Wyniki Mistrzostw Polski Nauczycieli - Staszów 1-3.10.2010 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 7
Użytkownicy: 63160

Użytkownicy Online:

Blady 1 dzień
tomekjez 1 dzień
Mamasita 7 tygodni
BOCHMAR 9 tygodni
alek11 tygodni

Go¶ci Online: 7

Twoje IP to: 18.204.2.53

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 721
Posty na Forum 2196
Komentarzy 4586
Księga Go¶ci
Newsy 1390
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 10
Postów w Shoutbox 6670
Ostatnio Widziani
Blady 1 dzień
tomekjez 1 dzień
Mamasita 7 tygodni
BOCHMAR 9 tygodni
alek11 tygodni
losfer11 tygodni
doktorek13 tygodni
FilipU16 tygodni
Marthinus22 tygodni
Holly22 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 Turniejach 0 tomekjez 17-09-2019 10:50
Punktacja po 2 Turniejach 0 tomekjez 10-09-2019 16:26
Punktacja po 16 Turniejach ... 0 tomekjez 26-08-2019 22:32
Punktacja po 15 Turniejach 0 tomekjez 23-08-2019 10:13
Punktacja po 14 Turniejach 0 tomekjez 20-08-2019 08:54
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki Mistrzostw Polski Nauczycieli - Staszów 1-3.10.2010
Klasyfikacja końcowa -Mistrzostwa Polski Nauczycieli Staszów 01-03.10.2010

Kobiety
Kategoria do 35 lat
Rybarczyk Anna
Krzysztofik Dorota Małopolska
Krawczyk Anna ?

Kategoria 36-45 lat
Tkacz Kamila
Mazur Barbara
Krzysztoforska Katarzyna
¦migielska Monika ?

Kategoria pow. 45 lat
Rumińska Grażyna
Michalczyk Ewa
Pieczarkowska Elżbieta Małopolska
Nowakiewicz Danuta
Ozdoba Zofia ?

MężczyĽni
Kategoria do 40 lat
Krupa Sebastian
Chojnicki Marcin
Kostrubiec Piotr
Kamiński Czesław Małopolska
Wlazło Dariusz
Graczyk Jacek
Pięko¶ Albert
Batorski Maciej
Maziarz Wojciech
Drobczuk Piotr
Czeropski Karol
Kaczor Artur
Szczepaniak Paweł ?

Kategoria 41-50 lat
Rachański Artur
Kieroński Adam Małopolska
Chmielewski Tomasz Małopolska
Ostrowski Sławomir
Iwańczuk
Ochnik Mariusz
Szczegielniak Andrzej
Łopuszański Grzegorz
Tomecki Laurent
Banasik Tomasz
Przeklasa Marek Małopolska
Janeczek Leszek
Ostrowski Mariusz
Żygała Janusz
Wi¶niowski Waldemar
Ciekański Jerzy
Pabich Bogusław
Tarka Leszek
Kasendra Jan
Skrzypek Ryszard ?

Kategoria 51-60 lat
W±czek Roman
Krawczyk Bolesław
Chwiejczak Tadeusz
Rozwadowski Adam
Głodek Andrzej
Harmata Leszek
Olszowy Edmund
Krze¶niak Ireneusz
Skrobisz Andrzej
Gaborski Ireneusz
Błażytko Piotr
Krawczuk Zbigniew
Boguszewski Andrzej
Tadajewski Henryk ?

Kategoria 61-70 lat
Nowak Jan
ŁabędĽ Tadeusz Małopolska
Magdoń Marian
Rybak Henryk
Tomaszewski Eugeniusz
Fleszar Zygmunt
Wiewiór Marek
Krzystek Stefan ?

Kategoria pow. 70 lat
Orzechowski Zdzisław
Kwodawski Marian
Rajch Stanisław
Sznajderski Adam
Czapiński Antoni
Kurek Tadeusz
Krawczyk Roman
Targosiński Jan
Żukowski Jan

Kategoria zawodników zrzeszonych
1.Zemła Piotr
2.Pal Waldemar
3.Antosiak Daniel
4.M±dry Robert
5.Cichocki Aleksander
6.Grzybowski Tomasz
7.Łukasik Radosław
8. Lipowski Dawid?

Klasyfikacje przesłał Kamiński Czesław
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

tomekjez
30/08/2019 16:07
Rozdanie nagród za obydwa TOPy (wiosna i lato) odbędzie się 9.09.2019 na turnieju poniedziałkowym

tomekjez
26/08/2019 22:46
z tego powodu przynajmniej 4 osoby w kolejności z następnych miejsc czyli: 17,18,19, 21,23,24,25,26 (20 i 22 nie bedzie na pewno)

tomekjez
26/08/2019 22:40
Na tą chwilę już wiem, że z pierwszej 16-ki kwalifikującej sie do gry w TOPie nie pojawią się na pewno 4-ry osoby, oraz z następnych w kolejności nie będzie na pewno 1-ej

tomekjez
26/08/2019 22:36
Ostatni turniej cyklu letniego 2019 za nami. TOP12 odbędzie się jak już pisałem 28.08.2019 w środę.

tomekjez
21/08/2019 22:45
tu na czacie, przez kolegę... itd - wchodzą do gry za nich następne osoby klasyfikacji

Archiwum