Wyniki 5 turnieju cyklu wakacje 2011 - Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 7
Użytkownicy: 63160

Użytkownicy Online:

doktorek 3 dni
Blady 6 dni
tomekjez 6 dni
Mamasita 7 tygodni
BOCHMAR10 tygodni

Go¶ci Online: 11

Twoje IP to: 35.173.47.43

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 721
Posty na Forum 2196
Komentarzy 4587
Księga Go¶ci
Newsy 1390
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 10
Postów w Shoutbox 6670
Ostatnio Widziani
doktorek 3 dni
Blady 6 dni
tomekjez 6 dni
Mamasita 7 tygodni
BOCHMAR10 tygodni
alek11 tygodni
losfer12 tygodni
FilipU17 tygodni
Marthinus22 tygodni
Holly23 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 Turniejach 0 tomekjez 17-09-2019 10:50
Punktacja po 2 Turniejach 0 tomekjez 10-09-2019 16:26
Punktacja po 16 Turniejach ... 0 tomekjez 26-08-2019 22:32
Punktacja po 15 Turniejach 0 tomekjez 23-08-2019 10:13
Punktacja po 14 Turniejach 0 tomekjez 20-08-2019 08:54
PustaMiska - akcja charytatywna
Wyniki 5 turnieju cyklu wakacje 2011
cykl wakacje 2011 Podwawelskie Grand Prix1. Tomasz Janik 61
2. Paweł Stach 58
3. Jakub Biel 55
4. Wiesław Rygiel 52
5-6. Łukasz Klimas 49
Marcin Pojnar 49
7-8. Stefan Flak 46
Mirosław Różyczka 46
9-12. Tadeusz Rutkowski 43
Marek Strzałka 43
Krzysztof Kapik 43
Grzegorz Kluzek 43
13-16. Stanisław Kurdziel 40
Zbigniew Repetowski 40
Paweł ¦lazyk 40
Damian D±browski 40
17-24. Marcin Guzik 37
Tadeusz Szymoniak 37
Marek Rajtar 37
Jacek Skalda 37
Adrian Harmaciński 37
Ziemowit Sowiński 37
Bogdan Wełna 37
Maciej Gonet 37
25-32. Jerzy ¦miałek 34
Alojzy Nowak 34
Krzysztof Petka 34
Aleksander Sienko 34
Tomasz Kruk 34
Dawid Taler 34
Marek Kochmański 34
Adam Bułat 34
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

tomekjez
30/08/2019 16:07
Rozdanie nagród za obydwa TOPy (wiosna i lato) odbędzie się 9.09.2019 na turnieju poniedziałkowym

tomekjez
26/08/2019 22:46
z tego powodu przynajmniej 4 osoby w kolejności z następnych miejsc czyli: 17,18,19, 21,23,24,25,26 (20 i 22 nie bedzie na pewno)

tomekjez
26/08/2019 22:40
Na tą chwilę już wiem, że z pierwszej 16-ki kwalifikującej sie do gry w TOPie nie pojawią się na pewno 4-ry osoby, oraz z następnych w kolejności nie będzie na pewno 1-ej

tomekjez
26/08/2019 22:36
Ostatni turniej cyklu letniego 2019 za nami. TOP12 odbędzie się jak już pisałem 28.08.2019 w środę.

tomekjez
21/08/2019 22:45
tu na czacie, przez kolegę... itd - wchodzą do gry za nich następne osoby klasyfikacji

Archiwum