Mistrzostwa Europy weteranów - Liberec - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 7
Użytkownicy: 63160

Użytkownicy Online:

Blady 1 dzień
tomekjez 1 dzień
Mamasita 7 tygodni
BOCHMAR 9 tygodni
alek11 tygodni

Go¶ci Online: 3

Twoje IP to: 18.204.2.53

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 721
Posty na Forum 2196
Komentarzy 4586
Księga Go¶ci
Newsy 1390
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 10
Postów w Shoutbox 6670
Ostatnio Widziani
Blady 1 dzień
tomekjez 1 dzień
Mamasita 7 tygodni
BOCHMAR 9 tygodni
alek11 tygodni
losfer11 tygodni
doktorek13 tygodni
FilipU16 tygodni
Marthinus22 tygodni
Holly22 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 Turniejach 0 tomekjez 17-09-2019 10:50
Punktacja po 2 Turniejach 0 tomekjez 10-09-2019 16:26
Punktacja po 16 Turniejach ... 0 tomekjez 26-08-2019 22:32
Punktacja po 15 Turniejach 0 tomekjez 23-08-2019 10:13
Punktacja po 14 Turniejach 0 tomekjez 20-08-2019 08:54
PustaMiska - akcja charytatywna
Mistrzostwa Europy weteranów - Liberec
WeteraniME weteranów: 52. Polaków w turnieju głównym

Od poniedziałku w Libercu rozgrywane s± Mistrzostwa Europy weteranów w tenisie stołowym. Do turnieju głównego udało się awansować 52. reprezentantom naszego kraju.

Pocz±tek turnieju głównego w czwartek.

Rywale Polaków w 1. rundzie:

kobiety - 40-49 lat:

Katarzyna Bielak (POL) - Claudia Piccu (GER)

Alina Zborowska (POL) - Olga Biryukova (RUS)

Katarzyna Krzysztoforska (POL) - Fulya Diker (TUR)

kobiety - 50-59 lat:

Halina Siewert (POL) - Valeriya Akulenko (RUS)

Danuta Nowakiewicz (POL) - Christiane Pape (GER)

Ewa Michalczyk (POL) - Doris Sonntag (GER)

Teresa Gregorczyk (POL) - wolny los

kobiety - 60-64 lat:

Grażyna Rumińska (POL) - wolny los

Alicja Skrzypicka (POL) - wolny los

kobiety - 80-84 lat:

Danuta Ksi±żek (POL) - Antonina Dobrynina (RUS)

mężczyĽni - 40-49 lat:

Paweł Paga (POL) - Jogenes Senorin (ENG)

Krzysztof Piotrowski (POL) - wolny los

Dariusz Barychta (POL) - wolny los

Zbigniew Ficner (POL) - Albert Leisen (GER)

Mariusz Bochenek (POL) - Miroslav Kolar (SVK)

Marek Strzałka (POL) - Daniel Pisarcik (SVK)

Piotr Zemła (POL) - Miroslav Hrdy (CZE)

Sebastian Iwanicki (POL) - Thorsten Winter (GER)

Adam Kleczkowski (POL) - Jozef Szocs (HUN)

Krzysztof Olszewski (POL) - wolny los

Jacek Wieczerzak (POL) - Roger Johansson (SWE)

Ronbert Derkowski (POL) - Patrick Neumann (GER)

Zdzisław Paliwoda (POL) - Steffen Gamann (GER)

Witold Nowakowski (POL) - Dmitry Abramenko (ISR)

Andrzej Cabański (POL) - wolny los

Tomasz Makowski (POL) - Alexandr Momzerov (RUS)

mężczyĽni - 50-59 lat:

Mirosław Lewczuk (POL) - Vladimir Rakosnik (CZE)

Stanisław Magdoń (POL) - Josef Kwasniak (GER)

Waldemar Cabański (POL) - Hans-Jorgen Matern (GER)

Antoni Biedziuk (POL) - Pavel Spacek (CZE)

Władysław Zbylut (POL) - Johann Ossner (GER)

Wiesław Rygiel (POL) - Thomas Schmitz (GER)

Janusz Żukowski (POL) - Kjell Hanen (NOR)

mężczyĽni - 60-64 lat:

Marian WoĽniak (POL) - wolny los

Marek Wlekliński (POL) - Miroslav Siske (CZE)

Jerzy Przygoda (POL) - wolny los

Adam Trela (POL) - Zdenek Balusek (CZE)

Stanisław Janicki (POL) - Ladislav Kuchar (CZE)

Edmund Renkel (POL) - wolny los

mężczyĽni - 65-69 lat:

Franciszek Dulkowski (POL) - wolny los

Eugeniusz Górecki (POL) - wolny los

mężczyĽni - 70-74 lat:

Remigiusz Kacperczyk (POL) - Manfred Sinnhofer (GER)

Ryszard Banaszkiewicz (POL) - Manfred Meyer (GER)

Jan Hreczuch (POL) - Rolf Schubert (GER)

Henryk Mryc (POL) - Jozef Szabo (SVK)

Zdzisław Orzechowski (POL) - Ladislav Sejpka (CZE)

Henryk Glura (POL) - Manfred Brocker (GER)

Marian Kwodawski (POL) - Adolf Propfe (GER)

mężczyĽni - 75-79 lat:

Stefan Zerdzicki (POL) - wolny los

Bogdan Gorczyca (POL) - Karel Jezek (CZE)

Karol Bula (POL) - wolny los

mężczyĽni - 80-84 lat:

Zbigniew Jankowski (POL) - wolny los

opracował Mateusz PRZYBYŁ www.e-pingpong.pl
Komentarze
doktorek dnia czerwiec 23 2011 14:53:49

http://www.evc2011.com/results/MS40_CH.html

BOCHENEK Mariusz http://www.evc2011.com/players/index.php?option=matches&number=1869
grupowe:
MS40 GR34 2011-06-20 11:30 8 (Hall A) BAKALAR (CZE) BOCHENEK (POL) 3 : 0 (6, 6, 9)
MS40 GR34 2011-06-20 11:30 8 (Hall A)
GRAWERT (GER) BOCHENEK (POL) 2 : 3 (5, -9, 7, -5, -10)
MS40 GR34 2011-06-20 11:30 8 (Hall A)
BOCHENEK (POL) KAKER (SVN) 3 : 0 (10, 5, 4)

debel w grupach:
MD40 GR12 2011-06-21 11:30 81 (Hall C)
VENDELBO (DEN)
PERSSON (SWE) BOCHENEK (POL)
STRZALKA (POL) 2 : 3 (8, -10, 7, -9, -10)
MD40 GR12 2011-06-21 11:30 81 (Hall C)
SKACELIK (CZE)
VALENTA (CZE) BOCHENEK (POL)
STRZALKA (POL) 3 : 1 (5, -9, 10, 7)
MD40 GR12 2011-06-21 11:30 81 (Hall C)
WOLF (GER)
TIMAN (ISR) BOCHENEK (POL)
STRZALKA (POL) 0 : 3 (0, 0, 0)

singiel turniej główny:
MS40 256 2011-06-23 11:30 1 (Hall A)
KOLAR (SVK) BOCHENEK (POL) 0 : 3 (-12, -5, -10)
MS40 128 2011-06-23 15:00 14 (Hall A)
BOCHENEK (POL) GROGER (GER) 3 : 0 (12, 6, 6)
MS40 64 2011-06-23 17:30 23 (Hall A)
() BOCHENEK (POL)

STRZALKA Marek http://www.evc2011.com/players/index.php?option=matches&number=1927

grupowe:
MS40 GR62 2011-06-20 14:00 10 (Hall A)
BOHL (GER) STRZALKA (POL) 0 : 3 (-10, -10, -5)
MS40 GR62 2011-06-20 14:00 10 (Hall A)
STUDENOVSKY (CZE) STRZALKA (POL) 1 : 3 (-9, 8, -8, -8)
MS40 GR62 2011-06-20 14:00 10 (Hall A)
STRZALKA (POL) KRSIAK (SVK) 3 : 1 (7, -6, 10, 10)

singiel turniej główny:
MS40 256 2011-06-23 11:30 4 (Hall A)
PISARCIK (SVK) STRZALKA (POL) 1 : 3 (-13, -1, 10, -4)
MS40 128 2011-06-23 15:00 17 (Hall A)
NEUMAIER (GER) STRZALKA (POL) 3 : 1 (-9, 9, 3, 6)


RYGIEL Wiesław http://www.evc2011.com/players/index.php?option=matches&number=1922

w grupach:
MS50 GR071 2011-06-20 11:30 57 (Hall B )
ARMSTRONG (ENG) RYGIEL (POL) 0 : 3 (-4, -2, -4)
MS50 GR071 2011-06-20 11:30 57 (Hall B )
KRETSCHMER (GER) RYGIEL (POL) 2 : 3 (-3, -3, 1, 7, -9)
MS50 GR071 2011-06-20 11:30 57 (Hall B )
RYGIEL (POL) SCHLOPATH (GER) 2 : 3 (-2, -9, 6, 4, -9)

debel w grupach:
MD50 GR26 2011-06-21 11:30 52 (Hall B )
KRAMER (GER)
MAIER (GER) RYGIEL (POL)
WITKOWSKI (POL) 3 : 1 (-6, 6, 7, 6)
MD50 GR26 2011-06-21 11:30 52 (Hall B )
KASPAREK (CZE)
KRATOCHVIL (CZE) RYGIEL (POL)
WITKOWSKI (POL) 3 : 0 (7, 7, 4)
MD50 GR26 2011-06-21 11:30 52 (Hall B )
KOFOD (DEN)
LARSEN (DEN) RYGIEL (POL)
WITKOWSKI (POL) 3 : 0 (5, 6, 8)

singiel turniej główny:
MS50 256 2011-06-23 10:30 9 (Hall A)
RYGIEL (POL) SCHMITZ (GER) 2 : 3 (8, -9, 6, -8, -11)

MRYC Henryk http://www.evc2011.com/players/index.php?option=matches&number=1905
w grupach:
MS70 GR49 2011-06-20 19:00 35 (Hall B )
JEKABSONS (LAT) MRYC (POL) 3 : 2 (-7, 10, 6, -5, 5)
MS70 GR49 2011-06-20 19:00 35 (Hall B )
WALTER (GER) MRYC (POL) 0 : 3 (-7, -5, -7)
MS70 GR49 2011-06-20 19:00 35 (Hall B )
MRYC (POL) GOLLNICK (GER) 3 : 0 (6, 6, 8)

debel w grupach:
MD70 GR03 2011-06-21 16:30 29 (Hall B )
BORG (SWE)
MAGNUSSON (SWE) MRYC (POL)
ORZECHOWSKI (POL) 1 : 3 (-9, 10, -10, -7)
MD70 GR03 2011-06-21 16:30 29 (Hall B )
GOLLNICK (GER)
KOSCHINSKI (GER) MRYC (POL)
ORZECHOWSKI (POL) 2 : 3 (-10, 9, -8, 9, -7)
MD70 GR03 2011-06-21 16:30 29 (Hall B )
KLEMM (GER)
PESCHKE (GER) MRYC (POL)
ORZECHOWSKI (POL) 1 : 3 (7, -6, -5, -5)

debel turniej główny:
MD70 32 2011-06-24 15:30 20 (Hall A)
()
() MRYC (POL)
ORZECHOWSKI (POL)

singiel turniej główny:
MS70 128 2011-06-23 13:00 7 (Hall A)
MRYC (POL) SZABO (SVK) 3 : 1 (-10, 1, 6, 6)
MS70 64 2011-06-23 16:30 20 (Hall A)
MRYC (POL) MAGNUSSON (SWE)
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

tomekjez
30/08/2019 16:07
Rozdanie nagród za obydwa TOPy (wiosna i lato) odbędzie się 9.09.2019 na turnieju poniedziałkowym

tomekjez
26/08/2019 22:46
z tego powodu przynajmniej 4 osoby w kolejności z następnych miejsc czyli: 17,18,19, 21,23,24,25,26 (20 i 22 nie bedzie na pewno)

tomekjez
26/08/2019 22:40
Na tą chwilę już wiem, że z pierwszej 16-ki kwalifikującej sie do gry w TOPie nie pojawią się na pewno 4-ry osoby, oraz z następnych w kolejności nie będzie na pewno 1-ej

tomekjez
26/08/2019 22:36
Ostatni turniej cyklu letniego 2019 za nami. TOP12 odbędzie się jak już pisałem 28.08.2019 w środę.

tomekjez
21/08/2019 22:45
tu na czacie, przez kolegę... itd - wchodzą do gry za nich następne osoby klasyfikacji

Archiwum