Kleszcz 3:1 (9:11 13:11 11:5 11:8) - stół 1
Sebastian Luba¶ - Marcin Kleszcz 3:0 (11:7 11:2 11:5) - stół 1
Damian Wojdyła - Jacek Gałuszka 3:1 (11:9 11:1 9:11 11:7) - stół 1
Tomasz Jurkiewicz - Paweł Włodyka 3:0 (11:7 11:4 12:10) - stół 2
Krzysztof Niemiec - Grzegorz Magdoń 3:1 (7:11 11: 11:7 11:7) - stół 2
Tomasz Jurkiewicz - Grzegorz Magdoń 3:1 (9:11 11:5 11:5 12:10) - stół 2
Krzysztof Niemiec - Paweł Włodyka 1:3 (3:11 11:13 11:5 11:13) - stół 2
S. Luba¶ / D. Wojdyła - J. Gałuszka / M. Kleszcz 3:0 (11:9 11:6 11:7) - stół 1
K. Niemiec / T. Jurkiewicz - G. Magdoń / P. Włodyka 3:2 (6:11 8:11 11:8 11:9 11:6) - stół 2

2010-10-04, 18:00 2 UKS Polfin Ogrodzenia BIZ O¶więcim - UKS Zarabie My¶lenice -:-

2010-10-02, 14:00 2 MLKS Nurt POSiR Przemy¶l - UKS Płomień Gold Drop Limanowa 6:4

Rafał Iwaniuch - Albert Golonka 3:2 (11/6,7/11,9/11,11/4,11/9) - stół 1
Dawid Kiełt - Maciej Podsiadło 1:3 (11/9,8/11,9/11,8/11) - stół 1
Rafał Iwaniuch - Maciej Podsiadło 3:1 (12/10,11/6,4/11,11/8) - stół 1
Dawid Kiełt - Albert Golonka 0:3 (5/11,4/11,7/11) - stół 1
Piotr Blat - Szymon Kierski 3:2 (7/11,11/3,11/9,10/12,13/11) - stół 2
Paweł Ru¶nica - Wojciech Stanisz 3:0 (11/8,11/7,11/6) - stół 2
Piotr Blat - Wojciech Stanisz 3:1 (2/11,11/8,11/5,11/4) - stół 2
Paweł Ru¶nica - Szymon Kierski 3:2 (6/11,11/7,6/11,12/10,11/9) - stół 2
R. Iwaniuch / M. Kasprzyk - M. Podsiadło / S. Kierski 0:3 (5/11,5/11,4/11) - stół 1
P. Blat / D. Kiełt - A. Golonka / W. Stanisz 1:3 (6/11,7/11,11/2,2/11) - stół 2

2010-10-03, 16:00 2 KSTS Kontap MOSiR II Krosno - PKS Kolping II Jarosław 2:8

Michał Pojnar - Aleksander Kuczuk 0:3 (3:11,5:11,3:11) - stół 1
Michał Jurczak - Tomasz Klag 3:1 (7:11,14:12,11:8,11:7) - stół 1
Michał Pojnar - Łukasz Adamski 3:1 (11:6,12:10,3:11,11:9) - stół 1
Michał Jurczak - Radosław Dudek 2:3 (10:12,11:2,11:6,9:11,5:11) - stół 1
Robert Wróbel - Konrad Zieliński 0:3 (9:11,5:11,7:11) - stół 2
Rafał Niemiec - Kamil Dziukiewicz 0:3 (2:11,12:14,7:11) - stół 2
Robert Wróbel - Kamil Dziukiewicz 0:3 (7:11,5:11,9:11) - stół 2
Rafał Niemiec - Konrad Zieliński 1:3 (11:9,8:11,4:11,4:11) - stół 2
M. Jurczak / M. Pojnar - Ł. Adamski / K. Zieliński 0:3 (11:13,8:11,5:11) - stół 1
R. Wróbel / R. Niemiec - R. Dudek / K. Dziukiewicz 0:3 (3:11,5:11,10:12) - stół 2

2010-10-02, 14:00 2 KS Gorce Nowy Targ - KS Bronowianka Kraków 9:1

Marek Mozdyniewicz - Łukasz Białczyk 1:3 (5:11, 11:9, 7:11, 10:12) - stół 1
Mikołaj Kierski - Sławomir Kluzek 3:2 (11:7, 7:11, 8:11, 11:2, 11:7) - stół 1
Marek Mozdyniewicz - Sławomir Kluzek 3:0 (11:8, 11:6, 11:2) - stół 1
Mikołaj Kierski - Łukasz Białczyk 3:1 (14:12, 7:11, 11:8, 11:9) - stół 1
Adrian Bukowski - Grzegorz Kluzek 3:0 (11:4, 11:7, 11:8) - stół 2
Jakub Czyszczoń - Marcin Pijanowski 3:0 (11:3, 11:7, 11:7) - stół 2
Adrian Bukowski - Marcin Pijanowski 3:1 (10:12, 11:9, 11:1, 11:5) - stół 2
Jakub Czyszczoń - Grzegorz Kluzek 3:1 (11:3, 9:11, 11:9, 11:3) - stół 2
A. Bukowski / M. Mozdyniewicz - S. Kluzek / Ł. Białczyk 3:2 (11:7, 11:6, 10:12, 7:11, 11:9) - stół 1
J. Czyszczoń / M. Kierski - M. Pijanowski / G. Kluzek 3:0 (11:6, 11:8, 11:9) - stół 2

2010-10-02, 14:00 2 KS Spektrum Słopnice - OSKiR Podwawelski I Kraków 10:0

Sławomir Osika - Mirosław Różyczka 3:0 (11:5,11:5,11:6) - stół 1
Tomasz Janik - Sebastian Biały 3:0 (11:7,11:1,11:2) - stół 1
Sławomir Osika - Sebastian Biały 3:0 (11:7,11:7,11:7) - stół 1
Tomasz Janik - Mirosław Różyczka 3:0 (12:10,11:5,11:6) - stół 1
Paweł Madzula - Marcin Pojnar 3:0 (11:2,11:3,11:6) - stół 2
Janusz Osika - Paweł Drozd 3:0 (11:4,11:6,11:3) - stół 2
Paweł Madzula - Paweł Drozd 3:0 (11:5,11:8,11:8) - stół 2
Janusz Osika - Marcin Pojnar 3:0 (11:3,12:10,11:6) - stół 2
T. Janik / S. Osika - S. Biały / P. Drozd 3:1 (11:7,11:5,7:11,11:6) - stół 1
P. Madzula / J. Osika - M. Pojnar / M. Różyczka 3:1 (11:2,11:6,7:11,17:15) - stół 2
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

tomekjez
30/08/2019 16:07
Rozdanie nagród za obydwa TOPy (wiosna i lato) odbędzie się 9.09.2019 na turnieju poniedziałkowym

tomekjez
26/08/2019 22:46
z tego powodu przynajmniej 4 osoby w kolejności z następnych miejsc czyli: 17,18,19, 21,23,24,25,26 (20 i 22 nie bedzie na pewno)

tomekjez
26/08/2019 22:40
Na tą chwilę już wiem, że z pierwszej 16-ki kwalifikującej sie do gry w TOPie nie pojawią się na pewno 4-ry osoby, oraz z następnych w kolejności nie będzie na pewno 1-ej

tomekjez
26/08/2019 22:36
Ostatni turniej cyklu letniego 2019 za nami. TOP12 odbędzie się jak już pisałem 28.08.2019 w środę.

tomekjez
21/08/2019 22:45
tu na czacie, przez kolegę... itd - wchodzą do gry za nich następne osoby klasyfikacji

Archiwum