Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
 
 
Nawigacja
Tenis stołowy

Forum

2 liga

3 liga

4 liga zach�d

5 liga Gr.A Krak�w

5 liga Gr.B Krak�w

Video

Szukaj

Kategorie Newsów
Archiwum Newsów
Mapa Serwisu

Kontakt
Statystyki strony
Klub Sportowy Podwawelski - Tenis stołowy - Turnieje Poniedziałkowe
WITAMY:
yqWymoreHallwachskv
jako nowego użytkownika.

Zarejestrowanch Uzytkowników: 63169

Super Administratorzy: 2
Administratorzy: 7
Użytkownicy: 63160

Użytkownicy Online:

doktorek 3 dni
Blady 6 dni
tomekjez 6 dni
Mamasita 7 tygodni
BOCHMAR10 tygodni

Go¶ci Online: 7

Twoje IP to: 35.173.47.43

Kategorie Forum 46
Wątki na Forum 721
Posty na Forum 2196
Komentarzy 4587
Księga Go¶ci
Newsy 1390
Artykuły 19
Foto Albumy 17
Zdjęcia w Albumach 263
¶ciagniętych plików 22
Kategorie Downloads 3
Ciekawe Strony 10
Postów w Shoutbox 6670
Ostatnio Widziani
doktorek 3 dni
Blady 6 dni
tomekjez 6 dni
Mamasita 7 tygodni
BOCHMAR10 tygodni
alek11 tygodni
losfer12 tygodni
FilipU17 tygodni
Marthinus22 tygodni
Holly23 tygodni
Ostatnie aktywne Tematy
W±tek Odpowiedzi Ostatni Post
Punktacja po 3 Turniejach 0 tomekjez 17-09-2019 10:50
Punktacja po 2 Turniejach 0 tomekjez 10-09-2019 16:26
Punktacja po 16 Turniejach ... 0 tomekjez 26-08-2019 22:32
Punktacja po 15 Turniejach 0 tomekjez 23-08-2019 10:13
Punktacja po 14 Turniejach 0 tomekjez 20-08-2019 08:54
PustaMiska - akcja charytatywna
3 liga małopolska 2009/2010 - tenis stołowy
Tenis stołowy - 3 liga małopolska 2008/2009

Tenis stołowy - 3 liga małopolska 2007/2008

Tabela 3 liga - 1 runda

Wzór protokołu meczowego

kolejka 1 / 26.09.2009/

MKS KSOS II Kraków MKS KSOS I Kraków 5-10
KS Bronowianka II Kraków TG Sokół Zakopane 10-3
OSKiR Podwawelski I Kraków OSKiR Podwawelski II Kraków 9-9
UKS Zarabie My¶lenice ULKS Lachowice 10-2
KS Gorce III Nowy Targ KS Gorce II Nowy Targ 3-10
PKS Opoka II Trzebinia KS Cracovia Kraków 8-10

kolejka 2 / 03.10.2009 /

MKS KSOS I Kraków KS Bronowianka II Kraków 7-10
TG Sokół Zakopane MKS KSOS II Kraków 10-4
ULKS Lachowice OSKiR Podwawelski I Kraków 6-10
OSKiR Podwawelski II Kraków UKS Zarabie My¶lenice 8-10
KS Gorce II Nowy Targ PKS Opoka II Trzebinia 10-7
KS Gorce III Nowy Targ KS Cracovia Kraków 10-8

kolejka 3 / 10.10.2009\ rezerwowy 17.10.2009/

KS Gorce III Nowy Targ MKS KSOS I Kraków 4-10
PKS Opoka II Trzebinia TG Sokół Zakopane 8-10
OSKiR Podwawelski I Kraków KS Cracovia Kraków 10-0
KS Gorce II Nowy Targ UKS Zarabie My¶lenice 10-8
MKS KSOS II Kraków ULKS Lachowice 4-10
KS Bronowianka II Kraków OSKiR Podwawelski II Kraków 7-10

kolejka 4 / 24.10.2009 /

MKS KSOS I Kraków PKS Opoka II Trzebinia 10-7
TG Sokół Zakopane KS Gorce III Nowy Targ 10-4
KS Gorce II Nowy Targ OSKiR Podwawelski I Kraków 10-7
UKS Zarabie My¶lenice KS Cracovia Kraków 10-1
ULKS Lachowice KS Bronowianka II Kraków 9-9
OSKiR Podwawelski II Kraków MKS KSOS II Kraków 10-0

kolejka 5 / 07.11.2009 /

OSKiR Podwawelski II Kraków MKS KSOS I Kraków 10-2
ULKS Lachowice TG Sokół Zakopane 9-9
KS Gorce III Nowy Targ OSKiR Podwawelski I Kraków 5-10
PKS Opoka II Trzebinia UKS Zarabie My¶lenice 2-10
MKS KSOS II Kraków KS Gorce II Nowy Targ 0-10
KS Bronowianka II Kraków KS Cracovia Kraków 10-7

kolejka 6 / 14.11.2009 /

MKS KSOS I Kraków ULKS Lachowice 10-6
TG Sokół Zakopane OSKiR Podwawelski II Kraków 7-10
OSKiR Podwawelski I Kraków PKS Opoka II Trzebinia przełożony
UKS Zarabie My¶lenice KS Gorce III Nowy Targ 10-0
KS Gorce II Nowy Targ KS Bronowianka II Kraków 10-2
KS Cracovia Kraków MKS KSOS II Kraków 10-2

kolejka 7 / 21.11.2009 \rezerwowy 19.12.2009/

KS Cracovia Kraków MKS KSOS I Kraków 8-10
KS Gorce II Nowy Targ TG Sokół Zakopane 10-2
MKS KSOS II Kraków OSKiR Podwawelski I Kraków 0-10
UKS Zarabie My¶lenice KS Bronowianka II Kraków 10-0
OSKiR Podwawelski II Kraków PKS Opoka II Trzebinia przełożony
ULKS Lachowice KS Gorce III Nowy Targ 10-3

kolejka 8 / 28.11.2009 /

MKS KSOS I Kraków KS Gorce II Nowy Targ przełożony
TG Sokół Zakopane KS Cracovia Kraków 7-10
OSKiR Podwawelski I Kraków KS Bronowianka II Kraków 10-4
UKS Zarabie My¶lenice MKS KSOS II Kraków 10-0
PKS Opoka II Trzebinia ULKS Lachowice przełożony
KS Gorce III Nowy Targ OSKiR Podwawelski II Kraków 3-10

kolejka 9 / 05.12.2009 /

UKS Zarabie My¶lenice MKS KSOS I Kraków 10-4
OSKiR Podwawelski I Kraków TG Sokół Zakopane 10-4
KS Gorce II Nowy Targ OSKiR Podwawelski II Kraków 3-10
ULKS Lachowice KS Cracovia Kraków 9-9
MKS KSOS II Kraków PKS Opoka II Trzebinia przełożony
KS Bronowianka II Kraków KS Gorce III Nowy Targ przełożony

kolejka 10 / 12.12.2009 /

MKS KSOS I Kraków OSKiR Podwawelski I Kraków Godz. 12:00
TG Sokół Zakopane UKS Zarabie My¶lenice Godz. 12:00
KS Gorce II Nowy Targ ULKS Lachowice Godz. 15:00
OSKiR Podwawelski II Kraków KS Cracovia Kraków Godz. 16:30
PKS Opoka II Trzebinia KS Bronowianka II Kraków Godz. 12:00
KS Gorce III Nowy Targ MKS KSOS II Kraków Godz. 15:00

kolejka 11 / 09.01.2010 \rezerwowy 16.01.2010/

TG Sokół Zakopane MKS KSOS I Kraków Godz. 12:00
UKS Zarabie My¶lenice OSKiR Podwawelski I Kraków Godz. 16:00
KS Cracovia Kraków KS Gorce II Nowy Targ Godz. 12:00
OSKiR Podwawelski II Kraków ULKS Lachowice Godz. 16:30
KS Gorce III Nowy Targ PKS Opoka II Trzebinia Godz. 15:00
MKS KSOS II Kraków KS Bronowianka II Kraków Godz. 12:00

Wzór protokołu meczowego
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

tomekjez
30/08/2019 16:07
Rozdanie nagród za obydwa TOPy (wiosna i lato) odbędzie się 9.09.2019 na turnieju poniedziałkowym

tomekjez
26/08/2019 22:46
z tego powodu przynajmniej 4 osoby w kolejności z następnych miejsc czyli: 17,18,19, 21,23,24,25,26 (20 i 22 nie bedzie na pewno)

tomekjez
26/08/2019 22:40
Na tą chwilę już wiem, że z pierwszej 16-ki kwalifikującej sie do gry w TOPie nie pojawią się na pewno 4-ry osoby, oraz z następnych w kolejności nie będzie na pewno 1-ej

tomekjez
26/08/2019 22:36
Ostatni turniej cyklu letniego 2019 za nami. TOP12 odbędzie się jak już pisałem 28.08.2019 w środę.

tomekjez
21/08/2019 22:45
tu na czacie, przez kolegę... itd - wchodzą do gry za nich następne osoby klasyfikacji

Archiwum