Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 7
Użytkownicy: 63160

Użytkownicy Online:

Blady 1 dzień
tomekjez 1 dzień
Mamasita 7 tygodni
BOCHMAR 9 tygodni
alek11 tygodni

Go¶ci Online: 7

Twoje IP to: 18.204.2.53

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 721
Posty na Forum 2196
Komentarzy 4586
Księga Go¶ci
Newsy 1390
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 10
Postów w Shoutbox 6670
Ostatnio Widziani
Blady 1 dzień
tomekjez 1 dzień
Mamasita 7 tygodni
BOCHMAR 9 tygodni
alek11 tygodni
losfer11 tygodni
doktorek13 tygodni
FilipU16 tygodni
Marthinus22 tygodni
Holly22 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 Turniejach 0 tomekjez 17-09-2019 10:50
Punktacja po 2 Turniejach 0 tomekjez 10-09-2019 16:26
Punktacja po 16 Turniejach ... 0 tomekjez 26-08-2019 22:32
Punktacja po 15 Turniejach 0 tomekjez 23-08-2019 10:13
Punktacja po 14 Turniejach 0 tomekjez 20-08-2019 08:54
PustaMiska - akcja charytatywna
5 liga Kraków 2008/2009 - Tenis stołowy
Tenis stołowy - 5 liga Kraków 2007/2008

TABELA 5 LIGA

kolejka 1 27-28.09.2008

1 UKS MAGNUM KO¬MICE WIELKIE PAUZA
2 KS CONTRA 06 KRAKÓW OSKiR PODWAWELSKI IV KRAKÓW 6-4
3 MKS KSOS IV KRAKÓW CKiS SKAWINA 10-0
4 MKS SPARTAKUS NIEPOŁOMICE KS WANDA KRAKÓW 0-10
5 KS BRONOWIANKA III KRAKÓW UKS JOLA KRAKÓW 3-7
6 UKS ROKICIE II SZCZYTNIKI KS PRˇDNICZANKA KRAKÓW 7-3

kolejka 2 4-5.10.2008

7 PAUZA KS PRˇDNICZANKA KRAKÓW
8 UKS JOLA KRAKÓW UKS ROKICIE II SZCZYTNIKI 9-1
9 KS WANDA KRAKÓW KS BRONOWIANKA III KRAKÓW 7-3
10 CKiS SKAWINA MKS SPARTAKUS NIEPOŁOMICE 10-0
11 OSKiR PODWAWELSKI IV KRAKÓW MKS KSOS IV KRAKÓW 1-9
12 UKS MAGNUM KO¬MICE WIELKIE KS CONTRA 06 KRAKÓW 7-3

kolejka 3 11-12.10.2008

13 KS CONTRA 06 KRAKÓW PAUZA
14 MKS KSOS IV KRAKÓW UKS MAGNUM KO¬MICE WIELKIE 4-6
15 MKS SPARTAKUS NIEPOŁOMICE OSKiR PODWAWELSKI IV KRAKÓW 0-10
16 KS BRONOWIANKA III KRAKÓW CKiS SKAWINA 1-9
17 UKS ROKICIE II SZCZYTNIKI KS WANDA KRAKÓW 7-3
18 KS PRˇDNICZANKA KRAKÓW UKS JOLA KRAKÓW 1-9

kolejka 4 18-19.10.2008

19 PAUZA UKS JOLA KRAKÓW
20 KS WANDA KRAKÓW KS PRˇDNICZANKA KRAKÓW
21 CKiS SKAWINA UKS ROKICIE II SZCZYTNIKI
22 OSKiR PODWAWELSKI IV KRAKÓW KS BRONOWIANKA III KRAKÓW
23 UKS MAGNUM KO¬MICE WIELKIE MKS SPARTAKUS NIEPOŁOMICE
24 KS CONTRA 06 KRAKÓW MKS KSOS IV KRAKÓW

kolejka 5 25-26.10.2008

25 MKS KSOS IV KRAKÓW PAUZA
26 MKS SPARTAKUS NIEPOŁOMICE KS CONTRA 06 KRAKÓW
27 KS BRONOWIANKA III KRAKÓW UKS MAGNUM KO¬MICE WIELKIE
28 UKS ROKICIE II SZCZYTNIKI OSKiR PODWAWELSKI IV KRAKÓW
29 KS PRˇDNICZANKA KRAKÓW CKiS SKAWINA
30 UKS JOLA KRAKÓW KS WANDA KRAKÓW

kolejka 6 8-9.11.2008

31 PAUZA KS WANDA KRAKÓW
32 CKiS SKAWINA UKS JOLA KRAKÓW
33 OSKiR PODWAWELSKI IV KRAKÓW KS PRˇDNICZANKA KRAKÓW
34 UKS MAGNUM KO¬MICE WIELKIE UKS ROKICIE II SZCZYTNIKI
35 KS CONTRA 06 KRAKÓW KS BRONOWIANKA III KRAKÓW
36 MKS KSOS IV KRAKÓW MKS SPARTAKUS NIEPOŁOMICE

kolejka 7 15-16.11.2008

37 MKS SPARTAKUS NIEPOŁOMICE PAUZA
38 KS BRONOWIANKA III KRAKÓW MKS KSOS IV KRAKÓW
39 UKS ROKICIE II SZCZYTNIKI KS CONTRA 06 KRAKÓW
40 KS PRˇDNICZANKA KRAKÓW UKS MAGNUM KO¬MICE WIELKIE
41 UKS JOLA KRAKÓW OSKiR PODWAWELSKI IV KRAKÓW
42 KS WANDA KRAKÓW CKiS SKAWINA

kolejka 8 22-23.11.2008

43 PAUZA CKiS SKAWINA
44 OSKiR PODWAWELSKI IV KRAKÓW KS WANDA KRAKÓW
45 UKS MAGNUM KO¬MICE WIELKIE UKS JOLA KRAKÓW
46 KS CONTRA 06 KRAKÓW KS PRˇDNICZANKA KRAKÓW
47 MKS KSOS IV KRAKÓW UKS ROKICIE II SZCZYTNIKI
48 MKS SPARTAKUS NIEPOŁOMICE KS BRONOWIANKA III KRAKÓW

kolejka 9 6-7.12.2008

49 KS BRONOWIANKA III KRAKÓW PAUZA
50 UKS ROKICIE II SZCZYTNIKI MKS SPARTAKUS NIEPOŁOMICE
51 KS PRˇDNICZANKA KRAKÓW MKS KSOS IV KRAKÓW
52 UKS JOLA KRAKÓW KS CONTRA 06 KRAKÓW
53 KS WANDA KRAKÓW UKS MAGNUM KO¬MICE WIELKIE
54 CKiS SKAWINA OSKiR PODWAWELSKI IV KRAKÓW

kolejka 10 13-14.12.2008

55 PAUZA OSKiR PODWAWELSKI IV KRAKÓW
56 UKS MAGNUM KO¬MICE WIELKIE CKiS SKAWINA
57 KS CONTRA 06 KRAKÓW KS WANDA KRAKÓW
58 MKS KSOS IV KRAKÓW UKS JOLA KRAKÓW
59 MKS SPARTAKUS NIEPOŁOMICE KS PRˇDNICZANKA KRAKÓW
60 KS BRONOWIANKA III KRAKÓW UKS ROKICIE II SZCZYTNIKI

kolejka 11 10-11.01.2009

61 UKS ROKICIE II SZCZYTNIKI PAUZA
62 KS PRˇDNICZANKA KRAKÓW KS BRONOWIANKA III KRAKÓW
63 UKS JOLA KRAKÓW MKS SPARTAKUS NIEPOŁOMICE
64 KS WANDA KRAKÓW MKS KSOS IV KRAKÓW
65 CKiS SKAWINA KS CONTRA 06 KRAKÓW
66 OSKiR PODWAWELSKI IV KRAKÓW UKS MAGNUM KO¬MICE WIELKIE

Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

tomekjez
30/08/2019 16:07
Rozdanie nagród za obydwa TOPy (wiosna i lato) odbędzie się 9.09.2019 na turnieju poniedziałkowym

tomekjez
26/08/2019 22:46
z tego powodu przynajmniej 4 osoby w kolejności z następnych miejsc czyli: 17,18,19, 21,23,24,25,26 (20 i 22 nie bedzie na pewno)

tomekjez
26/08/2019 22:40
Na tą chwilę już wiem, że z pierwszej 16-ki kwalifikującej sie do gry w TOPie nie pojawią się na pewno 4-ry osoby, oraz z następnych w kolejności nie będzie na pewno 1-ej

tomekjez
26/08/2019 22:36
Ostatni turniej cyklu letniego 2019 za nami. TOP12 odbędzie się jak już pisałem 28.08.2019 w środę.

tomekjez
21/08/2019 22:45
tu na czacie, przez kolegę... itd - wchodzą do gry za nich następne osoby klasyfikacji

Archiwum