Wschodnia grupa III liga mężczyzn - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 7
Użytkownicy: 63160

Użytkownicy Online:

Blady 1 dzień
tomekjez 1 dzień
Mamasita 7 tygodni
BOCHMAR 9 tygodni
alek11 tygodni

Go¶ci Online: 7

Twoje IP to: 18.204.2.53

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 721
Posty na Forum 2196
Komentarzy 4586
Księga Go¶ci
Newsy 1390
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 10
Postów w Shoutbox 6670
Ostatnio Widziani
Blady 1 dzień
tomekjez 1 dzień
Mamasita 7 tygodni
BOCHMAR 9 tygodni
alek11 tygodni
losfer11 tygodni
doktorek13 tygodni
FilipU16 tygodni
Marthinus22 tygodni
Holly22 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 Turniejach 0 tomekjez 17-09-2019 10:50
Punktacja po 2 Turniejach 0 tomekjez 10-09-2019 16:26
Punktacja po 16 Turniejach ... 0 tomekjez 26-08-2019 22:32
Punktacja po 15 Turniejach 0 tomekjez 23-08-2019 10:13
Punktacja po 14 Turniejach 0 tomekjez 20-08-2019 08:54
PustaMiska - akcja charytatywna
Wschodnia grupa III liga mężczyzn
3 Liga Tenis Stołowy27 marca 2011 roku III liga - wschodnia zakończyła rozgrywki. Mistrzem została drużyna UKS Agra Olesno I. W czasie całego sezonu straciła tylko jeden punkt. Na drugim miejscu KS Spektrum Słopnice II. Nasze drużyny ( Lachowice i Bronowianka ) nie będ± miały lekko w barażach.

Protokół z ostatniej kolejki:
KS Spektrum Słopnice II - UKS Agra Olesno I 6-12

1 A PALACZ Grzegorz
W ŁˇCZYŃSKI Radosław
0:3 (7:11, 8:11, 8:11) 0:1

2 B BOLSĘGA Paweł
X CHMIELEWSKI Tomasz
0:3 (8:11, 3:11, 9:11) 0:2

3 C URBAŃSKI Adam
Y ŁABĘD¬ Tomasz
0:3 (8:11, 7:11, 8:11) 0:3

4 D PIWOWARCZYK Roman
Z FURTAK Krzysztof
0:3 (10:12, 9:11, 13:15) 0:4

5 A URBAŃSKI Adam
PIWOWARCZYK Roman
W ŁˇCZYŃSKI Radosław
FURTAK Krzysztof
0:3 (9:11, 5:11, 8:11) 0:5

6 B PALACZ Grzegorz
BOLSĘGA Paweł
X CHMIELEWSKI Tomasz
ŁABĘD¬ Tomasz
3:1 (11:7, 4:11, 11:8, 11:8) 1:5

7 A PALACZ Grzegorz
X CHMIELEWSKI Tomasz
3:0 (11:8, 11:8, 12:10) 2:5

8 B BOLSĘGA Paweł
W ŁˇCZYŃSKI Radosław
3:1 (11:6, 11:6, 12:14, 11:9) 3:5

9 D PIWOWARCZYK Roman
Y ŁABĘD¬ Tomasz
3:0 (12:10, 11:3, 11:6) 4:5

10 C URBAŃSKI Adam
Z FURTAK Krzysztof
2:3 (7:11, 11:3, 11:9, 13:15, 8:11) 4:6

11 A PALACZ Grzegorz
Y ŁABĘD¬ Tomasz
3:0 (11:8, 11:8, 11:8) 5:6

12 C URBAŃSKI Adam
W ŁˇCZYŃSKI Radosław
2:3 (11:4, 14:12, 15:17, 8:11, 6:11) 5:7

13 B BOLSĘGA Paweł
Z FURTAK Krzysztof
1:3 (9:11, 6:11, 11:4, 6:11) 5:8

14 D PIWOWARCZYK Roman
X CHMIELEWSKI Tomasz
3:1 (3:11, 11:8, 11:7, 11:7) 6:8

15 A PALACZ Grzegorz
Z FURTAK Krzysztof
2:3 (4:11, 11:7, 13:11, 8:11, 9:11) 6:9

16 D MATUSIAK Łukasz
W ŁˇCZYŃSKI Radosław
1:3 (13:11, 8:11, 6:11, 6:11) 6:10

17 B BOLSĘGA Paweł
Y MOTYKA Tadeusz
2:3 (11:8, 13:11, 5:11, 7:11, 9:11) 6:11

18 C KAIM Adrian
X CHMIELEWSKI Tomasz
0:3 (10:12, 8:11, 9:11) 6:12


Tabela
1 UKS Agra Olesno I
16 31 184

2 KS Spektrum Słopnice II
16 28 118

3 UKS Sokół Żabno
16 24 48

4 KS Start Nowy S±cz
16 16 -8

5 MOSiR Tuchów
15 15 -28

6 KS Talar-Team Szczawa
15 13 -46



7 UKS Agra Olesno II
16 16 22

8 MKS Rado¶ć Gorlice
16 14 -12

9* LUKS Sufczyn
16 11 -38

10* UKS SP 1 Tarnów
16 11 -56

11 LKS Olimpia Bucze
16 8 -80

12 LUKS Galux Skrzyszów
16 3 -104
Komentarze
tomo dnia kwiecień 02 2011 18:04:48
smileyStało w Biblii jak byk, że po latach tłustych następuj± lata chude....W ubiegłorocznych rozgrywkach zachodnia grupa brylowała w barażach, co niestety nie przeniosło sie na II ligę.
W tym roku))) -zakończenie dowolne-wg życzeń!!!
Zaciętych meczy w barażach życzę, oraz sportowego ducha walki!!smileysmileysmiley
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

tomekjez
30/08/2019 16:07
Rozdanie nagród za obydwa TOPy (wiosna i lato) odbędzie się 9.09.2019 na turnieju poniedziałkowym

tomekjez
26/08/2019 22:46
z tego powodu przynajmniej 4 osoby w kolejności z następnych miejsc czyli: 17,18,19, 21,23,24,25,26 (20 i 22 nie bedzie na pewno)

tomekjez
26/08/2019 22:40
Na tą chwilę już wiem, że z pierwszej 16-ki kwalifikującej sie do gry w TOPie nie pojawią się na pewno 4-ry osoby, oraz z następnych w kolejności nie będzie na pewno 1-ej

tomekjez
26/08/2019 22:36
Ostatni turniej cyklu letniego 2019 za nami. TOP12 odbędzie się jak już pisałem 28.08.2019 w środę.

tomekjez
21/08/2019 22:45
tu na czacie, przez kolegę... itd - wchodzą do gry za nich następne osoby klasyfikacji

Archiwum