Wyniki 11 i 12 turnieju cyklu zima-wiosna 2011 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 7
Użytkownicy: 63160

Użytkownicy Online:

tomekjez 6 dni
Blady 2 tygodni
Mamasita 6 tygodni
BOCHMAR 9 tygodni
alek10 tygodni

Go¶ci Online: 7

Twoje IP to: 34.237.76.91

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 720
Posty na Forum 2195
Komentarzy 4586
Księga Go¶ci
Newsy 1389
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 10
Postów w Shoutbox 6670
Ostatnio Widziani
tomekjez 6 dni
Blady 2 tygodni
Mamasita 6 tygodni
BOCHMAR 9 tygodni
alek10 tygodni
losfer11 tygodni
doktorek13 tygodni
FilipU16 tygodni
Marthinus21 tygodni
Holly22 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 2 Turniejach 0 tomekjez 10-09-2019 16:26
Punktacja po 16 Turniejach ... 0 tomekjez 26-08-2019 22:32
Punktacja po 15 Turniejach 0 tomekjez 23-08-2019 10:13
Punktacja po 14 Turniejach 0 tomekjez 20-08-2019 08:54
Punktacja po 13 Turniejach 0 tomekjez 15-08-2019 22:17
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 11 i 12 turnieju cyklu zima-wiosna 2011
Cykl wiosna 2011 Podwawelskie Grand PrixTurniej 11:

1. Damian Zaj±c 57
2. Krzysztof Kapik 54
3. Mirosław Różyczka 51
4. Marcin Pojnar 48
5-6. Grzegorz Kluzek 45
Łukasz Klimas 45
7-8. Antoni Wojciaczyk 42
Robert Wielgosz 42
9-12. Paweł Konstantyn 39
Marek Biesaga 39
Stanisław Kurdziel 39
Bogdan Palczyński 39
13-16. Tomasz Pietrzak 36
Zbigniew Repetowski 36
Rafał Glazer 36
Janusz Seweryn 36
17-23. Tadeusz Szymoniak 33
Paweł ¦lazyk 33
Jakub Biel 33
Jacek Zaj±c 33
Ziemowit Sowiński 33
Paweł Stach 33
Sławomir Bzowy 33
24-28. Ryszard WoĽniak 30
Alojzy Nowak 30
Maciej Gonet 30
Józef Knapczyk 30
Tadeusz Rutkowski 30

Turniej 12:

1. Mariusz Bochenek 54
2. Damian Zaj±c 51
3. Tomasz Janik 48
4. Paweł Konstantyn 45
5-6. Tomasz Pietrzak 42
Krzysztof Kapik 42
7-8. Stanisław Kurdziel 39
Czesław Kamiński 39
9-12. Angelika Janik 36
Alojzy Nowak 36
Bogdan Palczyński 36
Antoni Wojciaczyk 36
13-16. Marcin Pojnar 33
Paweł ¦lazyk 33
Jakub Biel 33
Radosław Morek 33
17-24. Ziemowit Sowiński 30
Tadeusz Rutkowski 30
Ryszard WoĽniak 30
Zbigniew Repetowski 30
Tadeusz Szymoniak 30
Sławomir Bzowy 30
Maciej Gonet 30
Bogdan Wełna 30
25. Jacek Zaj±c 27
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

tomekjez
30/08/2019 16:07
Rozdanie nagród za obydwa TOPy (wiosna i lato) odbędzie się 9.09.2019 na turnieju poniedziałkowym

tomekjez
26/08/2019 22:46
z tego powodu przynajmniej 4 osoby w kolejności z następnych miejsc czyli: 17,18,19, 21,23,24,25,26 (20 i 22 nie bedzie na pewno)

tomekjez
26/08/2019 22:40
Na tą chwilę już wiem, że z pierwszej 16-ki kwalifikującej sie do gry w TOPie nie pojawią się na pewno 4-ry osoby, oraz z następnych w kolejności nie będzie na pewno 1-ej

tomekjez
26/08/2019 22:36
Ostatni turniej cyklu letniego 2019 za nami. TOP12 odbędzie się jak już pisałem 28.08.2019 w środę.

tomekjez
21/08/2019 22:45
tu na czacie, przez kolegę... itd - wchodzą do gry za nich następne osoby klasyfikacji

Archiwum