III liga - 2 kolejka - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 7
Użytkownicy: 63160

Użytkownicy Online:

Blady 1 dzień
tomekjez 1 dzień
Mamasita 7 tygodni
BOCHMAR 9 tygodni
alek11 tygodni

Gości Online: 10

Twoje IP to: 18.204.2.53

Kategorie Forum 46
Wštki na Forum 721
Posty na Forum 2196
Komentarzy 4586
Księga Gości
Newsy 1390
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
ściagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 10
Postów w Shoutbox 6670
Ostatnio Widziani
Blady 1 dzień
tomekjez 1 dzień
Mamasita 7 tygodni
BOCHMAR 9 tygodni
alek11 tygodni
losfer11 tygodni
doktorek13 tygodni
FilipU16 tygodni
Marthinus22 tygodni
Holly22 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 Turniejach 0 tomekjez 17-09-2019 10:50
Punktacja po 2 Turniejach 0 tomekjez 10-09-2019 16:26
Punktacja po 16 Turniejach ... 0 tomekjez 26-08-2019 22:32
Punktacja po 15 Turniejach 0 tomekjez 23-08-2019 10:13
Punktacja po 14 Turniejach 0 tomekjez 20-08-2019 08:54
PustaMiska - akcja charytatywna
III liga - 2 kolejka
3 Liga Tenis StołowyMoim zdaniem 2 kolejka rozjaśni dwie sprawy, kto będzie głównym kandydatem do awansu (nr 12) i kto będzie bliżej miejsca 10-go (nr 11)


kolejka 2 09.10.2010 /rezerwowy 02.10.2010/
7 OSKiR Podwawelski II Kraków - KS Gorce III Nowy Targ 10-0 Link
8 KS Gorce II Nowy Targ UKS - TOP Koziniec 8-10 Link
9 TG Sokół Zakopane - MKS KSOS I Kraków 10-5 Link
10 PKS Opoka II Trzebinia - KS Bronowianka II Kraków 2-10 Link
11 KS Cracovia 1096 Kraków - ZMCH YMCA Kraków 10-5 Link
12 ULKS Lachowice - UKS Orkan SP 5 Nowy Targ 10-6 Link
Komentarze
doktorek dnia październik 05 2010 15:12:43
oskir-gorce III / 1 (nikt nie wie kto tam gra)
gorce II - koziniec / 2 (strażacy są chyba lepsi, tylko nie wiem od kogo)
sokół - ksos / 2 ( nawet ścianka wspinaczkowa nie pomoże)
opoka - bron / 2 ( w broni zawsze jest ktoś dobry na ławce)
pasy - ymca / 2 (z kicajem może dadzą rade)
lach - orkan / 2 (powinien to być najciekawszy mecz kolejki)
natala72 dnia październik 05 2010 19:34:47
w jednych gorcach gra:klocek, wasik, magulski, antoszek, subik a w innej druzynie gra kutyla, wawrzon i jakis dwoch chlopakow
byl juz jeden przekret w derbach poniewaz nie bylo kutyly a za niego zagral klocek pod jego nazwiskiem, dlatego przekladaja meczesmiley
katapult dnia październik 05 2010 19:45:55
oskir-gorce III / 1
gorce II - koziniec / 2
sokół - ksos / 2
opoka - bron / 2
pasy - ymca / 1
lach - orkan / 1
BOCHMAR dnia październik 05 2010 19:51:46
oskir-gorce III / 1
gorce II - koziniec / 2
sokół - ksos / 2
opoka - bron / 2
pasy - ymca / 2
lach - orkan / 2
obserwator dnia październik 05 2010 20:01:03
oskirII-gorce III/1
gorceII-koziniec/2
sokół-ksos/1
opoka-bron/2
cracovia-ymca/x
lachowice-orkan/1x

natala72:skoro wiesz o przekrętach to WGiD i zgłoś takie cośsmiley!
Koeman dnia październik 05 2010 20:42:42
OKSiR - Gorce III 1
Gorce II - Koziniec 1 (czuje że będzie przekrętsmiley)
Sokół - KSOS 2
Opoka - Bronowianka 2
Cracovia - YMCA 2 (jak Kicaj zagra na swoim poziomie)
Lachowice - Orkan 1
alien dnia październik 05 2010 21:14:57
hmmmm - nie wiem czy się dobrze wklei tabela typowania po pierwszej kolejce. poszczególne wartości to nick , punkty za wytypowanie tabele ( to jest czasowe oczywiście - ale niech i tu będzie ) potem pokolei będą wartości za kolejki
... - oznaczają brak typowania.
Brakuje typów kilku osób jeśli chodzi o tabele po 1 rundzie - zapraszam zatem do typowania ich także smiley

nick za tabele 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 suma
alien 4 6 10
Katapult 4 4 8
Obserwator 3 5 8
San Gin 2 5 7
Pajoras 2 5 7
Bochmar ... 6 6
Koeman ... 6 6
Doktorek ... 5 5
Yanek ... 5 5
Bombel71 ... 5 5
elbarano 1 ... 1
alien dnia październik 05 2010 21:31:22
I jeszcze jedna próba - przez ten cholerny dodawacz ...

T - punkty za tabele ( aktualna tabela - a niech sobie będzie )
1-11 -pkt za kolejke
S - suma pkt na teraz

Nick............. T -1- -2- -3- -4- -5- -6- -7- -8- -9- 10- 11- Sum
Alien............ 4 6,0 *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** 10,0
Katapult....... 4 4,0 *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** 8,0
Obserwator... 3 5,0 *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** 8,0
San Gin........ 2 5,0 *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** 7,0
Pajoras........ 2 5,0 *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** 7,0
Bochmar...... * 6,0 *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** 6,0
Koeman....... * 6,0 *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** 6,0
Doktorek...... * 5,0 *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** 5,0
Yanek.......... * 5,0 *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** 5,0
Bombel71.... * 5,0 *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** 5,0
Ebarano....... 1 *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** 1,0
alien dnia październik 05 2010 21:35:42
i moje typy :

oskir-gorce III / 1
gorce II - koziniec / 1
sokół - ksos / 2 ( zakładam - że wojtek zagra ? )
opoka - bron / 2
pasy - ymca / 1
lach - orkan / 1
FilipU dnia październik 05 2010 21:38:54
oskir-gorce III / 1 będzie lekko łatwo i przyjemnie
gorce II - koziniec / 2 raczej Gorce sobie nie poradzą
sokół - ksos / 2 zagramy na złość obserwatorowi, który w tym roku nie lubi na nas stawiać
opoka - bron / 2 Koeman nie jedzie ale bez niego sobie poradzą
pasy - ymca / 1 sam Kicaj meczu nie wygra
lach - orkan / 1 wzmocnienia lachowic są mocniejsze niż beniaminek
BOMBEL71 dnia październik 05 2010 21:57:24
oskir-gorce III / 1
gorce II - koziniec /1
sokół - ksos / 2
opoka - bron / 2
pasy - ymca / 2
lach - orkan / 1
doktorek dnia październik 05 2010 22:02:19
Wolę źle wytypować kolejność ligi niż ją nie wytypować, więc bez entuzjazmu typuję:
1 Orkan
2 Lachowice
3 Oskir (w drugiej rundzie nadrobimy smiley, gramy u siebie smiley)
4 Bronowianka
5 Koziniec
6 Gorce (nr ten gdzie grają Wąsik,Magulski,Klocek)
7 Ksos
8 Cracovia (miejsca 8-12 zupełna dowolność, tym razem los przydzielił takie pozycje)
9 Zakopane
10 Gorce
11 Ymca
12 Trzebinia
Elbarano dnia październik 06 2010 09:22:17
oskir - gorce III/ 1
gorce II - koziniec/ 2
sokół - ksos/ 1
opoka - bronowianka/ 2
pasy - ymca/ 1
lach - orkan/ 2
czkamyk dnia październik 08 2010 20:06:44
Ciekawe na jakiej podstawie przekładają mecz Gorce.Póki co YMCA gra z Gorcami II w tą niedzielę.
pajorass dnia październik 09 2010 11:23:23
oskir - gorce III/ 1
gorce II - koziniec/ 2
sokół - ksos/ 2
opoka - bronowianka/ 2
pasy - ymca/ X
lach - orkan/ 2
Elbarano dnia październik 09 2010 15:14:57
W dniu dzisiejszym oprócz ścianki wspinaczkowej wspomagało nas słońce, "piękne świnki" i trochę umiejetności Nędzy i Waliczkasmiley
Wynik 10 - 5 smiley

Waliczek - Grzegorzewski 1:3
Chyc - Rajtar 3:1
Baran - Smuga 3:1
Nędza - Utylski F. 3:1
Chyc/Nędza - Smuga/Rajtar 3:1
Baran/Waliczek - Utylski/Grzegorzewski 3:2
Waliczek - Rajtar 3:0
Chyc - Grzegorzewski 0:3
Nędza - Smuga 3:2
Baran - Utylski 1:3
Waliczek - Smuga 3:0
Baran - Grzegorzewski 0:3
Chyc - Utylski 0:3
Nędza - Rajtar 3:0
Waliczek - Utylski 3:1
BOCHMAR dnia październik 09 2010 15:54:17
Elbarano na razie typowanie idzie ci wyśmieniciesmiley-tak trzymaj!!!
Koeman dnia październik 09 2010 17:43:10
Trzebinia II - Bronowianka II 2:10

Kopczyk - Kaczor 3:2
Rosiek - Utylski R 1:3
Wielgosz - Zych 0:3
Bałuszek K - Giza 0:3
Kopczyk/Rosiek - Giza/Kaczor 2:3
Wielgosz/Bałuszek - Zych/Stach 0:3
Kopczyk - Utylski R 0:3
Rosiek - Kaczor 1:3
Bałuszek K - Zych 1:3
Wielgosz - Giza 1:3
Kopczyk - Zych 3:0
Wielgosz - Kaczor 0:3

Cracovia - Ymca 10:5 (Kicaj 2, Bombel i Czesiek po jednym kto zdobył jeszcze jeden nie pamietam)
czkamyk dnia październik 09 2010 18:36:06
Koeman wygrałem z Wojtkiem i Andrzejem,Bombel 1 i Kicaj 2.
Niech ktoś z Cracovii wyśle protokół.Przegrałem z Darkiem 1-3.
natala72 dnia październik 09 2010 21:26:28
lach- orkan 10:6
kufel-obrochta piotr 3:0
kachel-terlecki 2:3
ormianin-obrochta pawel 3:0
surma-wolski 1:3
kufel/surma-terlecki/wolski 3:0
kachel/ormianin-obrochta/obrochta 2:3
kufel-terlecki 3:0
kachel-obrochta piotr 3:2
surma-obrochta pawel 0:3
ormianin wolski 3:2
kufel-obrochta pawel 3:0
kachel-wolski 1:3
ormianin-obrochta piotr 2:3
surma-terlecki 3:0
kufel-wolski 3:0
surma-obrochta piotr 3:0
katapult dnia październik 09 2010 22:02:25
koeman,czkamyk 2,raszta się zgadzasmiley deble i świetny paweł szlamka ustawiły meczsmiley
doktorek dnia październik 09 2010 22:35:13
Lachowice główny kandydat do awansu, napiszcie kto w Lachowicach jest nr1 itd. itd. Znam tylko Surme z którym nigdy nie wygrałem nawet grając o niebo lepiej niż teraz.
doktorek dnia październik 09 2010 22:46:17
Tabela na teraz:

1 KS Bronowianka Kraków II 2 4 20:7 13
2 ULKS Lachowice 2 4 20:9 11
3 OSKiR Podwawelski Kraków II 1 2 10:6 4
4 UKS Orkan SP 5 Nowy Targ 2 2 16:14 2
5 KS Gorce Nowy Targ II 2 2 18:18 0
6 TG Sokół Zakopane 2 2 15:15 0

7 KS Cracovia 1906 Kraków 2 2 14:15 -1
8 UKS Top Koziniec 2 2 16:18 -2
9 MKS KSOS Kraków 2 2 15:17 -2
10 KS Gorce Nowy Targ III 1 0 8:10 -2
11 PKS Opoka Trzebinia II 2 0 9:20 -11
12 ZMCh YMCA Kraków 2 0 8:20 -12
grzehk dnia październik 10 2010 11:36:17
Zróbcie zrzutę na zgrzewkę piwa to zrobi się moduł do typowania wyników ze statystykami trafień, pkt i rankingiem najlepszych typerów:}
grzehk dnia październik 10 2010 11:40:01
Zróbcie zrzutę na zgrzewkę piwa to zrobi się moduł do typowania wyników ze statystykami trafień, pkt i rankingiem najlepszych typerów:}
obserwator dnia październik 10 2010 14:24:43
doktorku, z moich obserwacji wynika, że w Lachowicach numerem jeden to ATMOSFERA smiley!
alien dnia październik 11 2010 09:10:51
hmmm - brakuje mi typowania tabeli przez Koemana, Bochmara, Bombla i Yanka - z tych którzy obstawiają wyniki ...
może jeszcze się zdecydujecie ?

zestawienie jak narazie bez jednego przełożonego meczu oskiru wygląda tak :

Nick............. T *1* *2* *3* *4* *5* *6* *7* *8* *9* 10* 11* Sum
Alien............ 2 6,0 3,0 *** *** *** *** *** *** *** *** *** 11,0
San Gin........ 2 5,0 4,0 *** *** *** *** *** *** *** *** *** 11,0
Obserwator... 2 5,0 3,5 *** *** *** *** *** *** *** *** *** 10,5
Pajoras........ 3 5,0 2,0 *** *** *** *** *** *** *** *** *** 10,0
Katapult....... 1 4,0 4,0 *** *** *** *** *** *** *** *** *** 9,0
Doktorek...... 2 5,0 2,0 *** *** *** *** *** *** *** *** *** 9,0
Bochmar...... * 6,0 2,0 *** *** *** *** *** *** *** *** *** 8,0
Koeman....... * 6,0 2,0 *** *** *** *** *** *** *** *** *** 8,0
Bombel71.... * 5,0 2,0 *** *** *** *** *** *** *** *** *** 7,0
Ebarano....... 3 *** 4,0 *** *** *** *** *** *** *** *** *** 7,0
Yanek.......... * 5,0 *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** 5,0
dp012 dnia październik 11 2010 10:43:51
Katapult zapomniał wspomnieć o dwóch innych œwietnych zawodnikach jn. co pogršżyli Męskich Chrzeœcijan (majš poparcie z góry bo w kiblu zamieniali wodę w wino czy piwo). Ja + Stara Szlamka zrobiliœmy razem 4 punkciory.smiley
FilipU dnia październik 11 2010 11:29:02
Doktorku nr 1 w Lachowicach niewątpliwie jest KUFEL. Znany z II ligi śląskiej z drużyny Lęd Pewnie dlatego Obserwator pisze o atmosferzesmiley
Elbarano chyba przez wrodzoną skromność wymienił umiejętności zawodników z Zakopanego na ostatnim miejscu a powinien na pierwszym. Dla KSOSu podróż zaczęła się pechowo( autobus, którym jechaliśmy złapał gumę).Pech pozostał z KSOSem także i w trakcie meczu. Rola ścianki i słońca jest marginalna i nie miała wpływu na wynik
BOCHMAR dnia październik 15 2010 09:43:21
Przekonałeś mnie Aliensmiley

1.OSkir
2.Lachowice
3.Orkan
4.Bronowianka
5Koziniec
6Ksos
7 Gorce II
8.Cracovia
9Zakopane
10, Gorce III
11 YMCA
12.Trzebinia

smileysmileysmiley
BOMBEL71 dnia październik 16 2010 06:08:44
1.LACHOWICE
2.ORKAN
3OSKIR II
4BRONOWIANKA
5.KOZINIEC
6.GORCE II
7.KSOS
8.ZAKOPANE
9.CRACOVIA
10.YMCA
11.TRZEBINIA
12.GORCE III
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

tomekjez
30/08/2019 16:07
Rozdanie nagród za obydwa TOPy (wiosna i lato) odbędzie się 9.09.2019 na turnieju poniedziałkowym

tomekjez
26/08/2019 22:46
z tego powodu przynajmniej 4 osoby w kolejności z następnych miejsc czyli: 17,18,19, 21,23,24,25,26 (20 i 22 nie bedzie na pewno)

tomekjez
26/08/2019 22:40
Na tą chwilę już wiem, że z pierwszej 16-ki kwalifikującej sie do gry w TOPie nie pojawią się na pewno 4-ry osoby, oraz z następnych w kolejności nie będzie na pewno 1-ej

tomekjez
26/08/2019 22:36
Ostatni turniej cyklu letniego 2019 za nami. TOP12 odbędzie się jak już pisałem 28.08.2019 w środę.

tomekjez
21/08/2019 22:45
tu na czacie, przez kolegę... itd - wchodzą do gry za nich następne osoby klasyfikacji

Archiwum